1

@MessiForeverTheBest Cóż szkodzi powiedzieć?

0

@Bernard777 I cyk cała Craxa zdziwiona, jak to, przecież mieliśmy przewagę?! :)

1

@FcPortoFan1999 Znowu. Jak ostatnio.

0

Niebywałe, przez moment wyglądało to tak, jakby Cracovia atakowała na własną bramkę :) Brawo Lech.

0

@FcPortoFan1999 No to niech dalej tak myślą, pójdzie jedna kontra i dostaną w trąbę grając w przewadze.

0

Dobra, jak ci goście z Craxy będą dalej tak profesjonalnie podawać i dośrodkowywać, to i za sto lat nic z tego nie będzie.

0

@Sulimo Żeby pograć w dziada i dać chwilę oddechu obronie, nie trzeba 11. Tyle, że nie mogą tak panikować. Choć prawdę pisząc, Lech chyba inaczej nie umie, kiedy zaczynają się problemy. Od razu pełne gacie. Nie rozumiem tego.

0

@Sulimo Jeśli będą pozwalać na taki napór, to w końcu się pogubią. Powinni trochę uspokoić grę.

0

Lech Poznań wie, jak budzić emocje. Udają, że ledwo się bronią.

0

@maroon Można by rzec, że nawet skaczą.

0

@kubix05 Dlatego wszedł za niego Ouma, znany z rozsądku boiskowego.

0

@BorzyKrzys Widzę, że rządzący Izraelem wiernie podążają śladami wielkiego przyjaciela Żydów, Adolfa Hitlera.

1

@Comentateiro :). Ale mnie rozbawiłeś, dzięki :).

2

Wczoraj Legia dała show, no to dziś Lech mówi "Potrzymaj mi piwo".

1

@FcPortoFan1999 Ha ha. W sumie racja. Poprzeczkę trzeba podnosić.

0

@FcPortoFan1999 Ja już o tym czytałem po tym meczu z Wisłą. Na forach lechowych niektórzy pisali, że takie słuchy chodzą. Ale imo to bajki z mchu i paproci, musieliby być totalnymi kretynami.

0

Ten trener Lecha to ma coś z głową? Znowu ściąga Palmę, jednego z nielicznych sensownych zawodników, a wchodzi Ouma? Fred uważa, że limit czerwonych został osiągnięty?

0

@FcPortoFan1999 Oni na bank mają już flashbacki z tamtego meczu, to musi wpłynąć na psychę. Zresztą do tej pory Lech zwykle miał pełne portki, kiedy tylko coś zaczynało iść nie tak. Jakby od razu odpadały im jaja.

1

@FcPortoFan1999 Cały Poznań ma teraz flashbacki z Wietnamu w Gdyni.

1

Jak nie Ouma to Podsiadło z importu. Głupieją w tym Lechu. Ciekawe, czy skończy się jak z Arką?

Znowu komentator pieprzy jak potłuczony. Co z tego, że przewinienie na nim było wcześniej, kiedy wyglądało na to, że Podsiadło celowo kopnął przeciwnika?

1

@FcPortoFan1999 Była, ale ja wiem, czy to na karny? Niby powinni trzymać z tyłu, ale człowiek ma ręce tak opuszczona naturalnie. Jakby podyktował, to też by było dobrze, ale skoro nie ma, to również żadna kontrowersja.

1

@FcPortoFan1999 Żeby się razem szarpali, ale tutaj widać, że jeden idzie do piłki, a drugi go ściąga. Nie ma nad czym deliberować. Nie wykazał się obrońca intelektem.

0

@BorzyKrzys Wg mnie wcale nie miękki. Prawidłowa decyzja. Nie przepychali się razem, jeden był zainteresowany piłką, a drugi zatrzymaniem tego pierwszego. Karny.

0

@FcPortoFan1999 Co ten komentator bredzi? Przecież to klarowny faul. Trzymał go za koszulkę i ściągał do ziemi.

3

@Lionel_Messi10 Wiadomo, że Niemcy i Argentyna to bratnie kraje. Z przesiadką w Watykanie.

1

@DiSBlaDE Jedyne, co możesz widzieć, to własne braki. W tym chyba intelektualne, skoro stwierdziłeś, że jedyną opcją jest konfrontacja. Żałosne. Nara napinaczu.

1

@DiSBlaDE Widzę właśnie. Nie wiem tylko, skąd ta Twoja pewność, jak jest u mnie, skoro ewidentnie nie wiesz nawet, jak jest u Ciebie? Zapewne ma to coś wspólnego z różnymi niedoborami. Miej wiarę, medycyna ciągle się rozwija.

2

@DiSBlaDE Nie moją jest rolą sprawdzać, co u Ciebie?

3

@DiSBlaDE Powiedz prawdę, najebałeś się? No to właśnie ta ochrona prywatności jest po to, żeby najebany, to do domu. Strzeże Cię przed kompromitacją. La Rambla chroni, La Rambla radzi, La Rambla nigdy Cię nie zdradzi. Doceń, podziękuj i dobrej nocy.

5

@blakkudium Tak sobie pomyślałem teraz, że obecnie MATS jest w miejscu Claudio Bravo kiedyś. Czas jest nieubłagany. Nie powinien mieć żalu, bo sam robił to, co mu wówczas pasowało i nie czuł wyrzutów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?