1

@szela1899 valverde z tego co widziałem ogarnia tylko stójkę a rudiger też parter wiec nie dziwi mnie jego zwycięstwo

1

@turhiay Inter nawet niejednokrotnie a trzykrotnie w 21 wieku :)

Atletico zresztą też przynajmniej dwa razy awansowało z nami po wałkach.

2

@Bykunn na przykład w chęci do życia :)

3

@lucas/catalan i neutralny sędzia, bo bez tego nie ma szans na sukces w Europie

4

@partymaker Mbappe który do 26 roku życia grał lepiej niż Dembele też mogliśmy mieć :)

Cucurelle, Messiego też mogliśmy mieć.

No i Alvareza, bo był taki pomysł w okresie zakupu Ferrana ;)

Tragicznie zarządzana jest Barcelona niestety. Tylko La Masia nas ratuje.

1

@Kgorecki2500 prawnicy to pewnie w lepszych blokach, ja mieszkam w najtańszej inwestycji w trojmiescie :D

Czyżbyś wrócił do starego awataru? :o

0

@draxidox ja mieszkam w nowym budownictwie ale kilkanaście km od Gdyni więc booking by tu nie przeszedł :D

1

@draxidox ja wolę nowe budownictwo chociażby ze względu na sąsiedztwo. W nowym bloku wszyscy kupili te mieszkania więc muszą prezentować jakiś poziom intelektualny.

W starych budownictwach typu 1960 - 1980 wiele osób ma te mieszkania za darmoszke i zdarzają się tam menele i inna patologia. Wiem bo mieszkałem tak całe dzieciństwo ;)

0

@majkiii skąd pomysł że on myśli?

1

@mrboom czerwonej dla Mendesa a nie Nevesa wariat

1

@Azi wielkich wałów nie było ale Mendes powinien wylecieć a wtedy to Bayern miałby większe szanse na awans do finału :)

0

@Hosh lol toć to jeszcze młody piłkarz

1

@partymaker spokojnie, ja tylko napisałem kogo wolę i dlaczego.

Ponadto, gdyby Barcelonie gwizdano jak realowi, byłaby w finale zarówno w tym roku jak i w roku poprzednim.

1

@Dari0G może być tak jak piszesz że sprzedadzą jakąś gwiazdę, tak jak Guardiola pozbył się Ronaldinho na dzień dobry :)

Najgorszy sezon, ze względu na kontuzję, miał Bellingham, więc może go będą próbowali wypchnąć, mając jako następcę paza

2

@Dari0G myślę że przyjdzie Mourinho i Mou ich poustawia do pionu :)

No i tak jak widzę w Barcy w przyszłości Fabregasa na ławce Barcy tak na miejscu realu też spróbowałbym po niego sięgnąć - cóż szkodzi spróbować?

0

@cchesterr43 może w PSG później zaczynają się treningi i stąd taka forma

0

@Szczepanbog1 Figo.

Transfery Dembele, Coutinho, Griezmann przy topowym trenerze a nie ospałym Valverde mogłyby wypalić i mogliśmy być na szczycie przez lata :)

2

@Aragorn33 ja tam nie chciałbym takiego sytego wilka po Flicku - wolałbym kogoś kto już się sprawdził ale jeszcze nie wygrał tyle, czyli Fabregasa

2

@Dari0G dobry trener ich ogarnie - no ale mam nadzieję że nie będę miał racji i dalej będą szorować po dnie

0

@Aragorn33 przyjdą wyniki to i wróci atmosferka ;)

real ma zawodników chorych na punkcie wygrywania za wszelką cenę, do tego przyzwyczajonych do bycia zwycięzcami więc na pewno mocno bolą ich dwa ostatnie lata :)

Przyjdzie nowy trener i będzie nowe, świeże rozdanie

0

@Aragorn33 zmienia są trenera i sobie wszystko poukładają, na 100% - mają na tyle mocną kadrę że muszą zacząć dobrze grać, a teraz jeszcze wzmocnią się pazem i endrickiem po dobrym półroczu w Lyonie

3

@buglikos top trener przemówił mu do rozumu - chyba taka rola trenera nie?

1

@Gibbon_FCB jeny, wystarczyło strzelić 15 goli i też sędzia nie zrobiłby różnicy.

Sędzia ma za zadanie sędziować uczciwie a nie odpierdalac cyrk wedle własnych zasad

0

@Jakchcesz no szkoda tylko że Dembele nam odebrał - a teraz Dro ;)

0

@Karol145 niech se Arsenal wygra ale nie po golu Szweda plz

0

@Dari0G buahauhauauha

1

@AmigoBlancos sorry ale dla mnie to jest już prowokacja.

Nie pamiętasz już jak w pierwszym meczu sędzia wyruchal Bayern na karnego a w drugim meczu drugi gol dla realu padł po wolnym który nie powinien zostać podyktowany gdyż nie było faulu?

1

@Jordi10 zupełnie inaczej pewnie by się ten mecz potoczył gdyby Mendes dostał drugą żółtą ;)

0

@Michael24 wystarczyłaby druga żółta Mendesa.

Bayern miałby wtedy bardzo duże szanse na awans, nie prawdaż?

0

@Michael24 PSG też dało dzisiaj takie argumenty, to jest ta różnica

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?