Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
xG Chelsea (3.56) 2-0 (0.49) Real Madrid
Real Madrid accumulated just 0.10(xG) in the second half this evening.
via: xG Philosophy
1
@obiektywny12 Coś kogoś gdzieś boli. :*
1
Real powinien się cieszyć, że nie dostał dzisiaj 5-0 i z 7-1 w dwumeczu. ;]
0
@Djzordon A to mecz się już skończył?
2
Chelsea świetne ma te kontry. Szkoda, że są tak niedokładni.
4
@AmigoBlancos Co to za pokrętna logika? :|
0
@Encore Bo jego zachowaniu na boisku widać było, że sporo tego towaru miał.
22
Według mnie PSG powinno zatrudnić nowego trenera. Thomas Tuchel z Chelsea świetnie by tam pasował.
0
@myscooter Koeman to nie Guardiola.
0
Otoczenie Neymara już wysyła wiadomości, że nie jest szczęśliwy w Paryżu. :/
1
PSG w 8 już powinno grać.
0
@Gibbon_FCB Widziałeś ty chociaż jeden mecz Realu w tym sezonie?
25
@avexavi Według mnie to nietoperz zjadł Chińczyka.
0
@Sebbba Zobacz ile razy Real dostał karnego w ostatnich 20 kolejkach. Pozdrawiam.
1
Barcelona przez ostatnie 90 minut oddała 1 celny strzał na bramke. Barcelona, która bije się o mistrza.
21
@Coutinho007 Nie bo jest za chaotyczny i może by jeszcze jakąś piłke prostopadłą podał, a tak nie można.
4
Jeden Messi, który potrafi zrobić różnice dryblingiem to za mało. Brak 9 na którą można posłać dośrodkowanie górą. No i tak jak cały sezon skuteczność beznadziejna. Oby coś wcisnęli bo jak Valencia strzeli pierwsza to może być po meczu.
1
xG Elche 1.38 - Atletico M. 1.02 (0:1)
Typowy Simeone. ;]
3
Najlepsze jest to, że ten remis wyciągnąłby Elche ze strefy spadkowej...
24
@LuisSalvano Remis z Atletico to właściwie koniec marzeń o mistrzostwie.
9
@kibicsportu Kto by nie zdobył tego mistrza to będzie najsłabszy mistrz od lat.
0
Elche przez cały mecz 1 strzał (0 celnych)...
Jak on tego nie strzelił...
0
@MesQueUnClub22 Nie ruszaj żadnych ankiet. Szkoda czasu.
3
Na Barcelone bez 9 to wystarczy właśnie taki autobusik. Na skrzydle nikt nie zrobi różnicy, a wrzucić nie ma na kogo. To już niepierwszy taki mecz w tym sezonie.
0
@Quavosk Jeśli Real też to oni mają mistrza.
1
No niestety Kowal powiedział, że Barcelona z mistrzostwem.
0
@Kamiloza91 Bo grał Roberto. Pozdrawiam.
16
Już się zaczyna wywalanie całego składu z Messim i Koemanem na czele. ;]
0
@vangoor Brawo.
1
Dobra, przegraliśmy, ale nie ma co płakać.
Przed meczem z Getafe był płacz kibiców Barcelony, że Real już ma mistrza bo wszystko wygra.
Przed meczem z Granadą był płacz kibiców Realu, że Barcelona ma mistrza bo wszystko wygra.
A prawda jest taka, że jeszcze tu wszystko się może zdarzyć. Zawalili ten mecz - trudno. Mistrza równie dobrze może wyłonić ostatnia kolejka.