0

Realowi brakuje szybkich skrzydłowych. Z dwójki Haaland, Mbappe ten drugi raczej jest im bardziej potrzebny.

0

Złota piłka na spalonym.

0

@KapiFCB Niestety nie ma opcji przelewania kasy, ale chyba subować się da. ;]

Walnij ze 100 milionów gift subów i pewnie starczy na Haalanda.

1

Na twitchu można właśnie obejrzeć El Clasico 2015. Zaczęła się druga połowa.

https://www.twitch.tv/fcbarcelona

0

@amanter Akurat w meczach Realu to nie ma żadnej magii, jest tylko milion wrzutek. Oglądam często ich mecze i to aż czasem bawi. ;]

2

Ależ to będzie piękne letnie okienko transferowe. Codzienne newsy o Coutinho, Griezmannie, Haalandzie, Umtitim itd. Jeśli do tego Messi się wcześniej nie określi to już w ogóle karuzela ruszy. Szopka z Neymarem to będzie przy tym pikuś.

3

Mateusz Klich, testy na koronawirusa:
pozytywny, potem negatywny, następnie znowu pozytywny

Grzegorz Krychowiak, testy na koronawirusa:
pozytywny, następnie negatywny

Piotr Zieliński, testy na koronawirusa:
pozytywny, następnie negatywny

Szykuje się fantastyczne Euro. Rzut kostką dzień przed meczem zdecyduje czy dany zawodnik będzie mógł grać...

Już nie będę wspominał jak te testy się sprawdzają gdy są robione jednorazowo 'zwykłym' ludziom.

2

2

@AmigoBlancos Narazie to Atletico ma wszystko w swoich rękach, więc nie rozpędzałbym się z tym przegrywaniem czegokolwiek.

3

Ciekawe jak my chcemy zapłacić za Haalanda. Griezmann, Coutinho albo Dembele (z powrotem) do BvB? Nie sądze. Chyba, że się zgodzą na uczciwą wymianę Braithwaite-Haaland.

2

Niemcy to grają dogrywke czy o co chodzi?

3

Słaba ta Anglia była. Szkoda, że my jesteśmy beznadziejni bo jak Macedonia pokazuje można wziąć nawet całą pule na wyjeździe...

4

Może oni myślą, że grają gierke treningową przed meczem? I nie mówie tylko o Polakach bo Anglikom też się za bardzo nie chce.

0

A co by dopiero było gdyby klęczeli mając przy tym zegarek o wartości mieszkania na sobie...

0

@Roobo Szanse oceniam na 50%.

0

2

Ale to jest paraolimpada.

4

Dobrze, że Pedri uciekał z tą nogą.

1

@izabella Jeśli to jest pisane na serio to współczuje.

2

Anglia - Polska 4:0 po pierwszej połowie. 4:5 po 90 minutach. Stawiajcie teściowe.

0

Sousa zaczal klaskac czyli cos wpadnie po wrzutkach.

7

@Barca1992 Zdrobnienie helu.

0

@Pawel13sz Raczej nie. Nie weźmiemy za niego zbyt dużo, a Sergi może zagrać na kilku pozycjach i poniżej pewnego poziomu nie zejdzie. No i zawsze z Realem gra mecze życia.

1

@Messibestplayerintheworld Bo karnego nie strzelił czyli słabiak.

0

Mecze z podstawionym dźwiękiem da się jeszcze jakoś obejrzeć, ale bez niego i jeszcze jak komentatorzy słabi to jest masakra. Oby jak najszybciej kibice mogli wrócić bo bez nich nie ma praktycznie żadnych emocji jak się to ogląda.

1

Czyli Depay za Messiego karnych strzelał nie będzie.

0

Co tam się dzieje... :D 4-2

5

3-2. Depay druga asysta.

0

Ale to zrobił. Depay z asystą.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?