1

@ranger3120 Nie kupi. Jeden co najwyżej, bo Araujo w Izraelu. Choć on aktualnie to raczej stoper do dupy.

4

@mindbender84 Kurtułayna.

0

@esem91 No bo już ponarzekał i w tym momencie już nie może.

1

@BulaKG Powiedział, że Vinicius nie przedłuży kontraktu z powodu jego zmiany.

1

Jest do wyciągnięcia Papszun z Rakowa, tylko Real musi się dogadać z Legią najpierw.

3

Cieszę się, że ktoś wreszcie usadził tego Afroniemca, bo ciągle odstawia takie numery.

2

Ale mnie ten czarny Niemiec wkur... irytuje. Zachował się jak Pepe.

1

@Stinger_ No przecież na razie spacerują. Wszystko się zgadza.

7

Co za głupek. Taki rekord sobie zepsuł. Była szansa, żeby nikt go już nie dogonił. To nie, musiał strzelić.

1

@Luciano99 Tylko nocnym, bo mecze są już praktycznie w nocy :).

0

@Faro Albo Perez i przyszedł do Barcelony.

0

@sendesara Ale tak dobrze również nie. Pewnie teraz główkuje, czy nie byłoby zasadne dać bramkarza na atak.

0

@Pedri16Future Reasumując, można kłamać, ale nie można ujawniać, że ktoś kłamie.

0

@czudi17 Pewnie to też wina Xabiego.

0

@Dankho94isback Dziękuję za życzenia i odwzajemniając się, życzę, żeby medycyna w końcu rozwinęła się na tyle, by dało się to leczyć.

4

@Laminedependencia "Sędzia w tym meczu niczym mnie nie zaskoczył. Wiedziałem, że coś odwalę, plan wykonałem, kartkę otrzymałem, schodzę teraz do szatni i czuję się usatysfakcjonowany."

4

@Chada Nie zapominajmy o czerwonej kartce dla Araujo.

2

@Hektor16 Pomyślałeś, że to na Twój widok? :)

0

@zawilly Na pewno zasięgali rady Jacka Murańskiego, postaci znanej.

2

@Roobo To musi być Onet.

0

@Criss18Barca W wannie?

0

@Kamiloza91 i baila Vini!

3

@July_6_BcN "(...) chociaż mam nadzieję, że w ciągu najbliższych 5 lat to się pojawią jakieś małe stópki... (...)"
@Kessie nie jest duży, z tego co można wywnioskować po zdjęciach zamieszczanych przez @Luciano99. Nie wiem jednak, czy to o takie małe stópki chodziło?

1

@July_6_BcN "Single z Afryki" i ich lider, @Kessie.

1

@clyde Widzisz @Fc112? Odczucia są odwzajemnione :).

2

@Ojciec5tkidzieci "A gdybym zainwestował, to dzisiaj bym ociekał luksusem, a nie biedą."
800 x 5 to nie bieda :).

1

@Comentateiro Jeśli to poważnie, to daję herba. Jeśli ironia, to czuj się nie zherbowany.

2

Te podania FdJ mnie rozwalają :).

0

FdJ... Za szybko, jeszcze kółko powinieneś zrobić przed podaniem.

1

No to wchodzi Ferran. Macie przeje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?