2

Patronem dzisiejszego meczu jest Real Madryt. Gra beznadziejna, wynik ratuje bramkarz i 2:0 do przodu.

1

@kuz Ekhm, Mr. Sergi Roberto, mówi to coś Panu?

3

@Albatros To jest dopiero początek. Poczekaj jeszcze z miesiąc i dopiero się zacznie.

1

@Rewolucja123 8: przedłużenie Alvesa i po tryplet

0

Ale się Haaland zdziwi jak mu Pep powie, że jest konkurencją dla Edersona.

0

Tak było, byłem Shakirą.

3

@Gappeq Zobaczymy bo jest 3 pomocników dostępnych. ;)

1

@GeneralXavi he he he

Bardzo dobra zmiana Puiga. Ta nieruchawa pomoc coś się ruszyła po jego wejściu.

0

Połączyć Gaviego i Puiga, i będzie piłkarz idealny.

8

Ale mamy mental!

8

@Kluivert_P pizzerka to taka mała pizza. Pozdrawiam.

0

@DonAndrzejos Wejdą, nie ma innej opcji. Oni przegrali i zremisowali w ostatnich 2 kolejkach, a nadal mają 3 punkty przewagi nad 5-tym Betisem...

0

@Emhyr Poscrolluj sobie BarceInfo na twitterze pare dni/tygodni do tyłu to znajdziesz ;]

0

@Emhyr Ależ w tym sezonie był również łączony i to całkiem niedawno ;)

3

@Emhyr Za Albe proszę wstawić Joao Cancelo bo taką głupotę też widziałem.

0

@talizmo To już było wiadomo parenaście dobrych tygodni temu.

0

@Damian11 Trzeba po prostu na każdy mecz przeciwnikom zakładać koszulki Realu. Do tego niech rozgrywają wszystkie spotkania na Bernabeu.

0

@okiemtypera_lucaxx95 Dajmy im czas. To też wróci.

0

@Kuba240500 Ciężko zrozumieć, że nie chodzi mu tylko o ten sezon?

2

@kamiVeB Nie da się lać samego siebie.

0

Karim Benzema has scored 15 goals from 5.81(xG) in the Champions League this season.

Macie odpowiedź dlaczego Real jest w finale, a nie odpadł w 1/8. Do tego strzelał karne, a każdy z nich to 0.77 xG.

0

@Kuba240500 fantastyczna gre, niezle.

8

100 razy gorsi od zwycięstwa Realu są niektórzy jego kibice tacy jak @zaiks dzięki którym nie lubi się tego klubu jeszcze bardziej.

0

Ile bylo grane w tej drugiej polowie dogrywki? 5 minut? Co za zenada.

0

@ptrx Przeciez 51% mieli

0

@RedKorsak hahaha, lepiej bym tego nie ujął

6

@Gaz Zgadzam się. Taki Liverpool ma swój system gry i np. jak potrzebują skrzydłowego to biorą Diaza, a nie Coutinho, dla którego nie ma nigdzie pozycji. A u nas to się ściąga zawodników bo jest dobry, a potem pozycje mu się znajdzie. No i potem wychodzą takie właśnie kwiatki jak Griezmann czy Coutinho. Najlepszym z 3 przepłaconych transferów jest Dembele i to nawet nie dlatego, że teraz trochę się ogarnął tylko dlatego, że jest dla niego konkretna pozycja w Barcelonie.

5

@Transu96 Który komputer już kupujesz? szósty? Z każdego po jednej części wyjmujesz czy o co chodzi? ;]

7

@Rekker Xavi będzie się bawił w Guardiole, całą jedenastkę wystawi z pomocników.

2

@Azi W tym meczu praktycznie nic się nie działo, ot taki piknik gdzie Barcelona klepie przez 90 minut. Sędzia oczywiście i tak musiał coś spieprzyć bo dał żółtą z dupy Albie, ale oprócz tego to się nie dało nic więcej raczej zepsuć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?