Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 szkoda że w tym wszystkim nie potrafił zachować przyzwoitości lecz wielokrotnie na boisku zachowywał się jak łajza. To jest typ człowieka który leci po trupach do celu, za zwycięstwo zrobi wszystko
0
@TR3YWAY lol czemu on nie prostuje rąk
0
@MessiForeverTheBest a to Bernardo taki bystrzacha?
3
@Rupert_Haubica poczekajmy, zobaczymy jak te słowa się zestarzeją za miesiąc ;)
0
@Lanosss real Madryt jest obrzydliwy
11
@cules100pro może chciał kupę zrobić u siebie w domu
0
@Azazel_Pazuzu tak, tutaj zgoda, Barca nie potrafi działać w ciszy
1
@Lanosss gdyby miał trochę godności to zgodziłby się na odejście za porozumieniem stron bez konieczności wypłaty kontraktu do 2028
2
@Azazel_Pazuzu to że nie przyszedł Bergval raczej wyszło nam na zdrowie. Dla Gulera też ciężko byłoby o miejsce w składzie
0
@Encore nie no United go nie odda
4
@blakkudium niechaj United wezmę teraz De Jonga skoro potrzebują pomocnika!
1
@Safrani o kurczę, współczuję
2
@Safrani dlaczego? (Jeśli można wiedzieć)
2
@Kidd Indie????
1
@MesQueUnClub_87 propsuje, też tak uważam
0
@turhiay tyle że Alaba zarabia ogromne siano a Christensen na nowym kontrakcie ma zarabiać całe gówno więc ryzyko niewielkie
0
@CLS63AMG po co zatem słuchasz tego „dziennikarza”?
1
@mateusz33 domowej roboty, będziesz miał pewność że kreator miał rączki umyte
0
@QQL5 do czego doszło
0
@Kgorecki2500 ja właśnie to widzę na odwrót - wolę dostać AI tłumaczenie niż brak tłumaczenia, nawet polskich napisów, jak to było przy resident evil na premierę.
Obrazisz się na firmę za zwolnienie tłumacza a w tym czasie inna firma zwolni X pracowników odpowiadających za np. Client service czego nie będziesz wiedział :)
Więc podsumowując, jesteś młody dobry dzieciak, często zgadzam się z Twoimi opiniami, ale brakuje Ci realistycznego podejścia do rzeczywistości w której się obracasz.
Dla każdej firmy liczy sie tylko i wyłącznie zysk, więc jeżeli będą mieli możliwość zaoszczędzenia poprzez AI i tym samym redukcję etatów, na 100% to zrobią
0
@Kgorecki2500 ah okej, myślałem że jesteś Konrad xd
Tak czy siak, nie łudziłbym się by jakąkolwiek firma związana z IT nie używała obecnie AI, to po prostu służy wszystkim
1
@Gall wolę mieć Ferrari którego medyczni cudotwórcy postawią na miesiąc na nogi :)
Neymar dowiezie na mundialu, jestem tego prawie pewien
4
@Eto'o9 R10 też myślę że nie ma potrzeby robić z Joao Pedro niewiadomo kogo.
Nie twierdzę oczywiste że nie ma talentu lub że nie będzie gwiazda, ale oceniając na tu i teraz, myślę że zmotywowany Neymar jest w stanie dać bardzo dużo tej drużynie
0
@Kgorecki2500 jeżeli nie lubisz Konradzie AI to niebawem nie będziesz miał w co grać bo w ciemno obstawiam że każde studio będzie redukować pracowników / nie zatrudniać nowych i zwiększać wykorzystanie AI :)
0
@takisobiektos oj nie byłbym taki pewien :)
Dalej to jest piłkarz o wybitnym przeglądzie pola, dryblingu, świetnym wykonaniu stałych fragmentów gry
2
@tbas takie sa wlasnie kobiety :)
2
@NeroTFP1 to jest generalnie problem z nową sztuką, ja tam po książki napisane po 2021 nie mam zamiaru sięgać
1
@insp1re myślę że nie
9
@michaleu ona i on razem nic nie warci ;)
0
@GeneralXavi oj tak, szkoda że tak szybko postanowił odejść z Barcy, że nie został do końca kariery, byłoby to coś pięknego