Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gibbon_FCB Proszę:
4
@Lanosss I ponocował i wodę ma w czym zagotować. Przyjemne z pożytecznym.
4
@escarabajo "Dla Tymka jest to 19 klub w jego czteroletniej profesjonalnej karierze.
Wielkie brawa."
Też klaszczę. Życzę mu, żeby dobił do setki.
0
@Popitek12 "Ja nie wierzę to w to mówi masa (...)"
A sąd uwierzył.
9
@Luciano99 Tam jest plakat z wcześniejszym modelem Sysi, czyli @Sysia10. Aktualna wersja to @Sysia11. Nie będę kupował starego kalendarza.
Przy okazji, @Kessie, tymi zębami to możesz bez sprzętu ściągać oponę z felgi, co?
4
@gumaz Wojciech Hadaj. Pewne info.
0
@Kozinho. A jesteś podobny do Pedriego?
1
@Kozinho. To był @Trojanek23. Ciesz się, że nie użył gazu.
0
@Trojanek23 "Okazuję się że to znane miejsce i spotykają się tam..... Geje! "
Już nie udawaj, dobrze o tym wiedziałeś. Tylko dlatego tam polazłeś.
Edit: Nie tutaj ten edit :).
2
@Pedri16Future Powiedziałbym, że to @July_6_BcN w trakcie wykonywania obowiązków służbowych, ale chyba nie ten wiek :).
Edit:
Aż przypomina się ten mem: "Czy oprócz swojego charakteru, stosuje pani jeszcze jakieś inne środki antykoncepcyjne?" :)
3
@Eklerek @Kessie po prostu reklamuje swojego stomatologa. Przypłynął razem z nim.
0
@Kuchar Nie rycz, @Kuchar, nie rycz. Real zna te Twoje numery...
4
@Kessie A rower ginie jak go @Kessie gwiźnie, proste. I pamiętajmy o okej.
1
@Kgorecki2500 Laporta też zatrudnia na tej zasadzie. "To mój szwagier. Nic nie umie, ale szybko się uczy."
1
@norbi77 To prawda. Taki Mbappe ma twarz jak czarne słońce w pełni.
0
@BARCA1899Messi Nie tak, jak Villareal.
1
@Fc112 Tam jest rak, kiedy śpi.
2
@adi7adi8 To ma na celu podkreślić poziom rozgrywek.
0
@Kgorecki2500 Przecież mogą zwrócić w każdej chwili. Wystarczy namierzyć jakieś ruskie samoloty i oddać im te rakiety.
2
@RosjaninBut Odbije sobie na X-ie dokuczając prezydentowi. Ostatnio to jedyne, co mu pozostaje.
0
@DragonxNF Z muzyki. Bez wahania.
6
@Fc112 W Rakowie.
1
@Popitek12 Mam nadzieję, że zdążyłeś.
1
@Kessie A i napić się można od razu.
1
@ViscaelBarca2007 To przecież nie tylko MATS. Z De Jongiem było tak samo swego czasu. Jeszcze paru innych by się też znalazło.
1
@ViscaelBarca2007 Źródłem jest pewnie Laporta i jego otoczenie, bo tego typu treści pojawiają się zawsze, kiedy chcą na kimś wywrzeć presję.
0
@MessiForeverTheBest Zwykle okazuje się potem, że taka osoba jest aseksualna, ale tylko wobec ciebie.
2
@FcPortoFan1999 "A kiedy komuś Real tak wsadził ostro?"
Podobno są jakieś filmy z chłopakami ze szkółki Realu, które rozpowszechniał m.in. Asencio, ale szczegółów nie podam, jeszcze mi konto miłe.
0
@heniusss Najgorzej będzie, jak Real im wsadzi z 6. Wtedy usłyszymy.
0
@MessiForeverTheBest "W relacjach miłosnych w jakich aspektach musi u was występować spójność z partnerem?"
W seksie. W zasadzie nawet nie da się inaczej.