Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FiscaelBarca zawodnik nie musi grać w klubie by było wiadome czy do danego stylu gry pasuje czy nie, to jest oczywiste
0
@Blantozaur nie bawię się w żadne czepialstwo ;)
piłka nożna funkcjonuje raptem +/- 150 lat a poważne granie od 100 lat, czyli bardzo krótko.
Obejrzyj sobie mecze sprzed 30 lat co wydaje się krótkim okresem czasu i zobacz jak w takim krotkim czasie zmienił się ten sport.
Nie twierdzę też że będzie ktoś lepszy niż Messi ale nie odbieram na to szansy co uczynił nierozsądny trener Hiszpanów.
Messi nie jest doskonały i tak jak czyste piłkarskie skille ma wyjątkowe tak może się pojawić piłkarz który:
1) trafi na lepsze pokolenie w swojej reprezentacji
2) będzie miał lepszy mental bo u Messiego według mnie ten element do pewnego etapu kariery zawodził.
3) trafi na lepszych trenerów niż Messi który kilka lat stracił z Valverde, Setienem
0
@Tridente2015 wypowiadanie głupot świadczy o głupocie, ale widzę że tego nie rozumiesz i nie zrozumiesz więc kończę tę syzyfową pracę
0
@Pawlak1992 Guardiola bo przystojniejszy i śmiem twierdzić że nie byłoby sukcesu Enrique gdyby nie sukces Pepa :)
1
@FajfusLodowy Barca woli przepłacać lub kupować niepasujących piłkarzy - patrz Gordon.
Taki urok naszego klubu :)
0
@Herato Mbappe też pocieszy się rekordem tylko chwilę jeżeli utrzymają ilość drużyn wprowadzona na tym mundialu ;)
0
@Tridente2015 można próbować przewidywać przyszłość o miesiąc bo opierasz się na jakichś danych.
Nie wiesz zaś jacy piłkarze urodzą się za x lat. Twierdzenie że NIGDY nie będzie lepszego sportowca w danym sporcie jest kompletnie głupie.
Skąd de la fuente miałby wiedzieć że NIGDY nie urodzi się piłkarz który strzeli 2000 goli i zdobędzie 20 złotych piłek?
Rozumiesz czy dalej nie? Żaden człowiek nie zna przyszłości, więc stawianie twardej opinii o nieskończonej przyszłości jest debilne.
0
@messi564 oby :)
0
@robsesh piłka nożna nie skończy się po Yamalu. Jak można twierdzić że np za 500 lat nie będzie lepszego piłkarza niż Messi? To głupota.
0
@Tridente2015 o głupocie świadczą każde słowa przewidujące bezgraniczną przyszlosc.
Nauka rozwija się bez końca co daje ludziom lepsze możliwości rozwoju w każdym aspekcie
0
@Agrafka generalnie to Rashford jest lepszym piłkarzem i ma wyżej sufit niż Gordon, więc nie zdziwię się jak Tuchel postawi na starszego Anglika
0
@takisobiektos według mnie powinni zrobić na złość Trumpowi i grać jak najdłużej & jak najlepiej
0
@LAMC_10 nigdy nie mów nigdy, za czasów Pele, Maradony zapewne też uważano że nigdy nie będzie lepszego piłkarza, więc takie słowa świadczą raczej o głupocie a nie mądrości.
0
@takisobiektos od finału dużego turnieju oczekuje poziomu adekwatnego do finalu dużego turnieju, niezależnie kto na nim gra.
Chwalińska musiała przecież jakoś do tego finału awansować ;)
4
@Votrox7 pojadę fantastyką:
Szanująca się
1
@takisobiektos oczekiwałem że w finale dużego turnieju tenisowego zobaczę sport na atrakcyjnym poziomie a nie ciężkie do oglądania gówno :)
Rozumiem że kobiety nie mają siły i wzrostu mężczyzn ale kurczę gdzie oni się uczą techniki, kto ich uczy? Aż tak bardzo kobiety są niepojętne w sporcie? Ciężko mi w to uwierzyć bo np. Taniec pokazuje że kobiety dryg do ruchu mają
4
@FcPortoFan1999 kurczę mimo wszystko, zastanawiam się kto chce to oglądać i za to płacić.
Jeszcze w tv do obiadu rozumiem, ale płacić za taki syf 400 euro to jest jakiś żart.
Za młodu oglądałem tenis męski bo dorzucałem do kuponu meczyki tenisa i wczoraj czułem jakbym oglądał inny sport.
Mam wrażenie, choć znawca nie jestem, że dawniej tenis kobiecy był na lepszym poziomie, te odbicia Maji prostych piłek gdzie zamiast grać szybka, płaska piłkę uderzala piłkę w górę która następnie spadała w ślamazarnym tempie oglądało się koszmarnie
1
Oglądałem wczoraj część meczu Maji.
Poziom kobiecego tenisa jest dramatycznie gówniany, nie ma tam ani techniki ani dynamiki.
0
@messi564 Lewy też chciał grać w realu a małpeczka w Barcelonie ;)
0
@Arkon mistrz świata - Francja niestety
Czarny koń - nie będzie takiej
Rozczarowanie - Argentyna i Anglia
Król strzelców - Mbappe
Piłkarz turnieju - proste że Yamal
Bramkarz - courtois
Skoro piszesz że Norwegia to czarny koń to widzisz ja chyba w półfinale? Skład ma spokojnie na 1/8, 1/4 więc tylko ich udział w półfinale można by określić mianem bycia czarnym koniem
0
@Bogan ja nie mam dzieci, nie obcuje z nimi na codzień więc ciężko mi jest ocenić na jakim poziomie intelektu jest dziecko w wieku 5 lat.
Wydawało mi się że w wieku 5 lat dzieci używają już mózgu, przecież raptem rok starsze dzieci (niektóre) potrafią już czytać
0
@marcin62 oj wygląd ma bardzo duże znaczenie czy nam się to podoba czy nie
0
Komentarz usunięty
2
@draxidox szybkość to pierwszy atut jaki traci sportowiec :)
3
@El Plutoninho maja, ale nie korzystają, i dobrze :)
2
@gumaz nie bronie matki, musi stracić prawa rodzicielskie itp.
Ale… po co ta 5 latka wyskoczyła z okna?
0
@Pawel13sz Ibra walnął sporo takiej / lepszej jakości
0
@Encore nie chce krakać ale taka piękna forma często jest chwilę przed kontuzją
3
@LAMC_10 z tym Lionelem co w pierwszym mocnym kryzysie klubu zapragnął opuścić klub rzekomo swojego życia (burofaks)?
1
@blakkudium Bernardo zachowałby się jak guler ale cóż… piłkarze to tylko piłkarze