0

Na miejscu realu kogo z obecnie trenujących probowalibyście zwerbować (nie liczymy zatem Kloppa bo nie jest aktywnym trenerem)?

Ja Fabregasa choć pewnie skończyłby jak Xabi Alonso

0

@EzioAuditoreDF nie no Guardiola już wypalony ale Luis Enrique lub Fabregas byłoby supcio

0

@Arden z drugiej strony, jaki normalny człowiek idzie pracować do realu madryt?

Ja takiego nie znam w sumie

Pomyłka, znam: Luis Enrique :)

0

@kocuur pozycja prezesa la ligi oczywiście

0

@Piotr,1985 za to mbappe ma mistrzostwo świata i wicemistrzostwo czego vinicius najprawdopodniej nigdy mieć nie będzie :)

0

@Eklerek Pytanie czy faktycznie był ze spalonego bo nigdy nie widziałem tej akcji w analizie pod tym kątem

0

@Azazel_Pazuzu 900 osób ;o

Co oni tam robią lol

3

@Frimpong dla kibica Barcy i Fatiego smutna bo chłop miał papiery na bycie gwiazdą futbolu ;)

0

@Ilka na dworze :p

0

@Tridente2015 bo Madryt im bardziej pasuje niż Barcelona ;)

0

@AmigoBlancos nie, wyżej cenię np. Courtoisa, ale też nie śledzę na codzień Bundesligi tak jak la ligi więc znawca Bundesligi mógłby mnie doprowadzić do zmiany zdania :)

3

@AmigoBlancos oczywiście że mają - pierwszy argument przeciwko Bayernowi to Neuer któremu zdarzają się wielbłądy jak chociażby pierwszy gol w rewanżowym meczu ze złodziejami

0

@cules100pro takie mamy fazy że opaleni nigdy nie są winni ;)

1

@Sulimo cholo nie ma wstydu więc luz

3

@catalanian09 Ramos na pewno jest bardziej inteligentny niż Rudiger ale ich chamstwo i cwaniactwo jak dla mnie niczym się nie różni :)

5

@catalanian09 no według mnie oni jadą na tym samym wózku, widziałem co Ramos wyprawiał w starciach z Messim, widziałem jak potraktował Salaha w finale LM :)

9

@catalanian09 ramos wcale nie był lepszy, miał jedynie jaśniejszy kolor skóry :)

4

@Dari0G obiektywnie muszę przyznać że jedno z tych trofeów zostało ukradzione Barcy więc uczciwie zdobyli max dwa ;)

1

@karci0 jest głupi bo wystarczy iść trenować real i wtedy jego drużyna będzie faworyzowana w każdym meczu a nie tylko od święta :)

3

@MOLESTA hmm, nie oglądałem jakoś bardzo skrupulatnie tego meczu ale z powtórek które widziałem ja bym nie podyktował karnego za faul na Giuliano.

No i w pierwszym meczu to Arsenal mógł mieć karnego po faulu na Eze(?) więc nie uważam by Atletico zostało pokrzywdzone przez sędziów w tym dwumeczu

Plus jeżeli mówisz o karnym to sędzia nie dałby i tak bezpośredniej czerwonej dla piłkarza Arsenalu, sam wiesz że to się prawie nie zdarza

5

@kejdzi toć atletico powinno dostać czerwoną kartkę więc nie mają na co narzekać jeżeli chodzi o sędziowanie

2

@misterio trochę milionów wpadło ;)

4

@Piecu11 bez jaj, powinien dać czerwień dla Atletico

1

@blakkudium ciekawe czy ma też plan H(alland)

1

@Gaucho codzienność w Madrycie

0

@Nazio_87 nic takiego się nie wydarzy :)

0

@KrwawiaceoczyVEB ale grubą kasę za udział w finale przytula :)

0

0

@th@les i tak będziesz to robić bo jesteś uzależniony

0

@4drian0 po co tracić kasę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?