0

@BORO_12 to nie jest pojedyncza sytuacja ;)

Ferran miał niechlubna serię ok. 10 meczy bez gola w drużynie która ładuje bramkę za bramką, to nie jest 9tka na Barcelonę.

Ferran jest świetnym piłkarzem ale słaba 9tka.

1

@BORO_12 lubię Ferrana ale to zmiennik który wali 5 metrów obok bramki jak wczoraj przy bramce Lewego - jakościowym zmiennikiem bym go nie nazwał

0

@BorzyKrzys mnie to rozwalają te kolczyki w nosie, na prawdę xd

Przecież to jest ohydne, w nosie co chwila zbiera się śluz

0

@bartekvisca raczej na odwrot ;)

0

@Nazio_87 miałby minutę na regenerację. Wielokrotnie w boksie / mma po minucie przerwy role się odwracają :)

0

@marcin62 to też nie było tak do końca - o ile dobrze pamiętam Lewy początkowo chciał przedłużyć kontrakt z Bayernem ale ten oferował mu przedłużenie tylko o 1 rok podczas gdy Lewy chciał dłuższego kontraktu. Ile w tym prawdy, tego się nie dowiemy :)

0

@marcin62 owszem, jednak to rzadko spotykane

6

@norbi77 to z jakim szacunkiem podchodzą do Lewego jest dla mnie pozytywnym zaskoczeniem, może to kwestia wieku Lewego i tego że jest poważnym gościem.


Ja nie chce deprecjonować kariery Lewego w Barcy ale w mojej osobistej opinii nie jest on legendą Barcy :)

0

@LAMC_10 myślę że wielu z nich lubi Barce, np. kibicuje jednocześnie Arsenalowi i Barcy

0

@LAMC_10 ah okej, nie czytam wszystkich komentarzy, zwłaszcza w trakcie pracy


Na pewno jest nerdem, ale takie są czasy, ja osobiście też spędzam na la rambli i innych głupotach zdecydowanie więcej czasu niż powinienem

0

@LAMC_10 może ma taką lajtowa robotę która pozwala mu na spamowanie komentarzy w ciągu dnia :)

1

@LAMC_10 miejmy nadzieję że to tylko nasze odczucia a Oskar w życiu prywatnym jest szczęśliwy

2

@Dari0G cóż, ja jestem bardziej radykalny.

Dla mnie ktoś kto jest dorosły i kibicuje realowi wiedząc co ten klub ma za uszami jest ….. …… ……. …… (nie śpieszno mi do bana)

2

@Encore raczej jak ktoś się nie interesuje sportem to nie ma jak trafić na la ramble ;)

2

@LAMC_10 dla mnie Oskar jest spoko mordeczka, wiadomo że każdy z nas ma jakieś dziwactwa, samo oglądanie nadmiernej liczby meczy tygodniowo raczej nie jest najmądrzejszym sposobem spędzania czasu :)

1

@July_6_BcN na przykład @pt9 wydaje sie być ogarnięty życiowo (choć to nie zawsze równa się byciu normalnym)

@MesQueUnClub_87 też raczej z normalniejszych

1

@LAMC_10 tylko realu, reszta ok.

Nie potrafię zrozumieć po co kibic realu siedzi na la rambli, tak jakby zwolennik pisu siedział na forum przeznaczonym dla fanów Tuska

1

@mientusek1407 nie wiem ale obstawiam że jakiś Azjata :)

Z europejskich piłkarzy pewnie cristiano ronaldo jest wysoko, choć jakby spojrzeć na niższe ligi to pewnie są jakieś wariaty grające do 50tki

1

@Adran360 bardzo szybki człowiek

1

@Comentateiro to jest tzw przytulanie

0

@Lionel_Messi10

Poproszę zestaw:
1) Julek do PSG
2) Barcola do Barcy
3) Atletico do piachu

3

@Faro to z tego że mógłby pomóc como w awansie do LM ;)

0

@tbas no jak dla mnie to w 2010, 2013, 2024 oryginalni zwyciezcy lepsi niz Ci pokazani na video (przy czym nie wydaje mi sie by w którymkolwiek roku penaldo był lepszy niż Messi)

0

@LukaszFan patrząc dzisiaj to… sprzedaż Neya za 222 i zakup dużo młodszego Dembele za 150 to był majstersztyk.

Po prostu przez wiele lat mieliśmy trenera nieodpowiadającego poziomowi tego klubu.

Gdybyśmy wtedy mieli kogoś takiego jak Flick, Dembele odniósłby tu sukces

1

@Lionel_Messi10 szok i niedowierzanie…

1

@NeroTFP1 szkoda że w tym wszystkim nie potrafił zachować przyzwoitości lecz wielokrotnie na boisku zachowywał się jak łajza. To jest typ człowieka który leci po trupach do celu, za zwycięstwo zrobi wszystko

0

@TR3YWAY lol czemu on nie prostuje rąk

0

@MessiForeverTheBest a to Bernardo taki bystrzacha?

3

@Rupert_Haubica poczekajmy, zobaczymy jak te słowa się zestarzeją za miesiąc ;)

0

@Lanosss real Madryt jest obrzydliwy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?