2

@Kessie zgadzam się. Po tym jak dali się wyruchac realowi niech spadają na szczaw

0

Super skład Panie Flick!

0

@Kgorecki2500 mnostwo było w sporcie przypadków gdy dobry trener / zawodnik zaliczył nieudaną przygodę w drużynie.

mourinho określona jakość gwarantuje i coby o nim nie mówić, nie jest cipą w przeciwieństwie do arbeloi.

Flick też sobie nie poradził w repce Niemiec, i co z tego?

0

@mkord o ile dobrze pamiętam przepisy to wystarczy wejść na minutę

0

@MessiForeverTheBest ancelotti nie dostał lepszej.

real ma zajebista kadrę. Tam potrzeba tylko jednego / dwóch transferów na śp, nic ponad to.

Ktoś mógłby zapytać skąd na to kasa - wystarczy pogonić jednego z tej czwórki:
- camavinga
- bellinhham
- guler
- paz

0

@Aragorn33 Flick nie da Tunkarze zdobyć mistrza Hiszpanii tylko za to chłopak ma talent.

Jest wiele innych piłkarzy którzy bardziej na to zasłużyli dotychczasowa kariera w Barcy B i też takiej szansy nie dostaną

1

Odnośnie mourinho zalecam wszystkim umiarkowany optymizm :)

ancelotti po etapie w evertonie też miał być po drugiej stronie rzeki a trofea Madrytowi dał

1

@Murazor otóż nie :)

16

@Eklerek też byś płakał wiedząc że masz szansę na zdobycie pierwszej uczciwie…

0

@partymaker to w takim razie w Hiszpanii nikt nie umie bronić skoro jesteśmy drużyną z najmniejszą ilością straconych bramek.

Zgadza się?

1

@blakkudium Osimheeeeenaaaa

0

@MessiForeverTheBest nie rozumiem tego twitta ;(

0

@Derean nom i wydaje mi się że nie stawiają autobusu jak wiele drużyn z dołu tabeli

1

@AmigoBlancos tak, niepowtarzalny klub wybrałeś do kibicowania

4

Wooooooooooowwww

1

@macio_944 mamy zatem protokół niezgodności opinii jakby to powiedział Grzegorz Braun :)

0

@Piotrek1993 real od wielu lat jest upadły, bronią go tylko trofea

0

@Encore przynajmniej zdrowy będzie na presezon, kto wie w jakim stanie piłkarze wrócą po mundialu

0

@Keson gdyby środowisko realu cokolwiek widziało to nie wspierałoby klubu który od zawsze gra nieczysto.

0

@Jakchcesz dopóki ikerowi co miesiąc wpadał przelew to nic mu nie przeszkadzalo

0

@macio_944 na szczęście ma już 80 lat, nic nie trwa wiecznie

0

@AmigoBlancos oby zatem sevilla spadła skoro ramos wyciągnął po ten klub swoje brudne łapy

2

real madryt opluł w tym sezonie benfice mourinho a ten chce do nich wrócić - idealna para degeneratów

3

0

@cules100pro wiem, wolałbym żeby nie jechał

0

@cules100pro oby ani 1, wtedy będę mógł kibicować Hiszpanii na mundialu

0

@Borneo i właśnie dlatego w fazie grupowej ligi mistrzów najszybszym piłkarzem był murzyn grubo po 30tce ;)

0

@Borneo co z tego że 36lat? :D

Przecież 36 lat to nie jakis starczy wiek… Lewy czy CR w wieku 36 lat byli jednymi z szybszych w zespole ;)

0

@SeWo77 czolo będąc niepełnosprawnym może więcej

0

@FcPortoFan1999 mastu.bacja do trailerów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?