Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Kettger Jakie nie ma. Przecież nie zostanie zwolniony, a pewnie zostanie na następny sezon. O czym ty mówisz?
1
@Janiama A z Suarezem wyglądałoby to jeszcze gorzej. Głupotą było oddanie go, ale mając Busquetsa, Suareza i Messiego moglibyśmy dostać jeszcze wyżej.
0
@GeneralXavi Tak, tak mamy beznadziejną kadrę. Jakoś nikt w Europie nie przegrywa tak jak my. Co rok mamy taką beznadziejną kadrę?
3
Im po prostu trzeba wmówić, że przed początkiem spotkania są 2:0 w plecy. Naprawde.
Gdy gramy zachowawczo to dostajemy oklepy. Barcelona po prostu tak nie potrafi. Może czas pożegnać się z Busquetsem na stałe i wychodzić ofensywnie na spotkania mając piłkarzy, którzy dobrze operują piłką?
0
@Vebrol Poleci do Paryza na rewanz.
7
Błagam nie piszcie, że nie mamy zawodników bo DUŻO GORSZE KADRY nie dostają takich batów jak Barcelona dostaje w ostatnich latach.
0
@marcin000019 Tak, tak wina Ter Stegena.
2
Iwanow irytuje niesamowicie.
2
Grając jak gramy odpadniemy. Na 100%.
Całkowicie przegrany środek. Jak w każdym ważnym meczu.
0
@Dembele_gora Tylko jeśli będziemy przegrywać.
0
@Jacu327 Myślisz, że Real sypnie na Mbappe 100+ milionów? Według mnie Mbappe nigdzie nie odejdzie, a jeśli już to w czerwcu 2022 gdy mu się kontrakt skończy.
2
@LS Nie ma szans na Puiga. Pomoc Busi De Jong Pedri na 100%.
2
@LeoMessi1994 Oglądając ostatnio Umtitiego mam wrażenie, że on nie jest w stanie wykonać już sprintu. Więc Busi.
41
@BarcaInfo Jest w tym coś co chwyta za serce. ;]
0
@Zdzich11 taktyk
13
@BarcaInfo Cholernie go brakuje.
3
@ShawnC Trincao, Puig?
6
@Pawlak1992 Najlepsze, że tak jest praktycznie co roku i zawsze coś Guardiola przekombinuje. Jeśli w tym sezonie nie wygrają to już chyba nigdy.
14
@messi564 Ale to by chodziło.
0
@Marcel99 I gdzie on ma grać w 4-3-3? Już z Griezmannem są problemy.
2
Według STSu Barcelona jest faworytem w pierwszym starciu z PSG.
Na Barcelone (w tym momencie) jest 2.05, na PSG 3.3, remis 3.85.
Dosyć ciekawe bo Barcelona ma sporo problemów, szczególnie w obronie. Zapowiada się ciekawy dwumecz.
1
Jak się Liverpoolowi Thiago nie podoba to my chętnie go weźmiemy. ;]
1
Suarez w poprzeczke.
6
Mecz ogólnie wyrównany, ale mając taką obrone można było się spodziewać, że coś stracimy. 2-0 niby do odrobienia, ale wystarczy jedna bramka stracona w rewanżu i jest praktycznie po wszystkim.
0
@Bernard777 Skoro nie chcesz grać Pedrim, Puigiem i Minguezą to kogo proponujesz? Barcelona jest w długach. Dużych długach. Nasze okienka transferowe to będą sprzedaże zawodników i jakieś niewielkie wydatki albo branie zawodników, którym kończą się kontrakty. Posiłkowanie się La Masią będzie prawdopodobnie koniecznością w przyszłości.
0
@Keson O to, to. Takie samo miałem wrażenie.
1
Nie mieliście wrażenia, że nie było faulu na Albie?
Nie wiem jakim cudem Lahoz tam widział wolnego, ale skoro już to podyktował to przecież jest 100% karny. Oczywiście VAR jak zwykle cisza.
0
@ksobi Przecież Koeman mówi o naszych szansach, a ich było jak na lekarstwo.
1
@Pilka_jest_okragla Many chances? Przeciez oprocz patelni Messiego i jakiegos tam wolnego to my nie mielismy za duzo do powiedzenia w ataku.
8
No cóż prawda jest taka, że w tym sezonie z poważnym rywalem jeszcze nie wygraliśmy (tylko Juventus na początku LM, który był w słabej formie).