Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@szela1899 valverde z tego co widziałem ogarnia tylko stójkę a rudiger też parter wiec nie dziwi mnie jego zwycięstwo
1
@turhiay Inter nawet niejednokrotnie a trzykrotnie w 21 wieku :)
Atletico zresztą też przynajmniej dwa razy awansowało z nami po wałkach.
2
@Bykunn na przykład w chęci do życia :)
3
@lucas/catalan i neutralny sędzia, bo bez tego nie ma szans na sukces w Europie
4
@partymaker Mbappe który do 26 roku życia grał lepiej niż Dembele też mogliśmy mieć :)
Cucurelle, Messiego też mogliśmy mieć.
No i Alvareza, bo był taki pomysł w okresie zakupu Ferrana ;)
Tragicznie zarządzana jest Barcelona niestety. Tylko La Masia nas ratuje.
1
@Kgorecki2500 prawnicy to pewnie w lepszych blokach, ja mieszkam w najtańszej inwestycji w trojmiescie :D
Czyżbyś wrócił do starego awataru? :o
0
@draxidox ja mieszkam w nowym budownictwie ale kilkanaście km od Gdyni więc booking by tu nie przeszedł :D
1
@draxidox ja wolę nowe budownictwo chociażby ze względu na sąsiedztwo. W nowym bloku wszyscy kupili te mieszkania więc muszą prezentować jakiś poziom intelektualny.
W starych budownictwach typu 1960 - 1980 wiele osób ma te mieszkania za darmoszke i zdarzają się tam menele i inna patologia. Wiem bo mieszkałem tak całe dzieciństwo ;)
0
@majkiii skąd pomysł że on myśli?
1
@mrboom czerwonej dla Mendesa a nie Nevesa wariat
1
@Azi wielkich wałów nie było ale Mendes powinien wylecieć a wtedy to Bayern miałby większe szanse na awans do finału :)
0
@Hosh lol toć to jeszcze młody piłkarz
1
@partymaker spokojnie, ja tylko napisałem kogo wolę i dlaczego.
Ponadto, gdyby Barcelonie gwizdano jak realowi, byłaby w finale zarówno w tym roku jak i w roku poprzednim.
1
@Dari0G może być tak jak piszesz że sprzedadzą jakąś gwiazdę, tak jak Guardiola pozbył się Ronaldinho na dzień dobry :)
Najgorszy sezon, ze względu na kontuzję, miał Bellingham, więc może go będą próbowali wypchnąć, mając jako następcę paza
2
@Dari0G myślę że przyjdzie Mourinho i Mou ich poustawia do pionu :)
No i tak jak widzę w Barcy w przyszłości Fabregasa na ławce Barcy tak na miejscu realu też spróbowałbym po niego sięgnąć - cóż szkodzi spróbować?
0
@cchesterr43 może w PSG później zaczynają się treningi i stąd taka forma
0
@Szczepanbog1 Figo.
Transfery Dembele, Coutinho, Griezmann przy topowym trenerze a nie ospałym Valverde mogłyby wypalić i mogliśmy być na szczycie przez lata :)
2
@Aragorn33 ja tam nie chciałbym takiego sytego wilka po Flicku - wolałbym kogoś kto już się sprawdził ale jeszcze nie wygrał tyle, czyli Fabregasa
2
@Dari0G dobry trener ich ogarnie - no ale mam nadzieję że nie będę miał racji i dalej będą szorować po dnie
0
@Aragorn33 przyjdą wyniki to i wróci atmosferka ;)
real ma zawodników chorych na punkcie wygrywania za wszelką cenę, do tego przyzwyczajonych do bycia zwycięzcami więc na pewno mocno bolą ich dwa ostatnie lata :)
Przyjdzie nowy trener i będzie nowe, świeże rozdanie
0
@Aragorn33 zmienia są trenera i sobie wszystko poukładają, na 100% - mają na tyle mocną kadrę że muszą zacząć dobrze grać, a teraz jeszcze wzmocnią się pazem i endrickiem po dobrym półroczu w Lyonie
3
@buglikos top trener przemówił mu do rozumu - chyba taka rola trenera nie?
1
@Gibbon_FCB jeny, wystarczyło strzelić 15 goli i też sędzia nie zrobiłby różnicy.
Sędzia ma za zadanie sędziować uczciwie a nie odpierdalac cyrk wedle własnych zasad
0
@Jakchcesz no szkoda tylko że Dembele nam odebrał - a teraz Dro ;)
0
@Karol145 niech se Arsenal wygra ale nie po golu Szweda plz
0
@Dari0G buahauhauauha
1
@AmigoBlancos sorry ale dla mnie to jest już prowokacja.
Nie pamiętasz już jak w pierwszym meczu sędzia wyruchal Bayern na karnego a w drugim meczu drugi gol dla realu padł po wolnym który nie powinien zostać podyktowany gdyż nie było faulu?
1
@Jordi10 zupełnie inaczej pewnie by się ten mecz potoczył gdyby Mendes dostał drugą żółtą ;)
0
@Michael24 wystarczyłaby druga żółta Mendesa.
Bayern miałby wtedy bardzo duże szanse na awans, nie prawdaż?
0
@Michael24 PSG też dało dzisiaj takie argumenty, to jest ta różnica