1

@BojanKriKicz najpierw trzeba minimum zremisować z złodziejami

0

@BojanKriKicz nom, dla nas brak Mbappe to plus

3

@Arden Barca zawodnika na poziomie asencio oddałaby za darmo :)

1

@FcPortoFan1999 ja nie twierdzę że wygra złotą piłkę.

Myślę że jej nie wygra.

Ale jednocześnie, uważam że jeśli Francja wygrałaby mundial to byłby w gronie faworytów do wygrania balona

0

@FcPortoFan1999 mimo wszystko teoretycznie król strzelców la ligi plus król strzelców mundialu mógłby zapewnić mu złotego balona, nie takie tuzy wygrywali złotą piłkę

1

@LAMC_10 ma od tego ludzi, po coś się w końcu ożenił nie?

0

@ShawnC kontakt był i często taki kontakt kończy się rzutem karnym.

Pomijając tego karnego, Atletico powinni dostać czerwoną kartkę w drugim meczu.

Ponadto, samo Atletico nie powinno narzekać gdyż tylko dzięki sędziom dotarli aż do półfinału

1

@Edoss jak chciałbyś zarobić na piłkarzu któremu za miesiąc kończy się kontrakt?

0

@Laminedependencia teoretycznie, jak dasz kogoś wartościowego to rozpętasz burze w zespole bo albo nowy albo Rapha będą musieli grzać ławkę ;)

1

@ShawnC ja też

1

@LAMC_10 fajną macie z Julka specjalizację xd

0

@FcPortoFan1999 teoretycznie, gdyby w wielkim stylu Francja wygrała mundial to Mbappe mógłby być wymieniany w gronie faworytów do ZP, aczkolwiek myślę że Francja nie wygra

0

@July_6_BcN bez Raphy i Yamala - mamy

1

@LukaszFan może nie ma kondycji na 90

0

@LAMC_10 jasne że dobije do 1k, co ma innego do roboty?

2

@Encore 35k w 9 dni :O

0

@Laminedependencia nom i będziemy grać bez skrzydeł jak poleci Yamal i Raphinia (tak jak teraz).

Według mnie zakupy powinniśmy zacząć od wykupu Rashforda - nie znajdziemy zmiennika o takiej jakości w tej cenie.

0

@VegetaPolska ciekawe z czego wynika ten konflikt na lini ceballos/ trener / klub

0

@ShawnC PSG przeszło po błędzie (sztuk 1) co też piętnowałem w ostatnich dniach w innych komentarzach, co do Arsenalu sie nie zgodzę gdyż już w pierwszym meczu mógł być karnym po faulu na Eze

0

@lithotripter jasne, rozumiem :)

0

@VegetaPolska wow, przecież ma jeszcze Kontrakt na rok :o

0

O co chodzi z ceballosem ze jest skreślony w realu? Co tam sie wydarzyło?

0

@Kapitan9 a kto zagra za Yamala?

Wątpię by Roony chciał drugi rok przesiedzieć na ławce

0

@MOLESTA nie no z tym okradzeniem Atletico to żeś odpłynął ;)


Dyskusję zacznijmy (jeżeli w ogóle) od tego że w pierwszym meczu powinien być karny na Eze

1

@ShawnC dokładnie, gdyby sędziowie podarowali realowi jeszcze z dwie bramki to by wygrał (podarowali brak karnego na Olise i rzut wolny po faulu Bluetooth po którym padła bramka)

1

@lithotripter w gta od premiery jest stabilnie, tam nie trzeba łatać na gwałt

0

@BorzyKrzys jeżeli kiedyś zwiększa w Bundeslidze ilość drużyn do 20 to ktoś ten rekord pobije. W przeciwnym wypadku bez szans

0

@Eklerek jak dla mnie to jest to prawie niemożliwe żeby biegał mając tak wykrzywione kolano.

Zapewne zdjęcie zakłamuje rzeczywistość :)

2

@norbi77 światem rządzi pieniądz, również światem Leo Messiego, niestety

0

@Aragorn33 oj chyba glutenowcy by se nie pojedli w Italii

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?