Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 Słyszałeś @Kessie? Idź już sobie.
0
@tomek8756 Lecą pewnie tak naprawdę na Maltę do Adriana Polaka, znowu się odstresować.
0
@July_6_BcN "Prędzej sama walnę wypowiedzeniem, jeśli znajdę coś lepszego."
To brzmi jak motto współczesnych kobiet przy podejściu do związków :).
A ogólnie, to żartowałem sobie tam wcześniej. Kiepski humor jak się okazało :).
5
@heniusss Real sam jest sobie winien. Wyhodował żmiję na własnej piersi, ciągle go broniąc, dogadzając mu i przy każdej okazji podkreślając jego wyjątkowość. No to chłopina uwierzył. Przy następnym przedłużeniu kontraktu zażądałby pewnie stanowiska prezesa klubu i gwarancji, że otrzyma ZP.
0
@July_6_BcN Uznałem, że samo się komentuje :). Jak widać, błędnie.
0
@cules100pro Z tego, co piszą na rm.pl, to nie ma za wielu chętnych. Arabia była, ale już się zmyła.
1
@ranger3120 Napij się i sam się przekonasz bez całych tych formalności i ceregieli :).
0
@July_6_BcN "(...) a to zwolnili typiare, która każdemu przeszkadza(...)"
"logiczne, ale błędne wnioski xd"
"Pan radca to już jest z panią radczynią, moją kancelaryjną psiapsiółą, a dziś informatyk zaczął podbijać do laski z mojego zespołu. Muszę rzadziej przyjeżdżać do biura, bo jak widać blokuję wiele potencjalnych związków."
0
@July_6_BcN "(...) a to zwolnili typiare, która każdemu przeszkadza(...)"
"Raz człowiek zostanie w domu (...)"; "Ciekawy poniedziałek, a drama queen w domu (...)"
2
@fcbarcafan19 Ja znam też nocne księgarnie, a nawet ludzi, którzy sami książki piszą.
0
Elche najpiękniejsze!
3
@Luciano99 Aha, czyli to dlatego nic nie płacisz swoim ludziom?
0
@pt9 Wiadomo: "Zapiekanki, prostytutki..."
1
@July_6_BcN Odśnieża może i tak. Ale czy umie ośnieżyć?
2
@Lionel_Messi10 Nie chciałem tego o Tobie wiedzieć! :)
4
@Hosh Bez przesady. Myśmy się nie rozwiązali po bolcach z Sevilli.
0
@Karol145 Niczego to nie zmienia. Ale nie ma problemu, cokolwiek pomaga Ci zasnąć w nocy z poczuciem, że Twoja wizja jest jedyną i właściwą. Niech Ci się wiedzie przyjacielu.
0
@Kgorecki2500 Powinny się Tobą zainteresować służby :).
0
@Karol145 No tak. Twój za to ma. Głupi Trump żyje, mądry i wiarygodny Epstein nie. Ma to sens.
@Cryptolis Jesteście obaj trochę jak inżynier Mamoń. Podobają Wam się te piosenki, które już znacie. Które potwierdzają Waszą wizję świata i Wasze urazy. Nic w tym złego.
"(...) zdobył urząd głównie po to, by wykorzystywać go do swoich szemranych interesików, ma insaderki, dzięki czemu jego świta zgarnia miliardy, bo oranges wykorzystuje swoją pozycję żeby manipulować rynkiami dla własnych korzyści. "
:) :) No tak. Bo nikt inny tak nie robi :). Nie oświadczam, że to słuszne i właściwe. Stwierdzam jedynie, że każdy prezydent tak robił. Biden i syn? Clinton? Obama? Nie bądźcie hipokrytami.
0
@Karol145 "No nie, jeśli ludzie bliscy trumpa mówią o nim, że nie jest on zbytnio inteligentny no to wolę w to uwierzyć niż tobie (...)"
Słusznie. Lepiej wierzyć Goeringowi i Himmlerowi :). Dobrej nocy.
0
@Karol145 "(...) i nawet epstein potwierdził ze Trump to świetny sprzedawca, ale nigdy nie był zbytnio inteligentny."
Wybacz, ale w ten sposób możemy dojść do momentu, w którym zaczniemy chwalić Hitlera, że malował piękne akwarele.
0
@Aragorn33 Nie do końca tak było. Sporo odziedziczył, ale sporo sam osiągnął. A porażki są częścią tego biznesu. Ja myślę, że on naprawdę może mieć w dupie resztę świata, obchodzą go tylko USA, a reszta może płonąć.
0
@Aragorn33 Rzadko się zgadzamy i teraz też tak będzie. Nie nazywaj głupim kogoś, kto się dochrapał takiego majątku i dogadywał z mafią, żeby ruszyć budowę. Bo wtedy i służby USA dogadywały się z mafią. To nieprawdopodobne uproszczenie. On nie jest głupi. Ciekawe tylko, w co gra?
0
@Aragorn33 W 1939 ten Trump pewnie chciałby, żeby Polska zgodziła się na autostradę eksterytorialną do Gdańska. Żeby nie było nieporozumień, nie popieram Twoich dążeń do przedstawienia prezydenta USA jako diabła wcielonego, ale zgadzam się z tym, że nie można godzić się na żądania agresora i dyktatora, żeby się nasycił i uspokoił. Nigdy w historii się to nie sprawdziło. Jeśli ktoś na to liczy, to jest idiotą. Jedyne, co taki gość zrozumie, to: "Są słabi, trzeba cisnąć dalej". Hitler i Stalin najlepszymi przykładami. A Trump w tej chwili to taka aktualna wersja premiera Chamberlaina.
1
@misterio Grałem na PSX. Wspaniałe chwile.
9
@severius "Jeszcze w kwestii tych opadów białego gówna."
Rozważniej dobieraj słowa i sformułowania. Już myślałem, że to jakieś rozważania na temat reakcji kibiców Realu Madryt.
0
@Lionel_Messi10 To pierwszy stadion, który coś krzyczał. Ewenement na skalę galaktyczną.
0
@FcPortoFan1999 To jest jednak Ekstraklasa. W Lechu mieli od groma wolnego, nie trenują, kiepsko im idzie, u siebie nie wygrali od ponad 2 miechów, więc są duże szanse, że rozgniotą jutro Feio jak pluskwę.
0
@FcPortoFan1999 To tylko takie powiedzenie, bo tam to spora część kibiców już dawno zębów nie ma :).
0
@FcPortoFan1999 Dwóch rannych.