Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Stinger_ No przecież na razie spacerują. Wszystko się zgadza.
7
Co za głupek. Taki rekord sobie zepsuł. Była szansa, żeby nikt go już nie dogonił. To nie, musiał strzelić.
1
@Luciano99 Tylko nocnym, bo mecze są już praktycznie w nocy :).
0
@Faro Albo Perez i przyszedł do Barcelony.
0
@sendesara Ale tak dobrze również nie. Pewnie teraz główkuje, czy nie byłoby zasadne dać bramkarza na atak.
0
@Pedri16Future Reasumując, można kłamać, ale nie można ujawniać, że ktoś kłamie.
0
@czudi17 Pewnie to też wina Xabiego.
0
@Dankho94isback Dziękuję za życzenia i odwzajemniając się, życzę, żeby medycyna w końcu rozwinęła się na tyle, by dało się to leczyć.
4
@Laminedependencia "Sędzia w tym meczu niczym mnie nie zaskoczył. Wiedziałem, że coś odwalę, plan wykonałem, kartkę otrzymałem, schodzę teraz do szatni i czuję się usatysfakcjonowany."
4
@Chada Nie zapominajmy o czerwonej kartce dla Araujo.
2
@Hektor16 Pomyślałeś, że to na Twój widok? :)
0
@zawilly Na pewno zasięgali rady Jacka Murańskiego, postaci znanej.
2
@Roobo To musi być Onet.
0
@Criss18Barca W wannie?
0
@Kamiloza91 i baila Vini!
3
@July_6_BcN "(...) chociaż mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 5 lat to się pojawią jakieś małe stópki... (...)"
@Kessie nie jest duży, z tego co można wywnioskować po zdjęciach zamieszczanych przez @Luciano99. Nie wiem jednak, czy to o takie małe stópki chodziło?
1
@July_6_BcN "Single z Afryki" i ich lider, @Kessie.
1
@clyde Widzisz @Fc112? Odczucia są odwzajemnione :).
2
@Ojciec5tkidzieci "A gdybym zainwestował, to dzisiaj bym ociekał luksusem, a nie biedą."
800 x 5 to nie bieda :).
1
@Comentateiro Jeśli to poważnie, to daję herba. Jeśli ironia, to czuj się nie zherbowany.
2
Te podania FdJ mnie rozwalają :).
0
FdJ... Za szybko, jeszcze kółko powinieneś zrobić przed podaniem.
1
No to wchodzi Ferran. Macie przeje...
0
@Destroyer_of_Worlds Tam chyba obaj z Yamalem byli na spalonym.
0
@WiecekFCB Zgadza się, nie wierzę, że pomyślałeś :).
0
Sprzedać tego impostora.
1
Predator strzela.
0
@Outlook Raczej antagonizm.
0
@kemyt1995 I dziś się połamać.
1
@damian16161212 Spokojnie, jutro się rozkręci.