Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@esem91 Tutaj część osób do każdego ma problem. I każdego oskarża o sprzyjanie Realowi. Natomiast na stronie Realu tak samo, tylko odwrotnie :). Ostatnio Kosowski został oskarżony o kibicowanie kolejno: tutaj Realowi, a tam Barcelonie. Nic z tym nie zrobisz.
3
@blakkudium No i w porządku. Niech się określi, czy to mają być 2 czy 3 minuty. Oraz przypomni sobie Claudio Bravo. Karma.
1
O, jest peruwiański aferzysta.
0
@FanBarcy22 Chyba w skorupie.
1
@BezglutenowyPedri Zed zszedł? W końcu znowu się spotkają.
4
@mordini123 "Informuję, że od dzisiaj w akcji Nakarm Psa z OLX pojawiły się koty."
W sensie, że można wybrać czym tego psa karmić i jest opcja, że kotem?
0
@tomek8756 Chciałbym dowiedzieć się, jak było naprawdę. Gość napisał parę zdań, wszyscy mu wierzycie, bo to BMW przecież i jedziecie po kierowcy.
0
@panczo "chwaliłem jego kulturę polityczną i inteligencję, a nie poglądy. Na SLD i lewice nigdy nie głosowałem."
Człowieku, zachwycałeś się starym komuchem, który współodpowiada za stan kraju, w którym żyjesz i te wszystkie niedoskonałości, na które teraz narzekasz. Trzeba go było zapytać o pożyczkę moskiewską, ciekawe, czy dalej by był taki miły i kulturalny? Nie do pojęcia dla mnie jest Twoja postawa i zachwyt nad tym indywiduum.
0
@alone49 Nie ma sensu dyskusja z tym człowiekiem, to frustrat, który widzi tylko to, co mu przeszkadza. Nie zada sobie nawet trudu pomyślenia o tym, że ocenia na podstawie wycinka rzeczywistości. Tak jak z Millerem, on chwalił kulturę polityczną, nie poglądy. U Hitlera pewnie zachwycałby się malarstwem, a u Stalina poezją.
0
@Popitek12 Tak jak Popitki.
0
@panczo Ale Millera, który się uwłaszczył na Twoim konkretnie, to wczoraj chwaliłeś.
1
@misterio "Jeszcze tylko wpier... i wakacje!"
1
@barcelonaLM Nie no, faktycznie pilne. Myślę, że UE i USA powinny zacząć mediacje między stronami.
0
Rozwalające są zawsze takie foty piłkarzy przy tego typu artykułach. Pamiętam jak kiedyś hiszpańska prasa zamieszczała podobne zdjęcie Pogby, kiedy plotkowano o jego przejściu do Realu (ZZ tak go chciał). Wielcy uciszacze piłkarscy. A potem okazuje się, że g... z tego wyszło.
0
@Giwera "(...) przy okazji zrobił z siebie debila po raz tysięczny."
No nie wiem, ten opis pasuje do obu :).
0
@europejczyk Jak to nie? Mówił, że nie boi się oceny przez wyborców. I faktycznie się nie boi :).
3
@blakkudium Nie u nich w zakładzie. Tam zawsze jest całkowicie pełna.
4
@blakkudium Bardzo Biedne Coś.
13
@Luciano99 Dobro wraca.
4
@Fabik87 W IDEI pierwsze 5 sekund było przez pewien okres za darmo. Obserwowanie rozmowy telefonicznej prowadzonej za pomocą takich powtarzanych co chwilę pięciosekundówek było bezcenne.
1
@blakkudium "Nawet @Kessie się wyszkolił pod tym względem."
"Wyszkolić", czyli wyrzucić ze szkoły.
3
@blakkudium Wyszedł brak doświadczenia u @macio_944. Taki @Luciano99 na prośbę "Pożycz stówę" odpowiada zawsze "Od kogo?"
1
@maroon No właśnie chodziło o to, żeby już w tej cudzej ziemi nie grzebał.
9
@PatrychoO "Nie no, zaczynanie gier i niekończenie ich nie ma sensu. Potem wracasz i nie wiadomo, o co chodzi w fabule i jak w to grać. Od dziś koniec z tym."
Powiedział Vinicius Junior do Xabiego Alonso, kiedy ten zmieniał go w ostatnim Klasyku.
4
@Rastafarnianin Część facetów po prostu widzi, jaka jest obecnie część kobiet i nie chce nawet zaczynać.
1
@maroon Rekonesans wykazał, iż pod nasypem znajdowała się nora @Kessie. Szkodnik został wywabiony na zewnątrz alkoholem, schwytany - jak jego przodkowie - w siatkę, a następnie przetransportowany do najbliższego schroniska.
3
@Kessie Subtelny przekaz podprogowy.
0
@July_6_BcN Te dylematy... Nie wiadomo, czy starczy czasu, żeby wszystkiego spróbować.
0
@macio_944 No nie wiem. Było ostatnio kilka gier tworzonych latami, które - delikatnie pisząc - nie urywały dupy.
5
@gumaz Służbę zdrowia, bo trzeba Cię leczyć.
:)