2

@tbas piłkarze to jednak są skończone kutasy… podpisuje kontrakt na 6 lat tylko po to by po dwóch latach odstawiać szopkę gdzie Atletico nie zrobiło mu żadnej krzywdy - gra w podstawowym składzie tak jak sobie zamarzył odchodząc z city

2

@Encore a dwa lata później jak najwięksi debile postanowili za 33 latka zapłacić 117 milionów

4

@Comentateiro za marne grosze na dodatek

1

@Rifek ale okienko to nie sezon :p

1

@Fog_W_1899 tu nie chodzi o to że kibice go nie chcą lecz o to że nie chcą przepłacać za niego dwukrotnie, co jest zrozumiałe.

0

@Zoker okej ale daj mi prawo się czepiać gdyż nie sprecyzowałeś tego w poprzednim komentarzu, ok? Dziękuję z góry

„A według mnie aktualnie żaden piłkarz nie jest wart takich pieniędzy”

1

@Esteban_ a ja wiem

15

@FCB24 no to w sumie byłoby potwierdzenie tego że jest inflacja ;)

0

@Zoker w taki sposób myśląc jak napisałeś to Barca powinna x lat temu sprzedać Messiego za 250 milionów do Chelsea lub teraz Yamala za tyle samo do PSG.

Czy dalej uważasz że żaden piłkarz aktualnie nie jest wart 250 milionów?

Jak chcesz możesz Messiego skipnąć, wiem że napisałeś „aktualnie” ;)

0

@Zoker 250 milionów za Haalanda to spoko kasa biorąc pod uwagę że Alvarez + Gordon = 230

0

@Transu96 no to właśnie pokazuje że czasem trzeba kupić „nikogo” jak zrobiło PSG przy Doue, jak również że warto kupować piłkarzy z niska klauzula / skonfliktowanych z klubem zamiast wiecznie przepłacać jak to robi Barca ;)

0

Czy jest ktoś z was rekruterem lub ma sporą wiedzę HR w korpo?

Mianowicie zastanawia mnie na ile jako kandydat mogę sobie pozwolić w negocjacjach żeby ich nie spalić :)

Jakieś opinie? Rady?

1

@GeneralXavi a jak rozłożą na raty?


Xd

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Janas11224 dla mnie oszust i egoista to ktoś komu moralności brakuje

2

@Janas11224 takich padlin? Spokojnie, znajdą się inni moralnie nic nie warci piłkarze

1

Szkoda że madryciak marciniak nie cofnął gola w meczu Barcy z Interem

0

@PIWOSZ89 tak świetnym jak w meczu z Arsenalem?

0

@Arcybiskup po co kupować obrońców skoro można defensywnych napastników hehe

0

@Herato nie musi i oby jakimś cudem do tego nie doszło

0

@EzioAuditoreDF myślę że przyjdzie niestety

0

@Deathwing112 real go zniszczyl, w United to był dobry chłopak

0

@mientusek1407 raczej to Barca jest śmieszna jeżeli chodzi o transferowe detale. Atletico po prostu dba o swoje interesy - Barca mogłaby się uczyć

0

@RichardWinters Rice ma do tego to że kosztował ponad 100 milionów i nie wiem czy kwota ta nie została zapłacona na raz czy w ratach.

Właśnie w transferach chodzi właśnie o opłacalność - myślenie na zasadzie „tu nie o opłacalność chodzi” doprowadziło nas do syfu jaki zostawił Bartomeu, czego powtórki chyba obydwoje nie chcemy?

5

@Lionel_Messi10 oh, to prawie tyle samo co kontrakt podpisany przez Julka z Atletico

0

@RichardWinters nie wnikam w zapisy umów takich jak np umowa przy zakupie Rice przez Arsenal i wątpię byś Ty to robił.


Oczywiście wiem że rozłożenie na raty kosztuje, ale nie kosztuje 50%.

0

@RichardWinters podałem przykład rrso żeby kolega zrozumiał że przepłacanie 50% nie wchodzi w rachubę.

Ja rozumiem że płatność na raty jest droższa niż przy natychmiastowej wpłacie, ale przepłacanie 50% to coś na co nikt nigdy by się nie zgodził

1

@Transu96 Lewandowski chociażby :)

1

@clyde powinniśmy na rok zatrzymać Lewego który nie dałby mniej niż Julek i ponownie przejrzeć rynek za rok.

0

@heniusss nie, nie kalkuluje się, nikt nie przepłaci 50% za rozbicie na raty, to po prostu się finansowo nie spina ale skończmy tutaj tą dyskusję bo żaden z nas siebie nie przekona

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?