0

@Faro to w takim razie Bayern też nie ogarnia obrony skoro przyjął 6?

0

@MessiForeverTheBest według mnie zbyt porywczy na kapitana ;)

6

@Fermin trzymaj się Ferminku.

Jakie zatem plany na wakacje?

1

@Pressinho legenda jest generał franco, wszystkie inne legendy realu nie dorastają mu do pięt

0

@Kazragore nie odniósł bo jest miękki czego nie można powiedzieć o jose.

W realu czym gorszy moralnie trener tym większa szansa na sukces

0

@Zoker może nie lubi się z managerem, albo chce podnieść jakiś puchar a długoterminowo raczej Tottenham daje na to większe nadzieje niż Bournemouth

0

@Zoker pieniążki pieniążki

0

@Starrk myślę że ten człowiek nie jest godny by jego nazwisko pisać dużą literą.

Odpowiadając jednak na pytanie - myślę że mourinho odniesie sukces w realu bo tam ciężko takowego nie odnieść, skoro nawet wypalony anczelotti dał radę

0

@Gibbon_FCB w sumie racja, uratowało nam to dupę dwa lata temu

1

@chavez według mnie Lewy jest typem człowieka który przywiązany jest tylko do siebie, swoich sukcesów i swoich pieniędzy - i też dzięki temu jest w miejscu w którym jest


To nie jest cule tak jak my, on przez lata chciał grać w realu, nie w Barcy

0

@Drozdu7 taka legenda że Simeone po powrocie stawiał go na ławkę / trybuny po to by nie zapłacić siana Barcelonie ;)

0

@Murazor pytanie zatem co u lepszego trenera pokazałby Nico Williams :p

0

@blakkudium przecież nikt Lewemu nie kazał odchodzić, taką podjął decyzję z własnej nieprzymuszonej woli :p

0

@prokofiew gdyby świat funkcjonował tak jak powinien to Real w 21 wieku zdobyłby maksymalnie jedną ligę mistrzów bo nie byli najlepszą drużyną Europy więcej niż rok w tym stuleciu

0

@AlphaNumeric pilkarze to materialisci

0

@Salchent liga ok tylko real …..

2

@kubix05 Ehhhhh, z drugiej strony, gdyby został, ciekawe czy wówczas Rashford zostałby wypożyczony

0

@Eto'o9 R10 nie myli się tylko ten co nic nie robi.

Nawet gdybyśmy nie dostali kary od UEFA, nic by to nie zmieniło w kontekście naszych możliwości na rynku transferowym.

Araujo - wolałbyś by odszedł za darmo? Ja tak, ale z wiedzą dzisiejsza, przed sezonem nie wiedzieliśmy że ma depresje. Łatwo oceniać po czasie.

Patrząc na wyniki jaki dowożą szwagrowie, uwazam ze wykonują swoją pracę wyśmienicie.

Jakiej innej kadry / wyników oczekiwałbyś biorąc pod uwagę to jakie możliwości miał Laporta?

1

@PIWOSZ89 to jest mundial dla kibiców z Ameryki a nie dla Europejczyków. Totalnie nieakceptowalne z naszej perspektywy godziny meczów

1

@BorzyKrzys otóż to, topowy bramkarz to jest najważniejsza pozycja na boisku.

Z ręcznikiem na bramce nawet prime Messi nie wystarczy do wygrania LM

0

@Criss18Barca lepszy on za 100 baniek niż Joao Pedro za tyle samo

0

@FcPortoFan1999 mimo wszystko liga Freudów to nieporównywalnie większy prestiż i siano czyli długoterminowo większa szansa na rozwój drużyny ;)

0

@FcPortoFan1999 wow aż tak źle życzysz swojemu ulubionemu klubowi :OOO

0

@Eto'o9 R10 powiedz mi jaka jest wina szwagrów w tym że nie spełniamy ffp?

Co według Ciebie szwagry mieliby zrobić względem tego co zrobili - tj. Dźwignie na transfery które wszystkie okazały się na plus lub przynajmniej na zero?

0

Komentarz usunięty

0

@PolishWerewolf De Jong owszem ale tylko w fifie.

To jest okrutny len który nie nadaje się do bronienia ani w pomocy ani w obronie

0

@kibic1899 z tym byciem Cule to bym nie przesadzał :)

Myślę że Lewy nie jest ani za Barca, ani za Madrytem - choć przez lata chciał grać w realu

2

@Luciano99 z drugiej strony w Liverpoolu nie miałby Marca Guiu

0

@eckov gdyby w drugim sezonie grał „za najniższą krajową” to czemu nie? Dla mnie Lewy w roli Jokera nawet za rok byłby wartością dodaną.

To nie jest drybler / sprinter któremu wiek zabiera wszystkie atuty

0

@Laminedependencia to też pokazuje że piłkarze nie przywiązują się do barw klubowych, tak jak robimy to my.


Myślę zatem że real spokojnie mógłby uderzyć po fabregasa gdy skończy swój romans z mourinho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?