Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BojanKriKicz najpierw trzeba minimum zremisować z złodziejami
0
@BojanKriKicz nom, dla nas brak Mbappe to plus
3
@Arden Barca zawodnika na poziomie asencio oddałaby za darmo :)
1
@FcPortoFan1999 ja nie twierdzę że wygra złotą piłkę.
Myślę że jej nie wygra.
Ale jednocześnie, uważam że jeśli Francja wygrałaby mundial to byłby w gronie faworytów do wygrania balona
0
@FcPortoFan1999 mimo wszystko teoretycznie król strzelców la ligi plus król strzelców mundialu mógłby zapewnić mu złotego balona, nie takie tuzy wygrywali złotą piłkę
1
@LAMC_10 ma od tego ludzi, po coś się w końcu ożenił nie?
0
@ShawnC kontakt był i często taki kontakt kończy się rzutem karnym.
Pomijając tego karnego, Atletico powinni dostać czerwoną kartkę w drugim meczu.
Ponadto, samo Atletico nie powinno narzekać gdyż tylko dzięki sędziom dotarli aż do półfinału
1
@Edoss jak chciałbyś zarobić na piłkarzu któremu za miesiąc kończy się kontrakt?
0
@Laminedependencia teoretycznie, jak dasz kogoś wartościowego to rozpętasz burze w zespole bo albo nowy albo Rapha będą musieli grzać ławkę ;)
1
@ShawnC ja też
1
@LAMC_10 fajną macie z Julka specjalizację xd
0
@FcPortoFan1999 teoretycznie, gdyby w wielkim stylu Francja wygrała mundial to Mbappe mógłby być wymieniany w gronie faworytów do ZP, aczkolwiek myślę że Francja nie wygra
0
@July_6_BcN bez Raphy i Yamala - mamy
1
@LukaszFan może nie ma kondycji na 90
0
@LAMC_10 jasne że dobije do 1k, co ma innego do roboty?
2
@Encore 35k w 9 dni :O
0
@Laminedependencia nom i będziemy grać bez skrzydeł jak poleci Yamal i Raphinia (tak jak teraz).
Według mnie zakupy powinniśmy zacząć od wykupu Rashforda - nie znajdziemy zmiennika o takiej jakości w tej cenie.
0
@VegetaPolska ciekawe z czego wynika ten konflikt na lini ceballos/ trener / klub
0
@ShawnC PSG przeszło po błędzie (sztuk 1) co też piętnowałem w ostatnich dniach w innych komentarzach, co do Arsenalu sie nie zgodzę gdyż już w pierwszym meczu mógł być karnym po faulu na Eze
0
@lithotripter jasne, rozumiem :)
0
@VegetaPolska wow, przecież ma jeszcze Kontrakt na rok :o
0
O co chodzi z ceballosem ze jest skreślony w realu? Co tam sie wydarzyło?
0
@Kapitan9 a kto zagra za Yamala?
Wątpię by Roony chciał drugi rok przesiedzieć na ławce
0
@MOLESTA nie no z tym okradzeniem Atletico to żeś odpłynął ;)
Dyskusję zacznijmy (jeżeli w ogóle) od tego że w pierwszym meczu powinien być karny na Eze
1
@ShawnC dokładnie, gdyby sędziowie podarowali realowi jeszcze z dwie bramki to by wygrał (podarowali brak karnego na Olise i rzut wolny po faulu Bluetooth po którym padła bramka)
1
@lithotripter w gta od premiery jest stabilnie, tam nie trzeba łatać na gwałt
0
@BorzyKrzys jeżeli kiedyś zwiększa w Bundeslidze ilość drużyn do 20 to ktoś ten rekord pobije. W przeciwnym wypadku bez szans
0
@Eklerek jak dla mnie to jest to prawie niemożliwe żeby biegał mając tak wykrzywione kolano.
Zapewne zdjęcie zakłamuje rzeczywistość :)
2
@norbi77 światem rządzi pieniądz, również światem Leo Messiego, niestety
0
@Aragorn33 oj chyba glutenowcy by se nie pojedli w Italii