0

@MirusAmisz skoro vamos to zostań Robert, nie odwalaj lipy bo będziesz żałować

1

@Konradowskyy my mamy je zdobyte uczciwie a oni ukradzione, to spora różnica ;)

0

@clyde za rok nam znowu dowala polska gnide i tyle będzie z naszej gry

0

@PatrychoO też uważam że zrobi błąd odchodząc - chyba że do Arabii po wielką wypłatę, wtedy zrozumiem

0

@szela1899 Eric jest za wolny by grać na PO w podstawie.

Najlepszy na PO poza Kounde jest Araujo, przy czym w tym sezonie miał ograniczoną rolę ze względu na depresję.

0

@szela1899 odejście Kounde i Balde to tylko gdybanie, ponadto Grimaldo i Cancelo są zbyt ofensywnymi obrońcami by grać obydwoma, zaś z dwójki Cancelo, Grimaldo to Cancelo bliższy jest bycia w Barcy w przyszłym sezonie ;)

1

@ToWinaSedziego może trzeba było zaskoczyć i uderzyć wcześniej jak to zrobił Lewy w którymś z klasyków (wtedy bronił Lunin o ile dobrze pamiętam)

1

@szela1899 po co Grimaldo gdy Cancelo się sprawdził w boju?

0

@blaugrana16 czemu?

Raphinia, Ferran, Yamal to bardzo solidna podstawa, tak na prawdę mamy top 5PS i top 5LS plus zaryzykowałbym twierdzenie że top 15N

0

@sebasarna
1) chce wykupienia Rashforda
2) nie chce Alvareza. Osobiście, próbowałbym przekonać Lewego do zostania na sezon i utrzymał na rok status quo na pozycji nr 9. Jeżeli Lewy nie chce zostać, wówczas Ferran numer jeden i jakiś młody talent na 9tke, np ten z Bundesligi, nie pamiętam nazwiska

5

@robsesh dla mnie może nawet się przewracać o własne nogi.

Nie znajdziemy innego gościa który pokryje każdą stronę ataku, akceptuję rolę zmiennika, jest zajebiście szybki, ma świetne wrzutki i strzały z wolnych, potrafi jebnąć zza pola karnego, jest przed 30tka, jest za 30 milionów i daje 30g+a nie grając nawet 50% minut (strzelam, ale mogę się mylić)

3

@KamQiX i dlatego złodzieje mają 15lm

0

@JanneAhonen gdyby odszedł do realu tak jak chciał to miałby LM ;)

0

Komentarz usunięty

0

@Encore podąża śladami Rodrygo

0

@NeroTFP1 cóż, ja się zgadzam że Lewy powinien wcześniej pójść do Anglii / Hiszpanii gdyż są to po prostu lepsze ligi. W realu / Barcy / City miałby X lat temu większe szanse na ZP niż w Bayernie

2

@NeroTFP1 oby Lewy został, zdąży jeszcze odpocząć w Arabii / mls a Włochy to byłby bezsensowny kierunek, ani pucharów ani kasy

0

@Eklerek całe city jak i guardiola spuścili z tonu.

Ja uważam że Pep powinien zrobić sobie przerwę bo będzie albo stagnacja albo coraz gorzej ;)

3

@BezglutenowyPedri real jest kiepem wszędzie, po prostu uśrednione sędziowanie w meczach z ich udziałem widzieliśmy w 1/8 i 1/4 - to i tak cud że Bayern przy takich wałkach sędziowskich zdołał awansować.

1

@Danny Gaucho ależ Cruyff się męczył z złodziejami

0

@Eklerek Guardiola też nie lubił grać typowa drewniana 9tka a jednak kupił Haalanda ;)

0

@Zoker plus 2 gol Ferranowi ukradli sędziowie

3

@Pedri16Future nie ma takiego tematu gdyż Abde nie godzi się na rolę rezerwowego. Betis chciałby pewnie za niego 30 baniek

2

@Sysia11 real bez wsparcia sędziów (czasami nawet z) nie jest topową drużyną

0

@Ryoumen Paz może w pierwszym sezonie pełnić rolę zmiennika tak jak u nas Rashford. Endrick też może być 13tym zawodnikiem w kadrze. Yamal też jest gwiazdą, Raphinia tez i jakoś pressuja, więc przy topowym trenerze Bellingham też zacznie ;)

0

@Laminedependencia to jest topowy df z tego co tutaj czytałem chyba od @Sysia11

10

@Ryoumen a niby kogo więcej potrzebują? Oni mają (licząc z Endrickiem i paziem) super kadrę, potrzeba tylko trenera który to poukłada.

Tak samo jak Flick poukładał drużynę po erze Xaviego

0

@chavez na raka nie umiera się w jeden dzień ;)

0

@Grubson pierdolisz tam, kibic ma prawo wyrażać swoją opinię ;)

Leo dal Barcelonie mnóstwo i dokładnie tyle samo od Barcelony dostał.
Nie zmienia to faktu iż dla Leo, podobnie jak dla większości ludzi, priorytetem są pieniądze

0

@Durzy biznes jest biznes, czemu miałby nie chcieć trenować realu? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?