0

@panczo Ale Millera, który się uwłaszczył na Twoim konkretnie, to wczoraj chwaliłeś.

1

@misterio "Jeszcze tylko wpier... i wakacje!"

1

@barcelonaLM Nie no, faktycznie pilne. Myślę, że UE i USA powinny zacząć mediacje między stronami.

0

Rozwalające są zawsze takie foty piłkarzy przy tego typu artykułach. Pamiętam jak kiedyś hiszpańska prasa zamieszczała podobne zdjęcie Pogby, kiedy plotkowano o jego przejściu do Realu (ZZ tak go chciał). Wielcy uciszacze piłkarscy. A potem okazuje się, że g... z tego wyszło.

0

@Giwera "(...) przy okazji zrobił z siebie debila po raz tysięczny."
No nie wiem, ten opis pasuje do obu :).

0

@europejczyk Jak to nie? Mówił, że nie boi się oceny przez wyborców. I faktycznie się nie boi :).

3

@blakkudium Nie u nich w zakładzie. Tam zawsze jest całkowicie pełna.

4

@blakkudium Bardzo Biedne Coś.

13

@Luciano99 Dobro wraca.

4

@Fabik87 W IDEI pierwsze 5 sekund było przez pewien okres za darmo. Obserwowanie rozmowy telefonicznej prowadzonej za pomocą takich powtarzanych co chwilę pięciosekundówek było bezcenne.

1

@blakkudium "Nawet @Kessie się wyszkolił pod tym względem."
"Wyszkolić", czyli wyrzucić ze szkoły.

3

@blakkudium Wyszedł brak doświadczenia u @macio_944. Taki @Luciano99 na prośbę "Pożycz stówę" odpowiada zawsze "Od kogo?"

1

@maroon No właśnie chodziło o to, żeby już w tej cudzej ziemi nie grzebał.

9

@PatrychoO "Nie no, zaczynanie gier i niekończenie ich nie ma sensu. Potem wracasz i nie wiadomo, o co chodzi w fabule i jak w to grać. Od dziś koniec z tym."
Powiedział Vinicius Junior do Xabiego Alonso, kiedy ten zmieniał go w ostatnim Klasyku.

4

@Rastafarnianin Część facetów po prostu widzi, jaka jest obecnie część kobiet i nie chce nawet zaczynać.

1

@maroon Rekonesans wykazał, iż pod nasypem znajdowała się nora @Kessie. Szkodnik został wywabiony na zewnątrz alkoholem, schwytany - jak jego przodkowie - w siatkę, a następnie przetransportowany do najbliższego schroniska.

3

@Kessie Subtelny przekaz podprogowy.

0

@July_6_BcN Te dylematy... Nie wiadomo, czy starczy czasu, żeby wszystkiego spróbować.

0

@macio_944 No nie wiem. Było ostatnio kilka gier tworzonych latami, które - delikatnie pisząc - nie urywały dupy.

5

@gumaz Służbę zdrowia, bo trzeba Cię leczyć.
:)

1

@macio_944 Najgorsze, że nie wiadomo, czy się z tego powodu smucić, czy cieszyć?

0

@gumaz Niestety się nie da. Jeśli ktoś Ci już go wcisnął, to musisz się z nim męczyć, nie odmienisz, nawet przez przypadek.

0

@mrboom Rzeczona Julka jedynie pisze, że jeździ. Nie należy wierzyć we wszystko, co ktoś zamieszcza w necie :).

1

@Szklaner Jestem pacyfistą i nie pomogę Ci w rozpoczęciu konfliktu.

0

@draxidox Każda Platforma to zło. Zapamiętaj.

5

@gumaz Solenade? On tam będzie coś solił pod parapetem?

1

@Bocheno1 Takie gry odkupione od innej osoby.
Edit: W przypadku @Popitek12 o mało co nie doszło do tragedii. Dopiero w połowie butelki zorientował się, że tam jest napisane "Odżywka". Niestety wcześniej szampon wypił już cały.

0

@panczo Myślę, że podobnie opisywała Ewa węża.

3

@PatrychoO Wreszcie zbliżenie. Pewnie nie może się doczekać.

0

@Czajka90 Przyjdzie Marek Papszuniusz, karta się odwróci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?