Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Encore nie chce krakać ale taka piękna forma często jest chwilę przed kontuzją
3
@LAMC_10 z tym Lionelem co w pierwszym mocnym kryzysie klubu zapragnął opuścić klub rzekomo swojego życia (burofaks)?
1
@blakkudium Bernardo zachowałby się jak guler ale cóż… piłkarze to tylko piłkarze
3
@Kgorecki2500 pisząc że rdr2 nie jest gra wybitna, zgodnie z podstawowymi zasadami języka, wyrażasz zdanie ogółu a nie swoje, w związku z czym popełniasz prosty błąd który staram się Tobie uzmysłowić, jak widać bezskutecznie.
Kto jest tym wyznawcą rockstara? :)
2
@kanver_ nie znają się, ważne że dla @Faro mamy lepszych / bardziej rozwojowych na tę pozycję i Fermina warto sprzedać :)
1
@Kgorecki2500 Tobie by się obeszło, lecz dla większości graczy produkcje rockstara są lepszymi grami niż ac4 i inne wymieniane przez Ciebie.
Ty podajesz tylko i wyłącznie swój punkt widzenia i na jego podstawie ustalasz co jest wybitne a co nie jest, podczas gdy zdroworozsądkowym jest uznanie co w danej sprawie mówią liczby - nagrody, oceny, zyski.
2
@Kgorecki2500 otóż nie, po prostu Ty masz w niektórych aspektach nierozsądne podejście
3
@takisobiektos okej, ale w dalszym ciągu pisanie że nie wychodzi nic wybitnego gdy wychodzi gra wybitna jest… bardzo głupie
To że się czegoś nie lubi nie odbiera temu czemuś klasy.
Ja nigdy nie oglądałem gwiezdnych wojen i nie lubię sci fi ale nie będę pisał głupot że nie jest to wybitna produkcja bo takowa jest ;)
3
@HypeR spróbuj nie wchodzić w kontakt z zepsutymi ludźmi, wyjdzie zdrowiej
3
@Frimpong nie chce Tobie wypominać (ale muszem) ale to samo pisałeś o Gavim wracającym po kontuzji :)
Neymar dowiezie na tym mundial choćby miał mieć 10 ketonali we krwi
0
@daniel32778 albo gdyby nie nierozsądny Katalończyk zakładający klub Real madryt
2
Ma 18 lat (za parę dni). Oczywiście dalej jest młodziutki. Nie wierzę że dostanie szansę, na tej pozycji nie ma szans. Odejdzie podobnie jak Dro
1
@beter2 wolałbym Fatiego za 0 niż Alvareza za 130
0
@APTAPT nie ma pewności że chodzi o Olise - sam florek przecież zaprzeczył gdy zapytano go o te nazwisko.
Spokojnie zatem
0
@BulaKG Lewy w sumie też miał ;)
6
@Encore jaki miałby Bayern interes w sprzedawaniu go?
Jedynie mogłoby to wypalić gdyby Francuz sam wymusił transfer
0
@Zoker nie mam żony i jestem biedakiem więc mam tylko jedną toaletę :)
Ale gdybym miał hajsu jak lodu rozważyłbym dwie toalety, bardzo fajny pomysł.
0
@Zoker zgadzam się z nim. Jest wiele aseksualnych czynnosci odbywających się w toalecie :)
3
@Nazio_87 powodzenia życzę im z wyjęciem kogokolwiek z PSG poza Barcola którego nie potrzebują bo to LS
0
@Criss18Barca 90 minut wpatrzonym w telewizor to pewnie 0.
Lecące w tle pewnie z 20
0
@LAMC_10 uprawia i kocha cały świat? :oooo wow
0
@Dankho94isback @Faro łap jedną z wielu dyskusji w której pisałeś że jesteś za sprzedażą Fermina
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15999269#comment-15999269
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15996088#comment-15996171
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15993165#comment-15993165
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15995385#comment-15995385
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15993223#comment-15993235
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15993223#comment-15993235
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15974653#comment-15974763">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15974653#comment-15974763
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15993223#comment-15993235">https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15993223#comment-15993235
0
@Faro no napewno będę teraz szukać Twoich komentarzy sprzed roku xdd
Chcesz napisać że nie byłeś za sprzedażą Fermina?
Co zatem jeżeli jednak znajdę Twój komentarz w którym przyklaskiwałeś opcji sprzedania Fermina?
Obrzydliwe to jest że nie potrafisz przyznać się do błędu i wyrzekasz sie własnych wpisów ;)
2
@MessiForeverTheBest my daliśmy 80 za Gordona, oni chcą zrobić lepszy deal kupując Diomande za pewnie ok 100 milionów i mi pozostaje jedynie bić im brawo
0
Komentarz usunięty
1
@michaleu lipa gdy kobieta nie ma szacunku do siebie :(
1
@RomanGroza jaka jest różnica w wartości transferowej piłkarza w zależności czy to wychowanek czy nie?
Taki argument to jest żart, sorry.
Powinniśmy właśnie jak Chelsea wołać za takich piłkarzy 50 milionów.
Rok temu wielu (np. @Faro) byli za sprzedadzą Fermina za 60 milionów do Chelsea, też wychowanka ;)
0
@MsBarca Nuno to LO a nie PO
0
@EzioAuditoreDF może się wywali, może nie.
On ma być zapewne 4tym obrońcą „w razie W”.
Chcemy dać mu niską pensję więc nie ryzykujemy
0
@Rewolucja123 co roku tak jest że zawodnicy gubią zera - każdy (poza Khabibem) kończy karierę z porażką na koncie.
Hiszpan może do niego dołączyć bo z tego co mówił to nie chce długo walczyć i jego przeciwnicy też według mnie nie są najwyższych lotów