1

@lithotripter w gta od premiery jest stabilnie, tam nie trzeba łatać na gwałt

0

@BorzyKrzys jeżeli kiedyś zwiększa w Bundeslidze ilość drużyn do 20 to ktoś ten rekord pobije. W przeciwnym wypadku bez szans

0

@Eklerek jak dla mnie to jest to prawie niemożliwe żeby biegał mając tak wykrzywione kolano.

Zapewne zdjęcie zakłamuje rzeczywistość :)

2

@norbi77 światem rządzi pieniądz, również światem Leo Messiego, niestety

0

@Aragorn33 oj chyba glutenowcy by se nie pojedli w Italii

3

@norbi77 o kurczę, współczuję i na prawdę nie rozumiem kibiców realu.

Chociażby ten sezon ligowy był bardzo mocno gwizdany pod real i nie wiem jak ktoś mógłby tej oczywistości zaprzeczać

10

@norbi77 zastanawiam się co skłania dorosłego, myślącego człowieka do kibicowania temu klubowi.

Rozumiem że dzieci może pociągać 15 lig mistrzów czy to że gra tam mbappe czy kiedyś penaldo ale dorosłych co przekonuje do tej drużyny?!

4

@norbi77 szkoda że nasi piłkarze nie sygnalizują takich sytuacji odpowiednio wyraźnie arbitrowi. To jest błąd który popełnia Barcelona według mnie

3

@macio_944 co i tak nie jest prawdą bo wyeliminowali nas sędziowie i to im należy się te trofeum

11

@Gaucho czemu gość po prostu nie zjechał tyłem :o

0

@July_6_BcN ja za to w za dużych czuję się niekomfortowo

0

@Gaucho dla mnie dobra decyzja sędziego. Napastnicy zachowują się jak cioty bez honoru przewracając się po lekkim dotknięciu.

Nikt mi nie wmówi że kontakt Garcii na Sorlothu spowodowałby naturalną utratę równowagi takiego kloca jakim jest Norweg

5

@Gaucho niesamowitą elegancję w poruszaniu się miał Henry

0

@July_6_BcN w jakim rozmiarze

0

@Dari0G nie można być porządnym człowiekiem i jednocześnie krzywdzić niewinnych.

Ponadto, mając rodzinę porządny człowiek nie uchlewa się jak świnia jak śmieć na nagraniu

5

@Dari0G bez jaj, ten filmik w żaden sposób nie jest pocięty, nie jest wyrwany z kontekstu, widzimy akcje od początku do końca.

Tutaj nie ma żadnego domniemania niewinności, działania w zemście czy jakiegokolwiek czynnika łagodzącego.

Ktoś kto znęca się nad bezbronnym, niewinnym zwierzęciem jest nic nie wartym śmieciem i nie mam pojęcia jak można takie zachowanie w jakikolwiek sposób bronić :)

0

@Bernard777 nie no Atleti na luzie zrobi 3 miejsce, niestety

1

@Dari0G a po co takie gówno ma żyć?

0

@MagFCB gdyby Barca zamiast Dembele kupiła Mbappe, mialaby conajmniej 3 ligi mistrzów więcej

0

@PatrychoO jakiego Koksa w ostatnich latach Atletico wyhaczylo sobie tanio?

Chyba tylko z Barcy która się zbłaźniła oddając im Suareza i Griezmanna

0

@majkiii i tak nie da i tak, nie będzie chciał siedzieć przez kolejny rok na ławce w tak młodym wieku :)

0

@kanver_ mimo wszystko piłkarz za ponad 100 baniek powinien regularnie robić różnicę a nie od święta :)

Od święta to i nasz Ferran skradnie show

3

@kanver_ piłkę?

0

@Majkel34 jaki biznes

1

@BojanKriKicz XD, na filmiku Twój znajomy lub rodzina?

0

@PeRRy niestety nie zawsze. Od groma śmieci bezkarnie chodzi po świecie niestety

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@FcPortoFan1999 no ale tego nie można właśnie tak tłumaczyć - nie ma znaczenia czy to jest 1 czy 90 minuta, taki wjazd musi być zakończony czerwoną kartką zawsze i wszędzie :)

Sędzia tym razem wydymal Lechię, lecz nie twierdzę że Widzew czy jakakolwiek inna drużyna w eklapie jest faworyzowana, odnoszę się tylko do tego meczu

0

@Aragorn33 i według mnie nadawałby się

0

@FcPortoFan1999 nie trafia do mnie ten argument i według mnie w żaden sposób nie zmniejsza on winy arbitra :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?