7

@Kettger Jakie nie ma. Przecież nie zostanie zwolniony, a pewnie zostanie na następny sezon. O czym ty mówisz?

1

@Janiama A z Suarezem wyglądałoby to jeszcze gorzej. Głupotą było oddanie go, ale mając Busquetsa, Suareza i Messiego moglibyśmy dostać jeszcze wyżej.

0

@GeneralXavi Tak, tak mamy beznadziejną kadrę. Jakoś nikt w Europie nie przegrywa tak jak my. Co rok mamy taką beznadziejną kadrę?

3

Im po prostu trzeba wmówić, że przed początkiem spotkania są 2:0 w plecy. Naprawde.

Gdy gramy zachowawczo to dostajemy oklepy. Barcelona po prostu tak nie potrafi. Może czas pożegnać się z Busquetsem na stałe i wychodzić ofensywnie na spotkania mając piłkarzy, którzy dobrze operują piłką?

0

@Vebrol Poleci do Paryza na rewanz.

7

Błagam nie piszcie, że nie mamy zawodników bo DUŻO GORSZE KADRY nie dostają takich batów jak Barcelona dostaje w ostatnich latach.

0

@marcin000019 Tak, tak wina Ter Stegena.

2

Iwanow irytuje niesamowicie.

2

Grając jak gramy odpadniemy. Na 100%.

Całkowicie przegrany środek. Jak w każdym ważnym meczu.

0

@Dembele_gora Tylko jeśli będziemy przegrywać.

0

@Jacu327 Myślisz, że Real sypnie na Mbappe 100+ milionów? Według mnie Mbappe nigdzie nie odejdzie, a jeśli już to w czerwcu 2022 gdy mu się kontrakt skończy.

2

@LS Nie ma szans na Puiga. Pomoc Busi De Jong Pedri na 100%.

2

@LeoMessi1994 Oglądając ostatnio Umtitiego mam wrażenie, że on nie jest w stanie wykonać już sprintu. Więc Busi.

41

@BarcaInfo Jest w tym coś co chwyta za serce. ;]

0

@Zdzich11 taktyk

13

@BarcaInfo Cholernie go brakuje.

3

@ShawnC Trincao, Puig?

6

@Pawlak1992 Najlepsze, że tak jest praktycznie co roku i zawsze coś Guardiola przekombinuje. Jeśli w tym sezonie nie wygrają to już chyba nigdy.

14

@messi564 Ale to by chodziło.

0

@Marcel99 I gdzie on ma grać w 4-3-3? Już z Griezmannem są problemy.

2

Według STSu Barcelona jest faworytem w pierwszym starciu z PSG.

Na Barcelone (w tym momencie) jest 2.05, na PSG 3.3, remis 3.85.

Dosyć ciekawe bo Barcelona ma sporo problemów, szczególnie w obronie. Zapowiada się ciekawy dwumecz.

1

Jak się Liverpoolowi Thiago nie podoba to my chętnie go weźmiemy. ;]

1

Suarez w poprzeczke.

6

Mecz ogólnie wyrównany, ale mając taką obrone można było się spodziewać, że coś stracimy. 2-0 niby do odrobienia, ale wystarczy jedna bramka stracona w rewanżu i jest praktycznie po wszystkim.

0

@Bernard777 Skoro nie chcesz grać Pedrim, Puigiem i Minguezą to kogo proponujesz? Barcelona jest w długach. Dużych długach. Nasze okienka transferowe to będą sprzedaże zawodników i jakieś niewielkie wydatki albo branie zawodników, którym kończą się kontrakty. Posiłkowanie się La Masią będzie prawdopodobnie koniecznością w przyszłości.

0

@Keson O to, to. Takie samo miałem wrażenie.

1

Nie mieliście wrażenia, że nie było faulu na Albie?

Nie wiem jakim cudem Lahoz tam widział wolnego, ale skoro już to podyktował to przecież jest 100% karny. Oczywiście VAR jak zwykle cisza.

0

@ksobi Przecież Koeman mówi o naszych szansach, a ich było jak na lekarstwo.

1

@Pilka_jest_okragla Many chances? Przeciez oprocz patelni Messiego i jakiegos tam wolnego to my nie mielismy za duzo do powiedzenia w ataku.

8

No cóż prawda jest taka, że w tym sezonie z poważnym rywalem jeszcze nie wygraliśmy (tylko Juventus na początku LM, który był w słabej formie).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?