3

Barcelona w 4 ostatnich meczach nie straciła bramki.

0

@clyde Można zobaczyć za każdym razem gdy przegrywamy i wybija 85-90 minuta. ;]

1

@maatiixx Mi to wyglądało tak jakby chciał z minute urwać. Chyba nic mu nie jest.

1

@Medrzakoo01 Lepsza jest porażka Atleti.

4

@itmustbejoke Jak co roku praktycznie, więc żadna nowość.

0

@kamiVeB Riki 'wprowadza chaos' 'patrzy w kamere' Puć

1

@Kgorecki2500 Słabo. Na szczęście Alba nauczył się strzelać ostatnio.

1

@Pawelec7 Prawda, problem jest taki, że City bardzo często nie ma swojego dnia w LM. :)

9

Koeman wie, że liga jest do wzięcia, a wygrana w tym sezonie ligi i Pucharu Króla to byłby jego ogromny sukces.

2

W sumie to jest ciekawe, że Alaba kiedyś boczny obrońca nie zostaje przeniesiony na prawą obronę, tylko Sule, który w teorii zupełnie się tam nie nadaje.

0

Co znaczą dobre skrzydła...

0

Powinno być 0-3, jest 1-2. :D

0

To powinno byc 0-3. :(

1

@michal26 Nie rozpędzałbym się tak. To jest duża skocznia i nadal 7 skoków.

1

@TheBigShow A co w nich denerwującego? Do ideału brakuje im dużo, ale jest to mimo wszystko bardziej sprawiedliwe niż skakanie bez nich.

5

@kubaa2002 Tylko szamani Umtitiego.

0

Będzie można się zrewanżować Bilbao. Nawet lepiej. :)

0

@busquets5 Jest zawodnikiem swiatowej klasy, ale nie dla Barcelony z Messim. To jest typowa 10 i on się tu marnuje. W 100% się zgadzam z @Katalonbar

16

@BarcaInfo No, God. Please, no.

0

@LeoMessi1994 Super mecz. Ten karny niczego nie zmienia.

2

Piękny mecz. Nie nastawiam się na remontade z PSG bo to jest Mission (almost) Impossible, ale zaakceptuje odpadnięcie po takiej grze jak dzisiaj. Dzisiaj jeśli by odpadli też nie byłbym zły bo zagrali z dużym zaangażowaniem. Nic tylko bić brawo.

0

Jak widać Zieliński ciągnie ten neapolitański wózek i to wcale nie jest żart. Oby Sousa umiał z niego zrobić pożytek w reprezentacji.

6

Zidane niech sobie kupi jakiegoś skocznego gościa z 2,10-2,30 wzrostu, nauczy go strzelać głową i Real będzie niezwyciężony.

4

Remis tez dobry.

2

Isak chyba dzisiaj założył drewniane nogi.

4

Wrzutka, wrzutka, wrzutka, wrzutka.

Piękne to jest.

0

@Quavosk Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Griezmann jest wolniejszy od Braithwate'a.

1

I wystarczyło troche pobiegać.

17

Barcelona po prostu potrzebuje kolejnego wielkiego trio żeby móc ponownie wejść na szczyt.

Po Messi Suarez Neymar musiało nastąpić Mingueza Pique Lenglet. Dziś trofea wygrywa się obroną.

0

@endriuuu2 Ty widziałeś te setki zmarnowane z 5 metrów? :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?