3

@Roobo No, powiem, że warto było to dofinansować kwotą pół miliona. Daje do myślenia.
Edit: Nie zdziwię się, jeśli Ci spece od kawalerek mikro zaczną takie zestawy sprzedawać.

1

@AlexDark00 Ty mógłbyś zrobić tak film z piłką po ostatnim karnym Roberta, która mija właśnie Marsa :).

0

@Czajka90 Pewnie Vinicius zapowiedział, że nie przedłuży, jeśli Ziemowit zostanie.

2

@NeroTFP1 Przecież się wszystko zgadza. Oprócz kierunku tej ucieczki.

2

@tomek8756 Teraz? Milion. W jej wieku? Nie wiem. U niej wszystko zależy od tego, ile planuje żyć. W każdym razie ma gwarantowany stały dochód i pewnie zaoszczędzi sporo na podatkach.

4

@BojanKriKicz Jak @Luciano99 idzie do Żabki z @Kessie, to mówią o nich "typ z młotkiem". Do samodzielnej interpretacji.

2

@D10SLEO Burza czego? Przeceniasz specjalistów, którzy to wymyślili.

1

@Stinger_ Pod Ścianą Płaczu? Nie bardzo.

1

@blakkudium Marek ma minę pod tytułem: "Ale tam jest bagno. Doskonale. Takie lubię najbardziej."

0

@Roobo Ho, ho. Widać, że to poważna inwestycja, rozpisana na całe stulecie. Co najmniej. Teraz, jak już się nazwa zmieniła, trzeba obradować nad nowym logo.

3

@RozowaPantera Hmm @antylewus? To musi być @AlexDark00!

0

@qbsonFCBarca "(...) ja pamiętam jak mnie braciak w śpiworze zamknął i panikowałem."
Pewnie najgorzej było wydostać się z jeziora?

0

@kochampiw0 Chyba wjechać? Ewentualnie wlecieć?

13

"... ani Ducha Świętego, amen."

0

@Pawlak1992 A pies to wściekłe, 30-kilowe bydlę, które właśnie zagryzło człowieka. I tak można liczyć te diabły na łebku szpilki.

1

@BorzyKrzys W porządku, masz jeszcze drugie.

13

@Inko "Słaby gameplay, słaba fabuła i nieciekawe postacie."
Opisałeś właśnie Real Madryt.

0

@Czyhrynski Dzięki!

1

@MOLESTA Ależ z Ciebie wyłazi rasista.

0

@FcPortoFan1999 Beka z kiboli, którzy wczoraj skandowali "Sprzedaj klub i spierdalaj!" No to może niech go sami kupią, banda nieudaczników.

0

@Eklerek Co Ty opowiadasz? I ta kaseta VHS wytrzymała ciężar czołgu?

4

@Vegeta88 Wiedźma znana.

1

@SkN A co się ma wydarzyć? "Wysoki Sądzie, ja nic nie wiem, w tym czasie jadłem."

0

@michal26 Typie. Widać zapomniałeś już, jaki byłeś pewny Rosji, jak wyśmiewałeś zadnie innych i puszyłeś się, jaki to nie jesteś pewny. A potem co? Puchy do ogona, kajaj, kajaj, przeprosiny, wstyd i buzia cicho. Nie nadymaj się tak. Niczego nie pisałeś wprost, dopiero jak Ci ludzie zaczęli wytykać, że nie masz racji, to zacząłeś kręcić, że matematycznie to może i tak, no ale to niemożliwe przecież. Znowu ta pycha i przekonanie o własnej nieomylności. Jak z Rosją. Nara.

2

@michal26 Po co? Przecież nie masz racji. Ani Lech ani Jaga jeszcze nie awansowały i to są po prostu fakty. Że Tobie się wydaje, iż nic im nie grozi, to tylko Ci się wydaje. Sam fakt, że proponujesz zakład dowodzi, że to hazard obarczony ryzykiem.

1

@Hosh @michal26 mówił już kiedyś, że Rosja nie zaatakuje Ukrainy. Zalecam sceptycyzm co do jego przewidywań.

2

@FcPortoFan1999 Trzeba sięgać tam, gdzie wzrok nie sięga.

0

@Seledynowy I to się nazywa mieć jaja. Co to za sztuka iść do zwycięzcy? Marek wybiera przegrywa. Bądź jak Marek.

0

@FcPortoFan1999 W tym przypadku to raczej do Realu.

0

@FcPortoFan1999 W imię zasad, Portosynu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?