Derean
Dołączył/a: sierpień 2020
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Patronem dzisiejszego meczu jest Real Madryt. Gra beznadziejna, wynik ratuje bramkarz i 2:0 do przodu.
1
@kuz Ekhm, Mr. Sergi Roberto, mówi to coś Panu?
3
@Albatros To jest dopiero początek. Poczekaj jeszcze z miesiąc i dopiero się zacznie.
1
@Rewolucja123 8: przedłużenie Alvesa i po tryplet
0
Ale się Haaland zdziwi jak mu Pep powie, że jest konkurencją dla Edersona.
0
Tak było, byłem Shakirą.
3
@Gappeq Zobaczymy bo jest 3 pomocników dostępnych. ;)
1
@GeneralXavi he he he
Bardzo dobra zmiana Puiga. Ta nieruchawa pomoc coś się ruszyła po jego wejściu.
0
Połączyć Gaviego i Puiga, i będzie piłkarz idealny.
8
Ale mamy mental!
8
@Kluivert_P pizzerka to taka mała pizza. Pozdrawiam.
0
@DonAndrzejos Wejdą, nie ma innej opcji. Oni przegrali i zremisowali w ostatnich 2 kolejkach, a nadal mają 3 punkty przewagi nad 5-tym Betisem...
0
@Emhyr Poscrolluj sobie BarceInfo na twitterze pare dni/tygodni do tyłu to znajdziesz ;]
0
@Emhyr Ależ w tym sezonie był również łączony i to całkiem niedawno ;)
3
@Emhyr Za Albe proszę wstawić Joao Cancelo bo taką głupotę też widziałem.
0
@talizmo To już było wiadomo parenaście dobrych tygodni temu.
0
@Damian11 Trzeba po prostu na każdy mecz przeciwnikom zakładać koszulki Realu. Do tego niech rozgrywają wszystkie spotkania na Bernabeu.
0
@okiemtypera_lucaxx95 Dajmy im czas. To też wróci.
0
@Kuba240500 Ciężko zrozumieć, że nie chodzi mu tylko o ten sezon?
2
@kamiVeB Nie da się lać samego siebie.
0
Karim Benzema has scored 15 goals from 5.81(xG) in the Champions League this season.
Macie odpowiedź dlaczego Real jest w finale, a nie odpadł w 1/8. Do tego strzelał karne, a każdy z nich to 0.77 xG.
0
@Kuba240500 fantastyczna gre, niezle.
8
100 razy gorsi od zwycięstwa Realu są niektórzy jego kibice tacy jak @zaiks dzięki którym nie lubi się tego klubu jeszcze bardziej.
0
Ile bylo grane w tej drugiej polowie dogrywki? 5 minut? Co za zenada.
0
@ptrx Przeciez 51% mieli
0
@RedKorsak hahaha, lepiej bym tego nie ujął
6
@Gaz Zgadzam się. Taki Liverpool ma swój system gry i np. jak potrzebują skrzydłowego to biorą Diaza, a nie Coutinho, dla którego nie ma nigdzie pozycji. A u nas to się ściąga zawodników bo jest dobry, a potem pozycje mu się znajdzie. No i potem wychodzą takie właśnie kwiatki jak Griezmann czy Coutinho. Najlepszym z 3 przepłaconych transferów jest Dembele i to nawet nie dlatego, że teraz trochę się ogarnął tylko dlatego, że jest dla niego konkretna pozycja w Barcelonie.
5
@Transu96 Który komputer już kupujesz? szósty? Z każdego po jednej części wyjmujesz czy o co chodzi? ;]
7
@Rekker Xavi będzie się bawił w Guardiole, całą jedenastkę wystawi z pomocników.
2
@Azi W tym meczu praktycznie nic się nie działo, ot taki piknik gdzie Barcelona klepie przez 90 minut. Sędzia oczywiście i tak musiał coś spieprzyć bo dał żółtą z dupy Albie, ale oprócz tego to się nie dało nic więcej raczej zepsuć.