Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO niewiele mu zostało skoro już ma problemy z oddychaniem
0
@ArterkHD w meczach grupowych tak, w play offach nie
0
@Criss18Barca nie no aż tak to nie, odpadliby z Bayernem :)
0
@Murazor żaden zawodnik nie ma prime w wieku 33 lat, zresztą porównaj co ronaldo robił w realu vs tego co robił w Juve ;)
0
@Murazor wow na prawdę chcesz mi napisać że piłkarz mający 33 lat nie jest post prime? :O
Porównujesz 25 latka (Neymara) do 33 latka…
1
@Messiah10 w dwumeczu z Bayernem Niemcom nie dali karnego w pierwszym meczu a w drugim padł dla realu gol po wolnym którego nie powinno być.
W dwumeczu z city w drugim meczu City na początku powinno dostać dwa karne.
Ciężko rywalizować z realem tak mocno wspieranym przez sędziów.
0
@Kamiloza91 to czy się leją po mordach jest jedynie spekulacja ;)
Próbuje udowodnić iż piłkarze kierują się kasa, możliwością zdobycia pucharów, szansa na grę w 1 składzie, tylko tymi trzema czynnikami :)
1
@Kamiloza91 tak samo jak Julek zastanowił się 5 razy przed przyjściem do hołoty simeone
1
@Criss18Barca rodzina, zdrowie i Barcelona
18
@Derean no dla mnie za to tego typu reakcje mediów są przesadzone.
Mbappe nie robi nic złego będąc w dobrym humorze. Wraca do zdrowia, może układa mu się w życiu prywatnym, ma prawo być zadowolony lol
0
@tomek8756 piękne
1
@Katalończyk 99 my nie sprzedaliśmy nigdy gundogana
0
@TR3YWAY tiaaaaa, jak on nie lepszy od reszty madryli
1
@kubix05 obrzydliwa morda.
1
@Eto'o9 R10 a jak dla mnie super. Casado ma niski kontrakt, według mnie jest lepszym DM niż De Jong (De Jong według mnie powinien grać wyżej), Gavi wrócił po dwóch ciężkich kontuzjach kolana w związku z czym nie mam zaufania co do tego że rozegra cały kolejny sezon, Bernalowi przyda się zmiennik :)
0
@Sysia11 @Encore bez jaj xd co jak co ale tchouameni jest mega średni
Nie mam problemu przyznać że mbappe czy courtois są zajebistymi piłkarzami pomimo tego że grają w realu ale obiektywnie tchouameni jest średni na jeża.
Nie przypominam sobie ani jednego bardzo dobrego występu tego piłkarza w realu
0
@Sysia11 tchouameni top df? :oooo
11
Oby zostal!!!!!
1
@Zoker wiemy tylko że Messi nie lubił się z Ter Stegenem :)
1
@Murazor pisze ogólnie, wiadomo że zdarzają się wyjątki.
Żaden inny klub nie sprzedałby post prime piłkarzy za 180 milionów (cristiano za 100, casemiro za 80), handluj z tym.
0
@MOLESTA napisałem komentarz i zniknął :(
2
@PatrychoO okej, notuj:
Przez lata piłkarz realu uczy się ze wszystko wolno:
- kopać w jaja przeciwnika mu wolno (endrick)
- bronić rękoma mu wolno (tchouameni)
- kopać kolanami w głowę wolno (rudiger)
- robić wślizg w nogi wolno (casemiro, ramos)
- uderzać łokciem w plecy wolno (militao)
- strzelać rękoma wolno (vinicius)
- asystować rękoma wolno (bellingham)
- przeklinać na sędziego wolno (bellingham)
- wykonywać gesty podrzynania gardła wolno (rudiger)
I takie oto bezstresowe wychowanie piłkarzy powoduje że wskakują na coraz wyższy lvl chamstwa i brutalności.
To jest prosta psychologia ;)
3
@kuz to biznesmen - wystawiłby na listę transferową i sprzedał za dużo milionów, nikogo by nie oddał za free :)
0
@Kgorecki2500 oczywiście że dla systemu nie bo system najchętniej chciałby bym do emerytury nie dożył.
Pisze jednak o sprawiedliwym dla wszystkich obywateli systemie - wolałbym w wieku 50 lat dostawać np 2k niż wieku 65 np. 4K ;)
0
@Kgorecki2500 ja (odpowiadając tylko za siebie) wolałbym mniejsze ale szybciej.
A idealnie byłoby móc samemu decydować kiedy się chce przejść na emeryturę i dostawać adekwatną do tego kwotę emerytury.
Nie każdy ma zdrowie & checi pracować do 65 roku życia i jednocześnie nie każdy potrzebuje 100% kwoty emerytury. Ja wolałbym dostać 50% ale za pracę do 50tce :)
1
@Transu96 ciezko nie byc zadowolonym ruchajac aktoreczki ;)
0
@szela1899 racja, nie doczytałem :D
1
@szela1899 valverde z tego co widziałem ogarnia tylko stójkę a rudiger też parter wiec nie dziwi mnie jego zwycięstwo
1
@turhiay Inter nawet niejednokrotnie a trzykrotnie w 21 wieku :)
Atletico zresztą też przynajmniej dwa razy awansowało z nami po wałkach.
2
@Bykunn na przykład w chęci do życia :)