Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@severius "Jeszcze w kwestii tych opadów białego gówna."
Rozważniej dobieraj słowa i sformułowania. Już myślałem, że to jakieś rozważania na temat reakcji kibiców Realu Madryt.
0
@Lionel_Messi10 To pierwszy stadion, który coś krzyczał. Ewenement na skalę galaktyczną.
0
@FcPortoFan1999 To jest jednak Ekstraklasa. W Lechu mieli od groma wolnego, nie trenują, kiepsko im idzie, u siebie nie wygrali od ponad 2 miechów, więc są duże szanse, że rozgniotą jutro Feio jak pluskwę.
0
@FcPortoFan1999 To tylko takie powiedzenie, bo tam to spora część kibiców już dawno zębów nie ma :).
0
@FcPortoFan1999 Dwóch rannych.
1
@MessiForeverTheBest I chyba Poznania. Normalnie by się cieszyli z dzisiejszego popisu Rakowa, ale Lech też ma chyba mecz z Piastem (zaległy?) więc to taka radość z pewną dozą ostrożności.
1
@Arkon Dokładnie. A Miodek to marzy już drugi raz. I tylko dlatego pewnie go chce, bo ma taki kaprys i pamięta, że kiedyś też miał. Przecież tam zaraz pewnie będą tarcia, bo Papszun przyzwyczaił się do władzy absolutnej, a w Legii tak nie będzie.
2
@Katalończyk 99 To specjalna trybuna dla byłych i obecnych szwagrów Laporty. Jeszcze ustalają usadzenie.
1
@macio_944 Pewnie połowa to rodzina i znajomi Laporty.
0
@Arkon Nie o to mi chodzi. O to, że dla każdego z nich (łącznie z Papszunem) objęcie obecnej Legii to będzie jak całowanie lwa w dupę: przyjemność żadna, a ryzyko duże.
1
@heniusss Bo zna ten dowcip o Stalinie: "A mógł zabić!"
1
@Kgorecki2500 "Ciekawe co tam u chłopaka :P"
No przecież masz we wpisie, że go odkopała.
0
Papszun w ekstazie: "Zupełnie jak moje asy dzisiaj! Nie mogę się doczekać, to będzie jak powrót do domu!"
0
@Arkon Sorki jeśli jesteś fanem Legii, ale dla mnie przejście takich trenerów do obecnej Legii to po prostu głupota. Wątpię by dostali czas i zaufanie jakie mają w obecnych klubach. Spalą się i zostaną wywaleni bez sentymentów. Już jeden był, co mówił, że taką szansę trzeba wykorzystać i krótka była jego kariera.
0
@JordiAlbion Będzie miał szansę przejąć ją tam, gdzie ją zostawił.
1
@FcPortoFan1999 Nie no, Raków dzisiaj kompletna kompromitacja. I to z kim, z Piastem! Papszun powinien mieć więcej honoru. Odszedł i gówno osiągnął, Świerczewski wziął go z powrotem, a on takie numery kręci. Przecież to się odbija na zespole. Chce odejść, to niech odchodzi po sezonie, a nie udaje, że nic się nie dzieje, a jednocześnie nie ucina plotek. Przecież to się musi odbić na zespole. Fakt, że to dzięki niemu Raków jest tam, gdzie jest. Ale Papszun też jest na takiej pozycji dzięki Rakowowi i zaufaniu właściciela, którego już raz porzucił dla gołębia na dachu. I teraz tak samo się pewnie przejedzie, jeśli pójdzie do Legii.
2
Papszun będzie się czuł w Legii zupełnie jak w Rakowie, biorąc pod uwagę dzisiejsze wyniki (o ile Lechia to utrzyma).
1
@Dejvo Kicha 2026.
2
@macio_944 Chętnie bym poznał tych rodziców Boga.
0
@FcPortoFan1999 BBT to nie Lech, Arka musi się postarać.
3
@macio_944
"- Czy nienawidzi Pan graczy?
- Nienawidzę."
To wstęp do rekrutacji w Ubisofcie.
0
@Safrani No cóż, Lucas pokazał wiele lat temu, że walka z Imperium nie jest łatwa i tyrania zastosuje każdą możliwą sztuczkę, żeby zdusić Rebelię. Ale Epizod IV się nie poddaje i będzie się odwoływał.
0
@fart "Mówiłem jakiś czas temu, że jeden z tych panów do Legii przyjdzie. Papszun/Siemieniec."
Papszun jest idiotą, jeśli się na to zgodzi. Zacytuję post z Weszło pod artykułem o tej sensacji. W dużej mierze się z tym postem zgadzam:
"Po co Papszunowi Legia?
Raków, to dla niego coś, jak Jagiellonia dla Probierza. Pasmo nieustających sukcesów, które się skończą, kiedy pójdzie do Legii. Wyjdzie na tym, jak imć Zabłocki na mydle, ponieważ nikt nie da mu władzy, jaką ma w Rakowie, a dołek w który wpadnie wcześniej czy później jego drużyna (niczem Raków już kilka razy za jego kadencji), będzie dla niego grobem zawodowym, bo nikt mu nie da czasu na wyciągniecie drużyny z dołka – ani kibice, ani „legijna rodzina”, ani właściciel.
Ale, jak chce, niech lezie, jak ćma do ognia…"
"I myślę że w niedalekiej przyszłości Siemie obejmie Poznaniaków."
Tak, po meczu, w którym im wklepie.
0
@Criss18Barca Moim zdaniem to będzie jego zła decyzja (o ile to prawda). Nie sądzę, by w Legii miał tyle poważania i wsparcia od właściciela, co w Rakowie. Zdenerwuje piłkarzy swoimi metodami, zaczną gówno grać (a raczej, DALEJ będą gówno grać) i poleci. A potem to już równia pochyła.
1
@Luciano99 Jak razem, kiedy oddamy? Coś się nie dodaje. Takie same teksty żenisz załodze na koniec miesiąca? "W ramach solidarności możecie oddać mi wasze pensje. Byłby to jasny sygnał dla mnie, że razem jesteśmy silniejsi."
1
@norbi77 Tam dobry, chamski i prostacki. Ale szanuję za dystans. Przepraszam raz jeszcze.
1
@gumaz To na pewno fake. We Wrocławiu jest tylko jeden tramwaj.
6
@Kessie Ale może z większym szacunkiem o swoim chlebodawcy i dobroczyńcy @Luciano99, dobra?
3
@norbi77 Nie no, po co bym Cię miał myć? :) Sorki :).
4
@Kgorecki2500 To jedz normalnie, przez usta.