Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kurkmen Bo Barcelona nie potrafi grać autobusu jak Real. Taki Pique nie jest do tego przyzwyczajony bo całe życie gra mecze gdzie ma około 70% posiadania piłki.
2
W rewanżu chce zobaczyć pojedynki Marcelo vs Mbappe. Carlo zrób to, proszę.
9
Kibice Realu myślą, że jak przyjdzie do nich Mbappe to zaczną grać jak PSG dzisiaj. Nie zaczną. Tam jest sporo wypalonych ogniw. Nie dojeżdżają też fizycznie co było doskonale widać.
Real dzisiaj zagrał na intensywności Barcelony. Różnica jest taka, że przynajmniej bronić potrafią.
8
Niech się cieszą, że tylko 1:0 bo to się przynajmniej 3:0 powinno skończyć.
1
@DaPidejpi coś jest, a później tego nie ma
0
@PatrychoO Zawiedziona bo mecz jest beznadziejny. Real gra jak Getafe.
4
Ale liga hiszpańska jest słaba w tej chwili.
Barcelona w Lidze Europy, Atletico dostaje 4 bramki od takiej Barcelony, a Real gra jak Getafe z PSG, które nie jest w jakiejś niesamowitej formie.
1
Lewy strzela, Milik strzela, Piątek strzela. Będzie czym postraszyć w barażach. Szkoda, że okupują tę samą pozycję.
6
@ObiwanKenobi Wiadomo, że Garcia. Dest grał dobrze w defensywie, ale mam wrażenie, że on po prostu boi się grać do przodu przez co gra bardzo asekuracyjnie i nic nie wnosi do ofensywy.
2
@Jestjakjest Przecież kartki z La Ligi nie przechodzą na Lige Europy. Pique będzie mógł normalnie zagrać.
29
Najbardziej podoba mi się w Adamie Traore to, że pomimo wielkich gabarytów on jest świetny technicznie - i to nie dlatego, że robi sztuczki bo to nie o to chodzi, ale żadna piłka mu nie odskakuje, a jak wchodzi w drybling to nie biegnie poza boisko.
Zazwyczaj jak się widzi takiego byka to od razu ma się przed oczami drewno.
0
@Naturopata Nigdy w życiu czegoś takiego na murawie nie będzie.
1
Lubie Erica, ale to był jeden z najgorszych występów środkiego obrońcy jaki widziałem w dłuuugim czasie. Przegrywał absolutnie wszystko. A ta bramka to jest kuriozum bo nie dość, że popsuł pułapke ofside'ową to ustawił się zupełnie dziwacznie.
12
Nauczyć Adame Traore strzelać i będzie najlepszy skrzydłowy na świecie.
1
@Naturopata Jak nie istnieje jak grają naprawde dobrze. Mecz jest wyrównany.
5
@yeah Bravo z sezonu 14/15 też by tego nie wyjął.
1
@10SzymonBarca10 Żeby się nie okazało, że po sezonie odejdzie Dembele i zastąpi go w szpitalu Haaland. Oby nie.
33
Rzeznicy z Getafe vs Obrona Simeone 6 bramek w połowe. Matrix się sypie.
11
@AdiKingu96 No na ten moment to rzeczywistość jest taka, że Real gubi punkty, a my wygraliśmy z Atletico. Jeśli stracimy punkty to płakać będziemy jutro.
11
@Phoenixx Dzięki za spoiler... a ja głupi się cały tydzień na mecz cieszyłem.
0
Już wiadomo czemu Real gra tak beznadziejnie. Oni robią to specjalnie.
Jak grają słabo to zawsze jakiś farfocel wpadnie, a jak dzisiaj zagrali świetną drugą połowę to obijali poprzeczki i bramkarza.
2
Na Eleven właśnie reklamowali mecz Atletico "Atletico po bolesnej porażce z Barceloną będzie musiało się podnieść". Długo czegoś takiego nie słyszałem bo my po prostu dawno nikogo w miare przekonująco nie pokonaliśmy.
4
Mbappe będzie idealny do tej taktyki stania w polu karnym i lagi do przodu.
1
@Semafor80 Na TVP wszyscy nasi ze złotymi.
0
@Rust_Cohle Niezła próba po gorące, zobaczymy czy się uda.
1
@TheNekro94 @kuz No i eksperci jak zwykle podzieleni.
11
@bolinho89 Argument nie do podważenia.
14
@Encore To było najmniejsze. Na reszcie zdjęć widoczna była tylko klata.
0
@BarcaFC123 Bardzo dobrze napisane. Pieprzony kretyn. Niech mu dadzą z 500 godzin prac społecznych. Bardziej go zaboli niż milion dolców kary.
5
@MesQueUnClub96 Messi z Barcelony B do Barcelony.