1

@NeroTFP1 szkoda że w tym wszystkim nie potrafił zachować przyzwoitości lecz wielokrotnie na boisku zachowywał się jak łajza. To jest typ człowieka który leci po trupach do celu, za zwycięstwo zrobi wszystko

0

@TR3YWAY lol czemu on nie prostuje rąk

0

@MessiForeverTheBest a to Bernardo taki bystrzacha?

3

@Rupert_Haubica poczekajmy, zobaczymy jak te słowa się zestarzeją za miesiąc ;)

0

@Lanosss real Madryt jest obrzydliwy

11

@cules100pro może chciał kupę zrobić u siebie w domu

0

@Azazel_Pazuzu tak, tutaj zgoda, Barca nie potrafi działać w ciszy

1

@Lanosss gdyby miał trochę godności to zgodziłby się na odejście za porozumieniem stron bez konieczności wypłaty kontraktu do 2028

2

@Azazel_Pazuzu to że nie przyszedł Bergval raczej wyszło nam na zdrowie. Dla Gulera też ciężko byłoby o miejsce w składzie

0

@Encore nie no United go nie odda

4

@blakkudium niechaj United wezmę teraz De Jonga skoro potrzebują pomocnika!

1

@Safrani o kurczę, współczuję

2

@Safrani dlaczego? (Jeśli można wiedzieć)

2

@Kidd Indie????

1

@MesQueUnClub_87 propsuje, też tak uważam

0

@turhiay tyle że Alaba zarabia ogromne siano a Christensen na nowym kontrakcie ma zarabiać całe gówno więc ryzyko niewielkie

0

@CLS63AMG po co zatem słuchasz tego „dziennikarza”?

1

@mateusz33 domowej roboty, będziesz miał pewność że kreator miał rączki umyte

0

@QQL5 do czego doszło

0

@Kgorecki2500 ja właśnie to widzę na odwrót - wolę dostać AI tłumaczenie niż brak tłumaczenia, nawet polskich napisów, jak to było przy resident evil na premierę.


Obrazisz się na firmę za zwolnienie tłumacza a w tym czasie inna firma zwolni X pracowników odpowiadających za np. Client service czego nie będziesz wiedział :)


Więc podsumowując, jesteś młody dobry dzieciak, często zgadzam się z Twoimi opiniami, ale brakuje Ci realistycznego podejścia do rzeczywistości w której się obracasz.

Dla każdej firmy liczy sie tylko i wyłącznie zysk, więc jeżeli będą mieli możliwość zaoszczędzenia poprzez AI i tym samym redukcję etatów, na 100% to zrobią

0

@Kgorecki2500 ah okej, myślałem że jesteś Konrad xd

Tak czy siak, nie łudziłbym się by jakąkolwiek firma związana z IT nie używała obecnie AI, to po prostu służy wszystkim

1

@Gall wolę mieć Ferrari którego medyczni cudotwórcy postawią na miesiąc na nogi :)

Neymar dowiezie na mundialu, jestem tego prawie pewien

4

@Eto'o9 R10 też myślę że nie ma potrzeby robić z Joao Pedro niewiadomo kogo.

Nie twierdzę oczywiste że nie ma talentu lub że nie będzie gwiazda, ale oceniając na tu i teraz, myślę że zmotywowany Neymar jest w stanie dać bardzo dużo tej drużynie

0

@Kgorecki2500 jeżeli nie lubisz Konradzie AI to niebawem nie będziesz miał w co grać bo w ciemno obstawiam że każde studio będzie redukować pracowników / nie zatrudniać nowych i zwiększać wykorzystanie AI :)

0

@takisobiektos oj nie byłbym taki pewien :)

Dalej to jest piłkarz o wybitnym przeglądzie pola, dryblingu, świetnym wykonaniu stałych fragmentów gry

2

@tbas takie sa wlasnie kobiety :)

2

@NeroTFP1 to jest generalnie problem z nową sztuką, ja tam po książki napisane po 2021 nie mam zamiaru sięgać

1

@insp1re myślę że nie

9

@michaleu ona i on razem nic nie warci ;)

0

@GeneralXavi oj tak, szkoda że tak szybko postanowił odejść z Barcy, że nie został do końca kariery, byłoby to coś pięknego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?