Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart "Pszeciesz musimy za coś utrzymywać homiki odpowiedzialne za działanie strony."
Prosiłbym, żebyś przestał wyśmiewać orientację seksualną osób odpowiedzialnych za serwis. Mamy XXI wiek! To nic, że dopiero pierwszą połowę.
1
@maroon Nie wierzę! On się brzydzi wszelaką niegodziwością i obraca jedynie w kręgach ludzi kulturalnych i na wskroś uczciwych.
11
@Roobo Kurna, byłem przekonany, że to @Comentateiro, wtedy wiedziałbym, że to tak na poważnie, bo on naprawdę w ten sposób myśli. Ty cwaniaczku, ty!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@lithotripter I tak też powinni się tłumaczyć, że ofiary chciały umrzeć. Kolego "xd" przeczytaj, co tam nasmarowałeś i zastanów się nad sobą poważnie, bo w głowie coś ewidentnie nie halo.
1
@Gall Tyle, że ten sojusz nie powinien polegać na tym samym, co sojusz z ZSRR kiedyś. To znaczy, że my im dajemy węgiel, a oni za to biorą od nas mięso.
2
@fcbarcafan19 Piłkarze uciekają z boiska myśląc, że to inżynierowie i lekarze atakują. Specjalna operacja stadionowa.
0
@Luciano99 Synalek starego Luciano też nie jest lepszy.
0
@comtedurgell To jest nic. Patrz na to:
https://www.rynekzdrowia.pl/Prawo/24-grudnia-spoldzielnie-i-wspolnoty-wejda-w-nowa-rzeczywistosc-Posypia-sie-kary,278332,2.html
2
@Kgorecki2500 Kocham takie potworki nowomowy. Cyngle gangów czy sicarios karteli powinni tak się tłumaczyć w sadach: "Morderstwa? Sąd mnie obraża! Jakie morderstwa, to były samobójstwa wspomagane!"
2
Xabi niezłe zmiany. Widać, że broni dobrego wyniku.
1
@Luciano99 To prawda. W zeszłym tygodniu opisywałeś jak to walczyłeś pod Orlenem. Aż Ci cały temat Moderacja zdjęła, taki był bój.
0
Ta Wisła Płock jest tragiczna. Nie umieją wymienić 3 podań bez straty. Najczęstsze zagranie to wycofanie do bramkarza, który wywala piłkę do Mrozka, albo podanie do nikogo, byle dalej na połowę Lecha. No tragedia. Co to za goście są. Kompletnie bezmyślni. Nieprawdopodobne. Pewnie wygrają :).
4
@RosjaninBut Boją się zmotoryzowanych inżynierów i lekarzy?
1
A w Rakowie impostorem jest Racovitan.
1
@maroon No właśnie nie wiadomo, czy z własnej woli? Ten drugi gość brodaty po prawej (na zdjęciu) to ma napis tak zrobiony, jakby to "PIS-u" było wymienialne. Może tam jest na stałe tylko "NIGDY WIĘCEJ", a pod nim wstawia to, za co zleceniodawca zapłaci :).
1
@FcPortoFan1999 W sumie racja. Zamienił stryjek siekierkę na kijek.
1
@DonAndrzejos A potem o Wielką Nagrodę Kaszlu.
0
@FcPortoFan1999 Tak, tylko co z tego, że dziś już 0-4, kiedy potem przyjdzie kolejny Piast i wytrze Rakowem podłogę. Od ściany do ściany.
1
Nie no, dzisiaj ten Węglarz to jest w Arce impostorem. Praktycznie wszystkie gole to jego wina.
1
@Luciano99 Powinno być jakieś oznaczenie "Autopromocja", jak w innych mediach.
2
@pluszek Ta pani z pierwszego planu to ma napis, jakby się już z nami żegnała.
0
Mistrz daje uczniowi szkołę. Biedna Arka.
2
@Bolton Słusznie. Nie ma to jak spocony, włochaty Tauren.
0
@Hosh Dziurawe łapki.
0
Mur MU wiedział po co tam stoi w przeciwieństwie do murku CP.
0
@Kgorecki2500 Kurna, już myślałem, że to jakiś punkt regulaminu La Rambli.
4
@norbi77 I to jest zajebiście pozytywne podejście, którym nie może pochwalić się całą rzesza simpów.
0
@norbi77 Wiec musisz się z tym zmierzyć. Ale.... wiesz co... gdybym dostawał 100 zł za każde "jej powrót do mnie nie grozi", to byłbym bogatym człowiekiem. Tyle, że dobrze, iż rozumiesz jak to działa, a przynajmniej tak twierdzisz. Nie ma powrotów po takich zdradach. Nie bądź naiwny.
2
@norbi77 Nie. Normalne. Taka jest właśnie miłość. Nielogiczna. Ale w Twoim przypadku jedynie logika może Tobą pokierować. No future. I to jest jedyna prawda, jaką powinieneś znać. I dobrze, że ją poblokowałeś. Żadnych opcji, żeby wślizgnęła się z powrotem do Twojego życia, kiedy opcja A nie wypaliła. Nie daj się oszukać, nie daj się zwieść. Z chwilą, kiedy tamten zechce znowu się zabawić, dostaniesz kolejnego kopa w dupę. On już jest w jej psychice.