Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MigcampistaCesc Gordon przychodzi za Rashforda, Bernardo (o ile przyjdzie) za Roony’ego, Alvarez za Lewego - tak to się prezentuje
0
@Lionel_Messi10 to niech sobie teraz siedzi w podstawie w Atleti skoro taka była jego chęć
2
Lol gdyby nie @FcPortoFan1999 nie wiedziałabym nawet że reprezentacja gra jutro mecz xd
0
@Lionel_Messi10 skoro chciał do nas to mógł nie iść do Atleti podpisując wieloletni kontrakt :)
1
@FcPortoFan1999 jak to?! Co się będzie działo?
0
Czy jest ktoś tutaj za PSG dzisiaj? A jeżeli tak to jaka motywacja się za tym kryje?
1
@Safinetka obrzydliwe
2
@turhiay Atletico
Dla realu za późno
0
@Kgorecki2500 no to i tak jest 2x więcej niż w dawnych czasach przed plandemia
0
@tbas walić tych cweluchow bez honoru, na prawdę.
Szacun dla Arsenalu że pogonili tych frajerow z ligi mistrzów
0
@Gaucho Bernardo byłby totalnym idiota idąc do hołoty simeone.
0
@beter2 za Roony’ego 15 milionów to byłaby fantastyczna kasa. Fati odejdzie definitywnie (niestety)
1
@bartekvisca trzech - czterech
2
@Zoker nie mogę się doczekać :D
0
@Arden okej, ale Gordon gra już w piłkę na zawodowym poziomie wiele lat więc wiemy jak gra i co potrafi :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sysia11 „będziemy” xdd
3
@Kozinho. Według mnie nie powinien mieć do siebie pretensji.
Zrobił wystarczająco dużo by być wartym wykupu za 30 milionów
0
@matirix20 w sumie to bardziej 32 ale ok ;)
0
@Matt_i1992 nie wierzę w odejście Olmo, komu miałoby to służyć?
1
@kamilop oby de jong, najsłabsze ogniwo
0
@Encore jeszcze jakby nie powołał pazia (co niemożliwe) to mógłbym przychylnym okiem patrzeć na te reprezentacje
1
@Filipem nie lubię tego piłkarza, nie pasuje charakterem do Barcy (choć czysto piłkarsko jest bardzo dobry)
0
@Jamiro oczywiście, lecz nawet Flick się myli ;)
0
@Zoker nie wiemy, lecz plotki o jakimkolwiek zainteresowaniu Barcy tak szybko się nagłaśniają że można z dużym prawdopodobieństwem zakładać że Barca nie podjęła próby sprowadzania Kane - być może Flik nie chciał zawodnika po 30tce
0
@Zoker dobrze, jednak Kane ma rok do końca kontraktu więc teoretycznie gdyby nie chciał przedłużyć, Bayern miałby związane ręce.
Ponadto, napisałem „spróbować wyjąć Kane”. Mam na myśli, że zanim poszliśmy po Gordona, powinniśmy upewnić się że w tej cenie nie ma możliwości zakupu lepszego piłkarza (takiego jak np. Kane)
0
@pride1899 a mi przykro że Barca ugania się za defensywnym skrzydłowym :)
0
@Zoker ponoć ma klauzulę 65m więc i tak zawyżyłem ;)
0
@BARCA1899Messi pewnie ekscytację przed mundialem :)
1
@Zoker za mną nie przemawia argument „za zawodnika z pl zawsze musisz zapłacić więcej”.
Jezeli za piłkarza wołają więcej niż jest warty jak to robią w pl to należy go po prostu odpuścić zamiast przepłacać
Za 80 milionów to można było spróbować wyjąć Kane, no chyba nie ma tutaj sporu że Harry przydałby się Barcy bardziej niż defensywny skrzydłowy