Dankho94isback
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos jeżeli Brazylii będą sędziować tak jak realowi to nawet Michniewicz mógłby z nimi wygrać mundial
0
@PatrykBarca Alvarez nie zgodziłby się na rezerwowego, Ferranowi też by to uwierało a na dwie 9tki nie gramy :)
0
@PatrykBarca o ile dobrze kojarzę to Ferran kręcił w City takie same liczby jak Alvarez więc po co kupować Alvareza skoro gościa o takich samych możliwościach mamy ;)
Ferran nie jest gorszy w rozegraniu, jest szybki, całkiem nieźle pressuje, główki ma lepsze niż Alvarez (za to wolne gorsze) i jest już zgrany z zespołem
0
@esem91 nikt nie bronił Leo podpisywać długich kontraktów zamiast wodzić klub za nos przez długie lata ;)
0
@esem91 odejdzie tak jak odszedł
Messi ;)
W końcu pieniądze zwycięża
8
@Rastafarnianin dobry wariat xd
32
Super wiadomość, ale ukradzionych goli nikt nam nie odda
1
@urbipl kontrowersyjna opinia ale według mnie tak powinno liczyć się bramki
4
@barteq teoretycznie jest to możliwe.
Atletico może chcieć zapłaty w jednej racie a Chelsea może być skłonna na rozłożenie płatności na wiele rat.
Argentyńczyk może też wołać większej wypłaty niż Brazylijczyk.
4
@AmigoBlancos arbeloa ma też minimum 1 zaletę - nie boi się wprowadzać młodych zawodników
0
@Eklerek oczywiście że miał dobre, nawet lepsze niż Manu.
Mam tylko na myśli że prime na skrzydle według mnie penaldo miał w United.
W realu skupił się na roli nurka & doskonałego egzekutora
0
@Eklerek oj to chyba w Manchesterze United
2
@Luciano99 ten kij ma dwa końce - jeżeli na mundialu jakimś cudem nie dadzą dupy to musieliby mu dać większy kontrakt niż to na co się zgodził obecnie
0
@TridenteMSN ja uważam że Araujo na PO jest OK bo jest diabelsko szybki i silny, ale to kontrowersyjna opinia ;)
0
@TridenteMSN Ekitke za Kounde poproszę
1
@Comentateiro na kms jakoś dawał radę ;)
0
@Barcanajlepszyteam w wielu wywiadach powtarzał też że mógłby grać dla Barcy za darmo ;)
Nie ma co zbytnio wierzyć w słowa piłkarzy
0
@SinMistico Flick regularnie ogląda Barce B wie wie kto się nadaje czego owocem dzisiejsza gra Corteza
0
@Murazor akurat Malcom to był kot tylko Valverde nie potrafił go wykorzystać. Generalnie, Valverde nie był topowym trenerem nigdy.
0
@Bernard777 ile dzisiaj było pite?
1
@Konradowskyy bodaj wczoraj / przedwczoraj ktoś tutaj wstawił oficjalke
0
@Sulimo może wzorują się na szymonie tfu marciniaku
0
@Konradowskyy ja tam mam nadzieję że sevilla której współwłaścicielem jest sergio ramos zdechnie i nigdy nie powstanie
0
@Danny Gaucho a ja myślę że Lewy to 100% materialista i jezeli ta oferta jest prawdziwa to Lewy zagra w Arabii
1
@mordini123 cóż, myślę że właśnie tak jest :D
2
@Kessie zgadzam się. Po tym jak dali się wyruchac realowi niech spadają na szczaw
0
Super skład Panie Flick!
0
@Kgorecki2500 mnostwo było w sporcie przypadków gdy dobry trener / zawodnik zaliczył nieudaną przygodę w drużynie.
mourinho określona jakość gwarantuje i coby o nim nie mówić, nie jest cipą w przeciwieństwie do arbeloi.
Flick też sobie nie poradził w repce Niemiec, i co z tego?
0
@mkord o ile dobrze pamiętam przepisy to wystarczy wejść na minutę
0
@MessiForeverTheBest ancelotti nie dostał lepszej.
real ma zajebista kadrę. Tam potrzeba tylko jednego / dwóch transferów na śp, nic ponad to.
Ktoś mógłby zapytać skąd na to kasa - wystarczy pogonić jednego z tej czwórki:
- camavinga
- bellinhham
- guler
- paz