3

@PatrychoO Nie widziałeś starcia @Sysia11 z @jowita o @Luciano99. Ragnarok się chowa.

2

@Kgorecki2500 Jesteś kibicem Śląska Wrocław. To są ludzie zahartowani dramatem i tragedią, niewiele jest was w stanie wzburzyć emocjonalnie, bo prawie wszystko już przeżyliście :).

1

@norbi77 Dokładnie. Stalin powiedział kiedyś, że „Gdy umiera jedna osoba, to tragedia, ale gdy umiera milion, to już statystyka”. I oni wszyscy na tym bazują. Tak jak obecnie w trakcie konfliktu Izrael - Palestyna. Trwa tak naprawdę ludobójstwo i niby decyzyjni żałują, ale to gówno robią, żeby się skończyło. Bo to nie dotyczy ich i ich wyborców. Jest taki wiersz powojenny, który pokazuje, jak to z nami jest:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kiedy_przyszli...

1

@norbi77 Tak naprawdę na takim poziomie rządzenia oni widza innych ludzi jako pionki, które można bez żalu wymienić, usunąć, zastąpić. Wszędzie tak jest, tyle, że nie każdy ma takie możliwości jak prezydent USA, czy Rosji.

1

@norbi77 https://www.money.pl/archiwum/wiadomosci_agencyjne/pap/artykul/obama;odebral;nobla;i;bronil;wojen,14,0,565774.html
Kurna, musisz wyciąć link, nie wiem, czemu tak się wkleił dziwnie.
Edit: Jest taki wydział wojskowych operacji specjalnych USA (nie mogę znaleźć pełnej nazwy teraz, skrót zaczyna się na J - o ile pamiętam), który zajmuje się "zdejmowaniem" celów na całym świecie i widziałem film dokumentalny, gdzie była informacja, że za czasów Obamy ten wydział miał najwięcej "wyjazdów", bo to prezydent musi zatwierdzić wszystkie takie operacje. Aha i opisywane były "pomyłki" tych operatorów, np. wystrzelali całą rodzinę w domu w Afganistanie i okazało się, że to pomyłka. A potem tuszowano całą akcję. Ale takie rzeczy pewnie działy się za każdych rządów.

3

@norbi77 Sprawdź dokładniej. Na ten przykład odebrał tę nagrodę 9 dni po tym jak podjął decyzję o wysłaniu do Afganistanu dodatkowych 30 tysięcy żołnierzy. Sam o tym mówił. Występował w obronie "słusznych wojen". Wierzysz w coś, w co chcesz wierzyć. Przecież zarzucano mu, że dostał tę nagrodę na wyrost, kiedy nic jeszcze nie zrobił. A ile za jego kadencji przeprowadzono specjalnych akcji likwidowania różnych "groźnych" ludzi na całym świecie...

0

@gumaz Niech no Zarząd wprowadzi - wzorem Xa - podawanie lokalizacji, zdziwisz się, gdzie kto ma najbliżej :).

2

@norbi77 "To ten prezydent, który chciał wymusić nagrodę Nobla dla siebie za kończenie wojen na świecie?"
Obama dostał, a robił coś wręcz przeciwnego.

0

@Eklerek Powinni równo z liniami montować. Przy swojej bramce też. W przerwie zmiana parkanu na drugiej bramie.

9

@Kgorecki2500 Ci przywódcy mocarstw mają coś na tle tych "specjalnych operacji". Awersję do nazywania wojny wojną, a agresji zbrojnej agresją zbrojną. Dresy nie przekopały cię pod "Żabką" i nie zabrały portfela i telefonu, ale przeprowadziły specjalną operację pozyskiwania funduszy i sprzętu telekomunikacyjnego. Od razu inaczej brzmi.

1

@ikar34 "Czy nasi zawodnicy są tak słabi czy po prostu trener jest tak tragiczny." Odpowiem Ci tak, jak kobieta, kiedy zapytasz ją, czy chce iść w lewo, czy w prawo?
"Tak."

10

@arasz1819 Tak jak i Sikorski, który chyba napisał coś w ten deseń po wysadzeniu NS, prawda?

0

@Matt_i1992 Z czego nadal wynika, że nie jest tak łatwo takowego lidera znaleźć. A Ty zdajesz się bezpodstawnie uważać inaczej.

1

@MessiForeverTheBest Spokojnie, nie od razu Camp Nou wyremontowano.

2

@arasz1819 Laporta zasłonił stadion tym tortem. A drugie pół świniaka sam zjadł.

1

@barcelonaLM
- Oznajmiłem Trumpowi, że jeśli nie zmieni zdania, to spier.... z kraju!
- To co on takiego Ci powiedział?
- Żebym spier... z kraju.

1

@matirix20 To ten od @Kgorecki2500? No powiem Ci, że płakał jak sprzedawał :).

2

@Matt_i1992 "(...) akurat obrońcę najłatwiej jest zastąpić innym dobrym (...)"
No, święte słowa. Dlatego właśnie blok defensywny Barcy jest aż tak dobry, tylko ten Araujo cieniuje.

0

@MessiForeverTheBest Dokładnie tak było. On gonił na rowerze, a ona na rowerze uciekała. Bo to był tandem.

2

@MessiForeverTheBest Ja słyszałem, że szli razem z @Kessie przez park. Ale potem on wyszedł z krzaków i @July_6_BcN uciekła.

0

@Czajka90 I czy ktoś widział Olę Maj?

1

Pogoń by grała jeszcze 100 lat i nadal nic by nie strzeliła.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, to by była piramidalna głupota. Nie wierzę w to. Hagi Bagi jest lekko pieprznięty, ale chyba nie aż tak.

0

O co chodzi Pogoni Szczecin?

0

@FcPortoFan1999 To był równorzędny przeciwnik.

1

@Criss18Barca No i Jude też jest krytykowany. Wszystko się zgadza.

1

BBT w typowej dla siebie formie. Sezon wrażeń i do domu.

1

@marcin62 Szkoda, że nie z Chelsea.

0

@damian16161212 Zastanawiał się, jak to będzie wyglądało na Insta.

0

@Batys To prawda, przypomina Frankensteina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?