Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Frimpong dałbyś za chłopa 100 baniek na miejscu Barcy?
0
@KacperVEB oczywiście że tak…
0
@Kazragore no właśnie mógł sobie pobierać odprawę z Manu a wybrał trenowanie Milanu więc jak widać nie jest łasy na kasę :)
1
@Kidd ale ten przykład pokazuje właśnie że w czasie mundialu i przed okienkiem można i warto zrobić transfery. Piłkarze którym kończy się kontrakt nie będą czekać aż Barca wykona ruch ;)
0
@Kidd jakoś Cucurelle, Bernardo, Dumfriesa, Konate dało się ogarnąć w czasie mundialu, czemu zatem z inny zawodnikami miałoby być inaczej? :)
1
@Hindus włoskie gówno też miało być wypalone a przyszło i trochę nawygrywalo ;)
0
@Faro byłoby super ale nie dadzą za Casado 30 baniek
0
@Faro nie śledzę kopacza jaj ale on chyba za wolny żeby grać na prawym skrzydle
@AmigoBlancos opinia?
1
@matirix20 nie polecałbym tak drogiego auta dla tak młodego człowieka :)
0
@daniel32778 to prawda, Marcos Alonso zrobił bardzo źle grając dla realu Madryt, nic go nie tłumaczy
6
@daniel32778 nie chodzi o to.
Każdy kto przechodzi do realu jest ……. , nie ważne czy miał przeszłość w Barcy czy nie.
0
@Hindus tak, jeżeli patrzymy na przeszłość to podobały mi się plotki o zainteresowaniu Barcy Bernardo, Cucurella, Dumfriesem.
Niestety nie doszło do realizacji żadnego z tych ruchów.
Podoba mi się też pomysł Barcy na wykup Cancelo za 10 milionów / Grimaldo za podobną kwotę.
Transfer Gordona za 80 milionów to był debilizm i będę się tego zdania trzymał.
0
@Faro lepszy krupnik niz Kroupi za 100 baniek.
0
@Jasialdinho nie jest to zawodnik na miarę podstawowej 9 w Barcy, a przynajmniej nie na dzisiaj. Na rezerwowego gdyby sprzedać Torresa spoko
11
Kto myślał że Hiszpania bez Fatiego może mieć szanse na tym mundialu
0
@FCBparasiempre lol
0
@Lanosss może i Virgili biegał po prawej stronie lecz jest prawonozny a nie obunozny więc z pewnością preferuje gra na lewej stronie :)
0
@Faro okej, ale po co wtedy Gordon? Po jakiego grzyba nam 3xLs?
Uprzedzam: Raphinia nie odejdzie
Dla mnie Jan powinien zostać kupiony i od razu wypożyczony do drużyny z la ligi
0
@Ptasior przez Gaviego na pewno nie będzie miał „jechane”, piłkarze to nie kibice tak jak my ;)
0
@kamiVeB Diomande
0
@Ptasior zakład że nie?
0
@VeB 1899 w fifie dobrze śmiga
0
@vangoor wybrał kasę i należy to uszanować :)
0
@Who_you_mam naoglądał się Messiego tylko nie ogarnął że inna jakość i pozycja
15
@buglikos a czym Mbappe zasłużył w tym sezonie?
0
@Encore nie jesteś Brazylijczykiem
1
@Luciano99 nie no, stracili mendiego więc musieli kupić lo. Stracili po carvajala więc musieli kupić pO. Nie powiedziałbym że transfer taa i carrerasa to strata siana
0
@xvcWinterSoldier czemu Barce miałby obchodzić dobrostan Alvareza na mundialu?
0
@xvcWinterSoldier Wiem, ale skoro Cucurella przeszedł w trakcie mundialu to czemu Alvarez nie mógłby? Cóż to za pokrętna logika
0
@xvcWinterSoldier czyli Cucurella teraz na mistrzostwach nie będzie grał ze spokojną głową? :o