0

@Frimpong dałbyś za chłopa 100 baniek na miejscu Barcy?

0

@KacperVEB oczywiście że tak…

0

@Kazragore no właśnie mógł sobie pobierać odprawę z Manu a wybrał trenowanie Milanu więc jak widać nie jest łasy na kasę :)

1

@Kidd ale ten przykład pokazuje właśnie że w czasie mundialu i przed okienkiem można i warto zrobić transfery. Piłkarze którym kończy się kontrakt nie będą czekać aż Barca wykona ruch ;)

0

@Kidd jakoś Cucurelle, Bernardo, Dumfriesa, Konate dało się ogarnąć w czasie mundialu, czemu zatem z inny zawodnikami miałoby być inaczej? :)

1

@Hindus włoskie gówno też miało być wypalone a przyszło i trochę nawygrywalo ;)

0

@Faro byłoby super ale nie dadzą za Casado 30 baniek

0

@Faro nie śledzę kopacza jaj ale on chyba za wolny żeby grać na prawym skrzydle

@AmigoBlancos opinia?

1

@matirix20 nie polecałbym tak drogiego auta dla tak młodego człowieka :)

0

@daniel32778 to prawda, Marcos Alonso zrobił bardzo źle grając dla realu Madryt, nic go nie tłumaczy

6

@daniel32778 nie chodzi o to.

Każdy kto przechodzi do realu jest ……. , nie ważne czy miał przeszłość w Barcy czy nie.

0

@Hindus tak, jeżeli patrzymy na przeszłość to podobały mi się plotki o zainteresowaniu Barcy Bernardo, Cucurella, Dumfriesem.

Niestety nie doszło do realizacji żadnego z tych ruchów.

Podoba mi się też pomysł Barcy na wykup Cancelo za 10 milionów / Grimaldo za podobną kwotę.

Transfer Gordona za 80 milionów to był debilizm i będę się tego zdania trzymał.

0

@Faro lepszy krupnik niz Kroupi za 100 baniek.

0

@Jasialdinho nie jest to zawodnik na miarę podstawowej 9 w Barcy, a przynajmniej nie na dzisiaj. Na rezerwowego gdyby sprzedać Torresa spoko

11

Kto myślał że Hiszpania bez Fatiego może mieć szanse na tym mundialu

0

0

@Lanosss może i Virgili biegał po prawej stronie lecz jest prawonozny a nie obunozny więc z pewnością preferuje gra na lewej stronie :)

0

@Faro okej, ale po co wtedy Gordon? Po jakiego grzyba nam 3xLs?

Uprzedzam: Raphinia nie odejdzie


Dla mnie Jan powinien zostać kupiony i od razu wypożyczony do drużyny z la ligi

0

@Ptasior przez Gaviego na pewno nie będzie miał „jechane”, piłkarze to nie kibice tak jak my ;)

0

@kamiVeB Diomande

0

@Ptasior zakład że nie?

0

@VeB 1899 w fifie dobrze śmiga

0

@vangoor wybrał kasę i należy to uszanować :)

0

@Who_you_mam naoglądał się Messiego tylko nie ogarnął że inna jakość i pozycja

15

@buglikos a czym Mbappe zasłużył w tym sezonie?

0

@Encore nie jesteś Brazylijczykiem

1

@Luciano99 nie no, stracili mendiego więc musieli kupić lo. Stracili po carvajala więc musieli kupić pO. Nie powiedziałbym że transfer taa i carrerasa to strata siana

0

@xvcWinterSoldier czemu Barce miałby obchodzić dobrostan Alvareza na mundialu?

0

@xvcWinterSoldier Wiem, ale skoro Cucurella przeszedł w trakcie mundialu to czemu Alvarez nie mógłby? Cóż to za pokrętna logika

0

@xvcWinterSoldier czyli Cucurella teraz na mistrzostwach nie będzie grał ze spokojną głową? :o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?