Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos W kwestii Viniciusa wystarczy porównać jego obecną wersję z tym chłopakiem, który przyszedł do Realu: skromnym, zawstydzonym, że tak powiem "niewinnym". A teraz: teraz to celebryta, któremu odjebało od kasy i fejmu. I wg mnie, to jest jego problem i nie da się z tym nic zrobić. Bo poznał takie życie i mu się spodobało. Nie zrezygnuje z niego. Uważa, że jest najważniejszy, stąd brak szacunku do trenera i klubu. Ale klub sam jest sobie winien, bo nauczył go tego, że zawsze jest broniony, zawsze chwalony i nigdy nic nie jest jego winą.
5
@Safrani "Obecnie bawi w kryminale." Historia życia @Comentateiro :).
0
@kanver_ ... tamten przyaktorzył...
1
@SiempreCule10 Ale chodzi Ci o wynik, czy o tę sensację, że poszedłeś się myć?
5
Nie wierzę. Ale kocham redakcję RM.pl za te ich teksty:
https://www.realmadryt.pl/news/144716-celta-nie-wygrala-na-bernabeu-w-lidze-od-prawie-20-lat
Real Madryt to klub z klasą. Wyciąga pomocną dłoń do słabszych.
Edit: Chciałbym dodać w nawiązaniu do mojego innego komentarza, że Lech Poznań przynajmniej się ogarnął i zremisował.
0
Vinicius... Co za łeb to jest.
1
@Luciano99 Możesz, tylko pomiń to "intelektualnej", bo Cię w sądzie wyśmieją.
2
Tak się kończy oglądanie Lecha Poznań i wzorowanie na idolach z Polski. Czerwona kartka.
2
@mordini123 "Jak Francuz chciałby obejrzeć mecz Legii to musi obejść smakiem w przeciwieństwie do pozostałych naszych pucharowiczów."
O nie! Na pewno rzesze Francuzów, spragnionych legijnych emocji, wychodzą na ulice, żeby zaprotestować przeciwko takim praktykom, paląc samochody i wybijając szyby w sklepach.
1
@norbi77 Niepotrzebnie komplikujesz punkt drugi. Tam wystarczy "W polu karnym zawodnik Realu".
2
@Hosh A co, gdyby Real przegrał?
1
@majkiii Z Leali tylko Veronica.
3
Militao się nagrało...
4
@blakkudium Słynne ostatnie słowa przed wywaleniem na ryj: "On ma nasze pełne wsparcie!"
1
@BorzyKrzys @Kessie jak słyszy, że kobieta mówi mu "Chcesz w ryj?" to odpowiada "Tak, a drugiego do ręki."
0
Dobra, Ouma zaczął zbierać manę na czerwo.
1
@MessiForeverTheBest Cóż szkodzi powiedzieć?
0
@Bernard777 I cyk cała Craxa zdziwiona, jak to, przecież mieliśmy przewagę?! :)
1
@FcPortoFan1999 Znowu. Jak ostatnio.
0
Niebywałe, przez moment wyglądało to tak, jakby Cracovia atakowała na własną bramkę :) Brawo Lech.
0
@FcPortoFan1999 No to niech dalej tak myślą, pójdzie jedna kontra i dostaną w trąbę grając w przewadze.
0
Dobra, jak ci goście z Craxy będą dalej tak profesjonalnie podawać i dośrodkowywać, to i za sto lat nic z tego nie będzie.
0
@Sulimo Żeby pograć w dziada i dać chwilę oddechu obronie, nie trzeba 11. Tyle, że nie mogą tak panikować. Choć prawdę pisząc, Lech chyba inaczej nie umie, kiedy zaczynają się problemy. Od razu pełne gacie. Nie rozumiem tego.
0
@Sulimo Jeśli będą pozwalać na taki napór, to w końcu się pogubią. Powinni trochę uspokoić grę.
0
Lech Poznań wie, jak budzić emocje. Udają, że ledwo się bronią.
0
@maroon Można by rzec, że nawet skaczą.
0
@kubix05 Dlatego wszedł za niego Ouma, znany z rozsądku boiskowego.
0
@BorzyKrzys Widzę, że rządzący Izraelem wiernie podążają śladami wielkiego przyjaciela Żydów, Adolfa Hitlera.
1
@Comentateiro :). Ale mnie rozbawiłeś, dzięki :).
2
Wczoraj Legia dała show, no to dziś Lech mówi "Potrzymaj mi piwo".