Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Niech Wisła Płaczk patrzy i się uczy.
0
@FcPortoFan1999 A komu to potrzebne?
1
@July_6_BcN W takim razie trzeba postawić na chleb.
1
@Roobo Nikt nie umie tak zakręcić.
1
@FcPortoFan1999 Nie podejmuję się zgadnąć.
2
Mecze polskiej Ekstraklasy przypominają robienie mythic plusów w WoWie. Zawsze są jakieś dodatkowe affixy. W meczu Lechii z Górnikiem wylosowała się mgła.
0
@July_6_BcN Coś czuję, że niektórzy by chyba woleli, żeby Putin takową dostał, jeśli oznaczałoby to, iż Trump obejdzie się smakiem :).
0
@yoli Pokojowego Nobla dostał Obama, który bronił "słusznych wojen", a 9 dni przed wręczeniem nagrody zadecydował o wysłaniu do Afganistanu 30 tysięcy dodatkowych żołnierzy. Nie zrobił jeszcze nic, bo prezydentem był ledwie parę miesięcy. Sam przyznawał, że dostał ją na wyrost. Jak widzisz, Trump to żaden ewenement.
2
@Walker "Pięści ze stali". Ulubiony utwór Biedronia.
0
@FcPortoFan1999 No tak. Tyle, że oglądam teraz dopiero z Cracovią, bo nie widziałem wczoraj. Ale wynik już znam, taki sam jak z Poznaniakami, więc już się szykuję na te emocje.
0
@FcPortoFan1999 Co w poniedziałek?
1
Wisła Płock... Kolejna uczta dla oczu po meczu z Lechem.
2
@NeroTFP1 A niektórzy, żeby mieć zjazd, musieliby ją najpierw mieć.
2
@July_6_BcN
"Kardynała Richelieu sekret Ci dziś zdradzę
Od przyjaciół Boże strzeż, z wrogami sam sobie poradzę."
2
@gumaz Najpierw idą do kina, albo na kolację.
1
@blakkudium "(...) dla każdego z tych osób (...)"
Aha.
1
@FcPortoFan1999 Wybacz, ale chyba toaletowym :). Nie podejmuję się typowania. Równie dobrze w kolejnej rundzie Lech i Raków mogą odpaść. No chyba, że trafią na siebie. W sumie wtedy też by mogły odpaść :).
0
@FcPortoFan1999 Nie no, przecież oglądasz tę samą ligę co ja. Kto tu może być jakimkolwiek faworytem? Dziś wygra 4 golami, jutro z jakimś leszczem dostanie w łeb.
1
@FcPortoFan1999 Duch Puszczy zawisł nad nimi.
0
@AduŚ07 Ja nawet podejrzewam, kto to był:
2
@July_6_BcN Nie wszędzie. Można mu wyciąć dziury w kieszeniach.
0
@FcPortoFan1999 Pomyślał trener Siemieniec :).
5
@gumaz W takim razie to nie był żaden kumpel, tylko ch... złamany. Jak to napisała @July_6_BcN w innym wątku: za kudły i ze schodów.
0
@tomek8756 Obstawiam, że chciała dopytać o technikę.
P.S.: Nie będę wskazywał palcem, ale kto tam ostatnio od nas był w Warszawie?
:)
0
@MichalZZZ Bzdura. Piłka jest przecież kontuzjowana.
1
@lajcior Z ryżym nigdy. Ryży zawsze nie.
1
@Bolton Kolejny krok: paleta cementu.
1
@lajcior Jak wszystko, co złe i plugawe.
1
@agaFCB No zapytał. I coś czuję, że okaże się, iż myślał, że to on jest wilkiem, ale się zdziwi :).
1
@misterio O tak, DM był pierwszy z takich "prawdziwych" dungeon crawlerów. Najlepsza wersja była chyba na Atari ST i pokrewne.