Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na miejscu realu kogo z obecnie trenujących probowalibyście zwerbować (nie liczymy zatem Kloppa bo nie jest aktywnym trenerem)?
Ja Fabregasa choć pewnie skończyłby jak Xabi Alonso
0
@EzioAuditoreDF nie no Guardiola już wypalony ale Luis Enrique lub Fabregas byłoby supcio
0
@Arden z drugiej strony, jaki normalny człowiek idzie pracować do realu madryt?
Ja takiego nie znam w sumie
Pomyłka, znam: Luis Enrique :)
0
@kocuur pozycja prezesa la ligi oczywiście
0
@Piotr,1985 za to mbappe ma mistrzostwo świata i wicemistrzostwo czego vinicius najprawdopodniej nigdy mieć nie będzie :)
0
@Eklerek Pytanie czy faktycznie był ze spalonego bo nigdy nie widziałem tej akcji w analizie pod tym kątem
0
@Azazel_Pazuzu 900 osób ;o
Co oni tam robią lol
3
@Frimpong dla kibica Barcy i Fatiego smutna bo chłop miał papiery na bycie gwiazdą futbolu ;)
0
@Ilka na dworze :p
0
@Tridente2015 bo Madryt im bardziej pasuje niż Barcelona ;)
0
@AmigoBlancos nie, wyżej cenię np. Courtoisa, ale też nie śledzę na codzień Bundesligi tak jak la ligi więc znawca Bundesligi mógłby mnie doprowadzić do zmiany zdania :)
3
@AmigoBlancos oczywiście że mają - pierwszy argument przeciwko Bayernowi to Neuer któremu zdarzają się wielbłądy jak chociażby pierwszy gol w rewanżowym meczu ze złodziejami
0
@cules100pro takie mamy fazy że opaleni nigdy nie są winni ;)
1
@Sulimo cholo nie ma wstydu więc luz
3
@catalanian09 Ramos na pewno jest bardziej inteligentny niż Rudiger ale ich chamstwo i cwaniactwo jak dla mnie niczym się nie różni :)
5
@catalanian09 no według mnie oni jadą na tym samym wózku, widziałem co Ramos wyprawiał w starciach z Messim, widziałem jak potraktował Salaha w finale LM :)
9
@catalanian09 ramos wcale nie był lepszy, miał jedynie jaśniejszy kolor skóry :)
4
@Dari0G obiektywnie muszę przyznać że jedno z tych trofeów zostało ukradzione Barcy więc uczciwie zdobyli max dwa ;)
1
@karci0 jest głupi bo wystarczy iść trenować real i wtedy jego drużyna będzie faworyzowana w każdym meczu a nie tylko od święta :)
3
@MOLESTA hmm, nie oglądałem jakoś bardzo skrupulatnie tego meczu ale z powtórek które widziałem ja bym nie podyktował karnego za faul na Giuliano.
No i w pierwszym meczu to Arsenal mógł mieć karnego po faulu na Eze(?) więc nie uważam by Atletico zostało pokrzywdzone przez sędziów w tym dwumeczu
Plus jeżeli mówisz o karnym to sędzia nie dałby i tak bezpośredniej czerwonej dla piłkarza Arsenalu, sam wiesz że to się prawie nie zdarza
5
@kejdzi toć atletico powinno dostać czerwoną kartkę więc nie mają na co narzekać jeżeli chodzi o sędziowanie
2
@misterio trochę milionów wpadło ;)
4
@Piecu11 bez jaj, powinien dać czerwień dla Atletico
1
@blakkudium ciekawe czy ma też plan H(alland)
1
@Gaucho codzienność w Madrycie
0
@Nazio_87 nic takiego się nie wydarzy :)
0
@KrwawiaceoczyVEB ale grubą kasę za udział w finale przytula :)
0
@kuz @AmigoBlancos opinia
0
@th@les i tak będziesz to robić bo jesteś uzależniony
0
@4drian0 po co tracić kasę?