Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Luciano99 Dobro wraca.
4
@Fabik87 W IDEI pierwsze 5 sekund było przez pewien okres za darmo. Obserwowanie rozmowy telefonicznej prowadzonej za pomocą takich powtarzanych co chwilę pięciosekundówek było bezcenne.
1
@blakkudium "Nawet @Kessie się wyszkolił pod tym względem."
"Wyszkolić", czyli wyrzucić ze szkoły.
3
@blakkudium Wyszedł brak doświadczenia u @macio_944. Taki @Luciano99 na prośbę "Pożycz stówę" odpowiada zawsze "Od kogo?"
1
@maroon No właśnie chodziło o to, żeby już w tej cudzej ziemi nie grzebał.
9
@PatrychoO "Nie no, zaczynanie gier i niekończenie ich nie ma sensu. Potem wracasz i nie wiadomo, o co chodzi w fabule i jak w to grać. Od dziś koniec z tym."
Powiedział Vinicius Junior do Xabiego Alonso, kiedy ten zmieniał go w ostatnim Klasyku.
4
@Rastafarnianin Część facetów po prostu widzi, jaka jest obecnie część kobiet i nie chce nawet zaczynać.
1
@maroon Rekonesans wykazał, iż pod nasypem znajdowała się nora @Kessie. Szkodnik został wywabiony na zewnątrz alkoholem, schwytany - jak jego przodkowie - w siatkę, a następnie przetransportowany do najbliższego schroniska.
3
@Kessie Subtelny przekaz podprogowy.
0
@July_6_BcN Te dylematy... Nie wiadomo, czy starczy czasu, żeby wszystkiego spróbować.
0
@macio_944 No nie wiem. Było ostatnio kilka gier tworzonych latami, które - delikatnie pisząc - nie urywały dupy.
5
@gumaz Służbę zdrowia, bo trzeba Cię leczyć.
:)
1
@macio_944 Najgorsze, że nie wiadomo, czy się z tego powodu smucić, czy cieszyć?
0
@gumaz Niestety się nie da. Jeśli ktoś Ci już go wcisnął, to musisz się z nim męczyć, nie odmienisz, nawet przez przypadek.
0
@mrboom Rzeczona Julka jedynie pisze, że jeździ. Nie należy wierzyć we wszystko, co ktoś zamieszcza w necie :).
1
@Szklaner Jestem pacyfistą i nie pomogę Ci w rozpoczęciu konfliktu.
0
@draxidox Każda Platforma to zło. Zapamiętaj.
5
@gumaz Solenade? On tam będzie coś solił pod parapetem?
1
@Bocheno1 Takie gry odkupione od innej osoby.
Edit: W przypadku @Popitek12 o mało co nie doszło do tragedii. Dopiero w połowie butelki zorientował się, że tam jest napisane "Odżywka". Niestety wcześniej szampon wypił już cały.
0
@panczo Myślę, że podobnie opisywała Ewa węża.
3
@PatrychoO Wreszcie zbliżenie. Pewnie nie może się doczekać.
0
@Czajka90 Przyjdzie Marek Papszuniusz, karta się odwróci.
2
@mordini123 Nic im to nie da. Legia od dłuższego czasu w każdym meczu przekłada dobrą grę, magazynując ją na to jedno spotkanie z najeźdźcami z Gibraltaru.
1
@PIWOSZ89 Parówkowym skrytożercom mówimy zdecydowane nie!
6
@lukaszmatusiewicz Błękitna Ostryga.
3
@blakkudium A biednemu prześladowanemu Viniciusowi to też tak pomagał? Podstępny madridista antirealista!
3
@Roobo No, powiem, że warto było to dofinansować kwotą pół miliona. Daje do myślenia.
Edit: Nie zdziwię się, jeśli Ci spece od kawalerek mikro zaczną takie zestawy sprzedawać.
1
@AlexDark00 Ty mógłbyś zrobić tak film z piłką po ostatnim karnym Roberta, która mija właśnie Marsa :).
0
@Czajka90 Pewnie Vinicius zapowiedział, że nie przedłuży, jeśli Ziemowit zostanie.
2
@NeroTFP1 Przecież się wszystko zgadza. Oprócz kierunku tej ucieczki.