0

@Grubson u Pana Leo Messiego hajs się zgadza, bo tej oto osoby dotyczy News pod którym piszemy komentarze

0

@Grubson jeszcze raz powtórzę: hajs się zgadza

0

Hajs się zgadza

0

@szela1899 jest z realu a przecież jakiś Hiszpan - madryl musi na mundial pojechać, czy nie?

5

Ależ ten mecz był nudny w drugiej połowie

0

@FcPortoFan1999 30, ja doliczam tego co lahoz zapierdolił

0

@Meskalina on niestety zawsze może to robić ;)

2

Ten mecz to trochę taki towarzyski :/

1

@Bocheno1 ale mogę się mylić ;)

0

@tadzik447 niestety wybrał piniondze

0

@partymaker De Jong to jest len numer jeden

1

@Bocheno1 myślę że nie

0

@tomek8756 tylko tyle udało im się ukraść

1

@norbi77 może chce zostać raperem

0

@Virusk3 taaa, zwłaszcza w obronie…

0

@Kandale17 kto wie, może pojedzie :)

0

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 choć iker też święty nie jest

2

@Jacek770 może się spowodowała realizatorowi, Dziwisz mu się?

1

@cchesterr43 Rash brzydzi się łatwymi bramkami

0

@Roobo Roony więcej nie pokaże ;)

0

@FCB24 dokładnie, obyśmy go wykupili

0

@Tasde za faul rudigera powinna być żółta i na 100% obrońca Barcy by takową otrzymał

0

@Roobo jeszcze rożny wywalczył tylko sędzia kutaz

0

@Nazio_87 lol co to rumuńska panda

1

@Aragorn33 kibicowanie ma różne oblicza. Co poniektórym należą sie kopy na mordę, na przykład jednemu polskiemu sędziemu.

0

@ViscaelBarca2007 po tak gownianym sezonie być może Bilbao zgodziłoby się na mniejszą kwotę.

Też bym chciał Diomande ale to raczej sci fi

0

@ViscaelBarca2007 ja tam się nie zdziwię jak ktoś go kupi.

Mało jest na rynku sprawnych LS i nawet w Barcy bym go widział - to jest pewniak że sprawdziłby sie w tej drużynie bo gra z nimi regularnie w repce.

0

@Sulimo coś poważnego się mu stanęło?

0

@BojanKriKicz uderza łokciem moich ulubieńców c.el

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?