4

Koeman będzie chciał zrobić z Barcelony Holandie. Coś co mu wypaliło w reprezentacji będzie chciał przenieść na klub. Nie zdziwie się jak z nowymi zawodnikami wróci do 4-2-3-1.

Na papierze to jest idealne ustawienie pod Messiego bo robi miejsce na prawym skrzydle dla prawdziwego skrzydłowego typu Dembele, a Messi może grać jako wolny elektron na '10'. Dobra 9, Messi '10', dwóch szybkich skrzydłowych. Problem jest taki, że to nie jest barcelońskie ustawienie i odchodzi od naszego mitycznego 'DNA'. Na początku sezonu Koeman tego próbował i nie działało.

2

@DaPidejpi 214 bramek i 218 asyst na 581 spotkań - cholernie dobre statystyki. Często pada to stwierdzenie, ale naprawde Muller to jest chyba najbardziej niedoceniany piłkarz na świecie.

0

Dlaczego Sevilla gra swój mecz dopiero teraz?

0

@mercurial2000 To nie jest wina Messiego, że mu każdy podaje. Po prostu reszta jest za słaba i nie są w stanie wziąć odpowiedzialności na siebie.

Wcześniej był Neymar, Suarez, Xavi czy Iniesta i nie było takiego problemu bo oni prezentowali poziom na Barcelone. Nie każda piłka szła do Messiego.

W tym sezonie z tego całego towarzystwa to Fati potrafił coś sam zrobić - czy pójść w drybling czy dobrze uderzyć. Oprócz tego Dembele, ale on jest zbyt chaotyczny i nieregularny.

13

@mercurial2000 Co z tego, że Messi ma 34 lata skoro nadal jest najlepszym piłkarzem na świecie? Jemu po prostu brakuje dobrej drużyny. Nie chce myśleć ile mielibyśmy pkt w tym sezonie gdyby nie on.

Przecież gdy nie będzie czuł się na siłach to na pewno zdecyduje się odejść tak jak Iniesta.

9

@Mizander Dokładnie, a potem Xavi vs Pimienta w pojedynku taktycznym w FMie. Kto pierwszy wygra sekstet zostaje trenerem.

0

Setien na trenera, Koeman na asystenta, Xavi na boisko do pomocy. Tak to widze.

3

@Dzemik55 Zamiast pytać się Rambli to nie lepiej wejść na jakiegoś OLXa wpisać miasto i zobaczyć?

3

Cieszy ten Milik bo Euro za rogiem.

2

@Barca25 bilans bramkowy

1

@mat32 Proste, Haaland za jakieś 200 baniek gdzie podpisać?

0

@myscooter Uwierz mi Pep przy jego taktyce wziąłby Messiego z pocałowaniem ręki.

0

@monsterrize Co nam po tym Mbappe jak będziemy tracić 3 bramki po 3 strzałach?

0

@HERORICH2 Wolałbym grać 11 Griezmannami niż mieć za trenera Simeone... oczy bym sobie wydłubał.

1

Barcelona w tym sezonie przeleciała przez praktycznie każdą taktyke i w każdej z nich Griezmann nie daje tyle ile się od niego wymaga. Jak można kupić Coutinho, Griezmanna do drużyny z Messim to tylko Bartomeu wie...

Mam nadzieje, że Laporta to widzi i jeśli Messi zostanie to Antek zostanie sprzedany bo to ostatni dzwonek żeby dostać za niego dobre pieniądze (Coutinho raczej pewne, że odejdzie).

1

Największą winę za obecny stan rzeczy ponosi Bartomeu.

Sytuacja z Koemanem nie jest czarno-biała. Z jednej strony nie dostał żadnych transferów, a z drugiej przegrał praktycznie każdy ważny mecz (oprócz tych w Pucharze Króla, np. z Sevillą).

Trzeba mieć nadzieje, że Laporta przewietrzy szatnie z asów typu Braithwaite, że wróci Fati + w końcu trafimy z transferami.

0

@pax Właśnie odpalam FMa.

10

Ten Pjanić w 85', który nie grał od 15 spotkań. Piękne chwile. Nawet nie udawał, że mu zależy.

1

@clyde Atletico Madryt. Długo szukać nie trzeba.

2

@Damiano27psk Nie. 4 pkt im są potrzebne bo PSG ma lepszy bilans (a w Ligue 1 z tego co wiem to właśnie bilans się liczy).

1

Psycha już siada.

15

Pena wyjął 4 jedenastki, a i tak odpadli. Hit.

3

Jak widze Pena to mam przed oczami ruchy Ter Stegena.

0

To juz jest mecz o awans?

0

@oskaritto I EV by tym Pjaniciem wygrał lige z palcem w uchu.

1

No i staliśmy się drugim Milanem. My skończymy na 3 miejscu i oni pewnie też. ;]

1

@DaPidejpi Z innymi klubami jest to samo. Pewnie Google jakiegoś update'a zrobiło.

0

Wy chcecie wymieniać cały kręgosłup czyli Albe, Pique i Busquetsa i może jeszcze Messiego, ale przypomnijcie sobie co się dzieje z tym klubem po odejściu Alvesa, Iniesty, Xaviego, a teraz jeszcze Suareza.

Żeby przeprowadzić takie zmiany to najlepiej mieć pieniądze żeby kupić ukształtowanych zawodników, a Barcelona ich nie ma (i do tego trafić we właściwych).

Prawda jest taka, że nasza kadra szału nie robi w tej chwili bo niektórzy zawodnicy po prostu do siebie nie pasują (np. combo Coutinho + Griezmann + Messi), a reszta to młodziaki, którzy wchodzą w dorosły futbol.

Jest jak jest, powalczyli do końca sezonu - przynajmniej emocje były. Przykro, że tytuł oddany w taki sposób, ale my przegrywaliśmy i z silnymi, i ze słabymi, więc zaskoczenia nie ma.

A może być jeszcze gorzej. Wystarczy, że Messi stwierdzi, że odchodzi. Nikt tej luki nie wypełni.

0

@DaPidejpi Piotr Zieliński

0

@itmustbejoke Na pewno nie Puig.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?