Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BojanKriKicz ... i kazała mu wyp...
3
@Luciano99 No i pojawiły się te małe stópki.
12
Ależ mają zaskok. Media hiszpańskie przedstawiły już całą listę kandydatów, po czym wykluczyły każdego z nich. Zaraz zaczną z nią drugie okrążenie.
Swoją drogą, kołczem powinien zostać Vinicius. I tak ma tam najwięcej do powiedzenia.
0
@D10SLEO Tylko tam oczy domalować i przy jakimś niekorzystnym wyniku mem gotowy.
1
@Gaucho I już wiadomo, kto będzie nowym Jokerem.
2
@July_6_BcN Jak przywiozą do domu, czemu nie? Nowy aparat zawsze się przyda.
2
@Tasde Przewrócił się jak kostka domina. Gdyby za nim stali pozostali gracze Realu, to wszyscy by się złożyli.
4
@bartekvisca Wszyscy już zapomnieli jak całe rodziny żyły w Polsce w jaskiniach i szałasach w lesie. Co to za argument jest w ogóle?
2
@maroon To w tym złego, że to jest gotowanie żaby, czego sam dowiodłeś swoim komentarzem.
1
@ranger3120 Nie kupi. Jeden co najwyżej, bo Araujo w Izraelu. Choć on aktualnie to raczej stoper do dupy.
4
@mindbender84 Kurtułayna.
0
@esem91 No bo już ponarzekał i w tym momencie już nie może.
1
@BulaKG Powiedział, że Vinicius nie przedłuży kontraktu z powodu jego zmiany.
1
Jest do wyciągnięcia Papszun z Rakowa, tylko Real musi się dogadać z Legią najpierw.
3
Cieszę się, że ktoś wreszcie usadził tego Afroniemca, bo ciągle odstawia takie numery.
2
Ale mnie ten czarny Niemiec wkur... irytuje. Zachował się jak Pepe.
1
@Stinger_ No przecież na razie spacerują. Wszystko się zgadza.
7
Co za głupek. Taki rekord sobie zepsuł. Była szansa, żeby nikt go już nie dogonił. To nie, musiał strzelić.
1
@Luciano99 Tylko nocnym, bo mecze są już praktycznie w nocy :).
0
@Faro Albo Perez i przyszedł do Barcelony.
0
@sendesara Ale tak dobrze również nie. Pewnie teraz główkuje, czy nie byłoby zasadne dać bramkarza na atak.
0
@Pedri16Future Reasumując, można kłamać, ale nie można ujawniać, że ktoś kłamie.
0
@czudi17 Pewnie to też wina Xabiego.
0
@Dankho94isback Dziękuję za życzenia i odwzajemniając się, życzę, żeby medycyna w końcu rozwinęła się na tyle, by dało się to leczyć.
4
@Laminedependencia "Sędzia w tym meczu niczym mnie nie zaskoczył. Wiedziałem, że coś odwalę, plan wykonałem, kartkę otrzymałem, schodzę teraz do szatni i czuję się usatysfakcjonowany."
4
@Chada Nie zapominajmy o czerwonej kartce dla Araujo.
2
@Hektor16 Pomyślałeś, że to na Twój widok? :)
0
@zawilly Na pewno zasięgali rady Jacka Murańskiego, postaci znanej.
2
@Roobo To musi być Onet.
0
@Criss18Barca W wannie?