Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie zgadzam się. Po tym jak dali się wyruchac realowi niech spadają na szczaw
0
Super skład Panie Flick!
0
@Kgorecki2500 mnostwo było w sporcie przypadków gdy dobry trener / zawodnik zaliczył nieudaną przygodę w drużynie.
mourinho określona jakość gwarantuje i coby o nim nie mówić, nie jest cipą w przeciwieństwie do arbeloi.
Flick też sobie nie poradził w repce Niemiec, i co z tego?
0
@mkord o ile dobrze pamiętam przepisy to wystarczy wejść na minutę
0
@MessiForeverTheBest ancelotti nie dostał lepszej.
real ma zajebista kadrę. Tam potrzeba tylko jednego / dwóch transferów na śp, nic ponad to.
Ktoś mógłby zapytać skąd na to kasa - wystarczy pogonić jednego z tej czwórki:
- camavinga
- bellinhham
- guler
- paz
0
@Aragorn33 Flick nie da Tunkarze zdobyć mistrza Hiszpanii tylko za to chłopak ma talent.
Jest wiele innych piłkarzy którzy bardziej na to zasłużyli dotychczasowa kariera w Barcy B i też takiej szansy nie dostaną
1
Odnośnie mourinho zalecam wszystkim umiarkowany optymizm :)
ancelotti po etapie w evertonie też miał być po drugiej stronie rzeki a trofea Madrytowi dał
1
@Murazor otóż nie :)
16
@Eklerek też byś płakał wiedząc że masz szansę na zdobycie pierwszej uczciwie…
0
@partymaker to w takim razie w Hiszpanii nikt nie umie bronić skoro jesteśmy drużyną z najmniejszą ilością straconych bramek.
Zgadza się?
1
@blakkudium Osimheeeeenaaaa
0
@MessiForeverTheBest nie rozumiem tego twitta ;(
0
@Derean nom i wydaje mi się że nie stawiają autobusu jak wiele drużyn z dołu tabeli
1
@AmigoBlancos tak, niepowtarzalny klub wybrałeś do kibicowania
4
Wooooooooooowwww
1
@macio_944 mamy zatem protokół niezgodności opinii jakby to powiedział Grzegorz Braun :)
0
@Piotrek1993 real od wielu lat jest upadły, bronią go tylko trofea
0
@Encore przynajmniej zdrowy będzie na presezon, kto wie w jakim stanie piłkarze wrócą po mundialu
0
@Keson gdyby środowisko realu cokolwiek widziało to nie wspierałoby klubu który od zawsze gra nieczysto.
0
@Jakchcesz dopóki ikerowi co miesiąc wpadał przelew to nic mu nie przeszkadzalo
0
@macio_944 na szczęście ma już 80 lat, nic nie trwa wiecznie
0
@AmigoBlancos oby zatem sevilla spadła skoro ramos wyciągnął po ten klub swoje brudne łapy
2
real madryt opluł w tym sezonie benfice mourinho a ten chce do nich wrócić - idealna para degeneratów
3
@mordini123 rzyg
0
@cules100pro wiem, wolałbym żeby nie jechał
0
@cules100pro oby ani 1, wtedy będę mógł kibicować Hiszpanii na mundialu
0
@Borneo i właśnie dlatego w fazie grupowej ligi mistrzów najszybszym piłkarzem był murzyn grubo po 30tce ;)
0
@Borneo co z tego że 36lat? :D
Przecież 36 lat to nie jakis starczy wiek… Lewy czy CR w wieku 36 lat byli jednymi z szybszych w zespole ;)
0
@SeWo77 czolo będąc niepełnosprawnym może więcej
0
@FcPortoFan1999 mastu.bacja do trailerów