Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MirusAmisz skoro vamos to zostań Robert, nie odwalaj lipy bo będziesz żałować
1
@Konradowskyy my mamy je zdobyte uczciwie a oni ukradzione, to spora różnica ;)
0
@clyde za rok nam znowu dowala polska gnide i tyle będzie z naszej gry
0
@PatrychoO też uważam że zrobi błąd odchodząc - chyba że do Arabii po wielką wypłatę, wtedy zrozumiem
0
@szela1899 Eric jest za wolny by grać na PO w podstawie.
Najlepszy na PO poza Kounde jest Araujo, przy czym w tym sezonie miał ograniczoną rolę ze względu na depresję.
0
@szela1899 odejście Kounde i Balde to tylko gdybanie, ponadto Grimaldo i Cancelo są zbyt ofensywnymi obrońcami by grać obydwoma, zaś z dwójki Cancelo, Grimaldo to Cancelo bliższy jest bycia w Barcy w przyszłym sezonie ;)
1
@ToWinaSedziego może trzeba było zaskoczyć i uderzyć wcześniej jak to zrobił Lewy w którymś z klasyków (wtedy bronił Lunin o ile dobrze pamiętam)
1
@szela1899 po co Grimaldo gdy Cancelo się sprawdził w boju?
0
@blaugrana16 czemu?
Raphinia, Ferran, Yamal to bardzo solidna podstawa, tak na prawdę mamy top 5PS i top 5LS plus zaryzykowałbym twierdzenie że top 15N
0
@sebasarna
1) chce wykupienia Rashforda
2) nie chce Alvareza. Osobiście, próbowałbym przekonać Lewego do zostania na sezon i utrzymał na rok status quo na pozycji nr 9. Jeżeli Lewy nie chce zostać, wówczas Ferran numer jeden i jakiś młody talent na 9tke, np ten z Bundesligi, nie pamiętam nazwiska
5
@robsesh dla mnie może nawet się przewracać o własne nogi.
Nie znajdziemy innego gościa który pokryje każdą stronę ataku, akceptuję rolę zmiennika, jest zajebiście szybki, ma świetne wrzutki i strzały z wolnych, potrafi jebnąć zza pola karnego, jest przed 30tka, jest za 30 milionów i daje 30g+a nie grając nawet 50% minut (strzelam, ale mogę się mylić)
3
@KamQiX i dlatego złodzieje mają 15lm
0
@JanneAhonen gdyby odszedł do realu tak jak chciał to miałby LM ;)
0
Komentarz usunięty
0
@Encore podąża śladami Rodrygo
0
@NeroTFP1 cóż, ja się zgadzam że Lewy powinien wcześniej pójść do Anglii / Hiszpanii gdyż są to po prostu lepsze ligi. W realu / Barcy / City miałby X lat temu większe szanse na ZP niż w Bayernie
2
@NeroTFP1 oby Lewy został, zdąży jeszcze odpocząć w Arabii / mls a Włochy to byłby bezsensowny kierunek, ani pucharów ani kasy
0
@Eklerek całe city jak i guardiola spuścili z tonu.
Ja uważam że Pep powinien zrobić sobie przerwę bo będzie albo stagnacja albo coraz gorzej ;)
3
@BezglutenowyPedri real jest kiepem wszędzie, po prostu uśrednione sędziowanie w meczach z ich udziałem widzieliśmy w 1/8 i 1/4 - to i tak cud że Bayern przy takich wałkach sędziowskich zdołał awansować.
1
@Danny Gaucho ależ Cruyff się męczył z złodziejami
0
@Eklerek Guardiola też nie lubił grać typowa drewniana 9tka a jednak kupił Haalanda ;)
0
@Zoker plus 2 gol Ferranowi ukradli sędziowie
3
@Pedri16Future nie ma takiego tematu gdyż Abde nie godzi się na rolę rezerwowego. Betis chciałby pewnie za niego 30 baniek
2
@Sysia11 real bez wsparcia sędziów (czasami nawet z) nie jest topową drużyną
0
@Ryoumen Paz może w pierwszym sezonie pełnić rolę zmiennika tak jak u nas Rashford. Endrick też może być 13tym zawodnikiem w kadrze. Yamal też jest gwiazdą, Raphinia tez i jakoś pressuja, więc przy topowym trenerze Bellingham też zacznie ;)
0
@Laminedependencia to jest topowy df z tego co tutaj czytałem chyba od @Sysia11
10
@Ryoumen a niby kogo więcej potrzebują? Oni mają (licząc z Endrickiem i paziem) super kadrę, potrzeba tylko trenera który to poukłada.
Tak samo jak Flick poukładał drużynę po erze Xaviego
0
@chavez na raka nie umiera się w jeden dzień ;)
0
@Grubson pierdolisz tam, kibic ma prawo wyrażać swoją opinię ;)
Leo dal Barcelonie mnóstwo i dokładnie tyle samo od Barcelony dostał.
Nie zmienia to faktu iż dla Leo, podobnie jak dla większości ludzi, priorytetem są pieniądze
0
@Durzy biznes jest biznes, czemu miałby nie chcieć trenować realu? :)