5

@Luciano99 Zaraz przegrała, po co takie ostre słowa? Nie wygrała, nie lepiej brzmi? I okej?

0

@Marusek Wolałem jednak "Bar".

0

@addept Papszun ma w tym doświadczenie.

1

@La Pulgaa Jak jaja przy stosunku.

0

@addept Ale by to hulało pod Papszunem.

0

@JordiAlbion ... Messi znowu mistrzem jest!

1

@norbi77 "Od Disneya"
To brzmi tak jakbyś się ekscytował następnym "AC" i hypował, że będzie od Ubisoftu :).

No ale oby się im udało. Coś kiedyś musi.

1

@blakkudium @norbi77 Panowie, szczerze. Znowu sobota, a my znowu o filmach. Chce się nam? Znowu nam to skasują, skur.... :).

2

@Kessie "@July_6_BcN ma już te 25 lat ale to jeszcze nie babcia"
Nie no, sorry kolego, ale u Leonardo DiCaprio już by pakowała walizki i zamawiała taksówkę na lotnisko.

2

@norbi77 "Punisher" jest super. Oba sezony. Aktor tak pasujący jak Downey do Iron Mana. Szkoda, że nie kręcą dalej "P". Zobacz go w obu częściach "Księgowego", choć tam raczej drugoplanowo.

0

@OskP A za 10:10 po 10. I tak dalej. To by zachęcało wszystkich do strzelania jak największej ilości goli zamiast szachów.

1

@czosnekfcb "Równowaga, oto tajemnica."

2

@Kessie Czyli to dlatego dostałeś w pysk od @July_6_BcN? A potem wzięła Cię za kudły i ze schodów? Sam widzisz, że nie ma co bezkrytycznie wierzyć we wpisy randomowych ludzi z netu.

0

@RozowaPantera I niżej.

1

@daniel32778 Czyli, reasumując, jak go ujebać wiesz, teraz zbierasz się tylko na odwagę.
@Kessie skończyło się, mają foty. Wyłaź z dupy @Luciano99.

0

@FcPortoFan1999 Chowanie się do nory, kiedy nie idzie, to akurat wspólny element zachowania władców naszych topowych klubów na L.

1

@FcPortoFan1999 A ja teraz rozumiem plan Legii. Papszun jest dobry jedynie wtedy, kiedy może prowadzić klub od niższej ligi. Dlatego cały klub pracuje na to, by mógł.

0

@FcPortoFan1999 No tak, ale oni byli nieudolni już wcześniej. To nie jego wina, że asy zatrudniły rumuńskiego czarodzieja.

0

@Bzyczekk On kiedyś umrze na odcinku.

0

@FcPortoFan1999 A co on winien i co on może na to poradzić?

1

@norbi77 "Oni istnieją od ilu? Niecałe 300 lat?

I oni (mimo, że są potęgą) będą mówić nam co robić w Europie?"
Patrząc historycznie, to żaden argument. O niczym nie świadczy i do niczego nie uprawnia. Imperia powstawały i upadały w znacznie krótszych okresach. I mimo to, w swoim czasie, trzęsły światem.

1

@FcPortoFan1999 Te dzieci, które wyprowadzają piłkarzy.

0

Różne są drużyny w tej Ekstraklasie, zwykle nie wiadomo o co im chodzi. Czasem wygrywają, czasem przegrywają i tak w kółko. Jedynie Legia to pewny punkt w lidze, oferujący stabilność. Po prostu nie wygrywają.

0

Piast by pewnie wolał wygrać z Lechem.

0

@norbi77 Nie wciągajmy w to migracji, bo w tej Europie też skądś się zjawili.

0

@TR3YWAY Raczej na historii. "Poczet pajaców polskich."

0

@Arkon Oczywiście, że sponsoruje. W taki, czy inny sposób. Sprawdź sobie, ile Lech zarobił za zeszły rok na stadionie i gdzie ta kasa poszła. Potem sprawdź sobie, jak wygląda współpraca Warszawy z Legią. O czym Ty piszesz w ogóle? Wkurzasz się na Piasta, bo klepie Ci drużynę, więc wymyślasz jakieś bajki.

0

Piaście, a z Lechem nie byliście tacy mocni. Umiecie tylko kopać leżącego.

9

@macio_944 Unia Europejska powinna zaproponować to samo USA, proponując przywrócenie suwerenności poszczególnym stanom.

1

@TR3YWAY Ten tekst Najmana to podsumowanie całego jego życia. Tak powinien zatytułować swoją autobiografię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?