Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurde ten bramkarz PSG też dobry (choć nie tak przystojny jak nasz, no homo)
0
@Kuchar nie chce Ci się a i tak to robisz ;)
0
@Michael24 no i przychylność / neutralność sędziego bo bez tego w Europie nie istniejesz
2
@Gaucho ja bym nie był aż tak surowy jak koledzy nade mną. Według mnie PSG świetnie broni przez co Bayern nie jest w stanie rozwinąć swoich ataków
0
@Kamiloza91 najważniejsze że real jej w tym sezonie nie wygra :)
1
@Chucky jedno drugiego nie wyklucza - gdyby nie szejk PSG byłoby dalej średniakiem
1
@norbi77 problemem jest to że środowisko jest głównie proMadryckie w PL i chyba generalnie w Europie, oby kiedyś się to zmieniło
0
@kuz i tak będziesz oglądał bo jesteś uzależniony :)
0
@kuz na jesień tak samo było gdy graliśmy z PSG ;)
0
@Marcelinho99 to nawet nie jest on
1
@Roobo mężczyznę poznajemy po tym jak kończy, spokojnie :)
0
@WiernyKatalonii niekoniecznie, Fermin np też gra mocno do przodu
0
@macio_944 od razu po tym jak on przeprosi za kupno Roque i Ferrana zamiast Alvareza (chyba że popieprzyły mi się lata i nie było go jeszcze w klubie) :)
Odwołuję się jednak do tego że nie taki Deco super jak pokazuje Diaz i nie taki gówniany jak moznaby wnioskować; średniak po prostu, który teraz nie upilnował Dro a dwa lata temu Guiu
0
@Batys bo moglibyśmy w finale wygrać, tak jak Arsenal mógł wygrać z wielkiej Bayernem itp itd
Nawet jakbysmy jednak przegrali, co bardziej prawdopodobne, to zawsze lepiej odpaść później, niż wcześniej - przez wczesne odpadanie uciekła nam możliwość zagrania na kms i zarobienia grubej kasy.
0
@Batys i?
Za półfinał przytulilibyśmy dużo milionów
Za finał przytulilibyśmy dużo milionów.
Zrozum prostą matematykę plis
0
@Marcelinho99 szkoda że u nas Dembele nie był takim kotem
0
@LAMC_10 szkoda wielka że nie został do końca kariery w Barcy, to jak dla mnie trochę psuje jego legendę i widzę przestrzeń by w przyszłości ktoś pobił jego dokonania, które, gdyby został - byłyby nie do pobicia
0
@MOLESTA czy istnieje głupszy sport?
1
@Kubajnos345 no nie wiem, jednak chyba wolę Francuzów niż Niemców
4
@Kazragore wiesz że taki śmiech może być być też podyktowany stresem lub ogromnym smutkiem? :)
Na prawdę wierzysz że Fati cieszył się z tego że nic mu nie wychodzi? :o
2
@ProMILs któryś musiałby chyba jebnac sędziemu by czerwień dostać
1
@macio_944 no jasności to w realu mało, króluje kolor brązu
1
@KamQiX to zawsze był mixed martial arts młody człowieku: bjj ramosa, kopnięcia pepe, kopanie po kroczu przez endricka, łokcie w plecy Lewego w wykonaniu militao, trzymanie w pas i podnoszenie rywala przez rudigera, „czyste” wślizgi casemiro i tak dalej i tak dalej
2
@AmigoBlancos co jak co ręce piłkarze realu Madryt mają wyjątkowo sprawne, zwłaszcza tchouameni
0
@AmigoBlancos no właśnie dlatego go wykluczyłem.
Jeżeli nie Klopp to kto według Ciebie byłby najlepszą opcją?
0
@AmigoBlancos to że według Ciebie Messi top1 to wiem ale jest wiele osób uważających inaczej - dla mnie takim samym nieporozumieniem jak stawianie cr na 1 miejscu byłoby postawienie Maradony / Pele na pierwszym czy drugim miejscu
0
@AmigoBlancos bardziej śmieszy tylko stawianie cristiano nad Messim :)
1
@kuz jop, futbol pod kątem sędziowania & zasad to gówno straszne
0
@marcin62 zatem z punktu widzenia realu kto według Ciebie byłby najlepszym wyborem?
0
@Tom_Sta chyba masz na myśli Rashforda a nie Rafiego? :)