0

1

@reloaded Ma być gotowy do gry w przyszłym tygodniu.

1

@maniak33333 Właśnie nie bo jeszcze nie przegrywają.

5

@norbi77 O 17:18 jeszcze nie było.

8

@Msciwor Witamy. Proszę na priv wysłać poprzedni nick oraz powód bana. Dziękujemy.

48

@VegetaPolska Na pierwszym spotkaniu to możesz jej co najwyżej rękę dać na przywitanie.

3

@cules100pro Jak Barcelona niedawno tylko, że nie strzelili 2 bramek i nie potrafili odpowiedzieć na bramke w końcówce.

1

@Kapitan hawk Co za ściek.

1

@Vebrol Gwizdali na niego jak na Ramosa na Camp Nou.

0

Viniciusa to na każdym stadionie kochają.

1

Athletic gra dokładnie to samo co z nami, Real jest tak samo beznadziejny jak my, nawet te same błędy robili.

Jedyna różnica jest taka, że Muniain ma dzisiaj gorzej ułożoną stopę. Inaczej by przegrywali.

0

Ale Muniain jest w formie.

34

@Pilka_jest_okragla Dembele w szoku, że tak się da.

1

@taris Amen choć Konfederacja gorsza by nie była - na pewno jeśli chodzi o gospodarke.

3

@paweldunajecfcb Piwo bezalkoholowe - niesamowicie mną trzepało.

0

@Gaz Za darmo to można próbować, ale płacenia pieniędzy takich jak za Dembele to głupota.

0

@Encore patola
znaki

6

@Zielu2001 Zdementowane.

1

Nie oszukujmy się - w lidze tylko 2 kadry są mocniejsze. Nie wiem czy starczy kolejek żeby wyprzedzić Seville, ale TOP 4 to jest obowiązek. Atletico w beznadziejnej formie jest narazie, ale kadrę mają naprawde solidną.

0

@Katalonbar Wygląda jak skład Arsenalu, a nie Barcelony. Wszyscy z Premier League.

0

@DaPidejpi Przecież Athletic nas wywalił z CdR.

0

@GeneralXavi Wyobrażam sobie, że go MU bierze w ostatniej chwili w miejsce Greenwooda.

0

@michal26 No na pewno nie w środku sezonu. Ci doświadczeni powinni mieć znacznie niższą pensję odpowiadającą ich poziomowi gry. Alba, Busquets i Pique powinni być wymieniani powoli od początku przyszłego sezonu. Zważając na to, że nasz budżet transferowy będzie zdecydowanie większy niż teraz - może tak się stać. O ile środek obrony można uzupełnić Araujo i Eric'iem tak na LO i ŚPD trzeba transferów.

Alba nie jest też jakoś bardzo stary. Problem jest taki, że on straszny zjazd z formą zaliczył.

3

@Herato Mi by tam Zidane pasował. Guardiola nie przepada za gwiazdorkami, a tam takich nie brakuje.

0

@Cwaniak4 Aubameyang ma wyżej sufit niż Morata, ale aktualnie pewniejszym transferem byłby Morata. Różnica jest taka, że Morata nie był do wzięcia za darmo.

0

@Pawel13sz Ty jesteś jedenasty.

2

Messi mecz kończy przed północą to może go Alemany zdąży podpisać.

0

@amanter Aubameyang to jest kibic białych :)

1

@Encore Odejdzie Mbappe, ale też Pochettino i pewnie lepiej grać będą.

0

@Naturopata To nie jest takie proste. Aubameyang w Arsenalu ma olbrzymią pensję i ogólnie był skonfliktowany ze środowiskiem.

Jeśli przyjdzie do Barcelony to ze znacznie zmniejszoną pensją i czystą kartą. Barcelona nie ryzykuje zbyt wiele na tym transferze, a zyskać może sporo. To jest taki transfer Aguero v2. Na nikogo lepszego/młodszego nas nie stać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?