0

@takisobiektos jeżeli Brazylii będą sędziować tak jak realowi to nawet Michniewicz mógłby z nimi wygrać mundial

0

@PatrykBarca Alvarez nie zgodziłby się na rezerwowego, Ferranowi też by to uwierało a na dwie 9tki nie gramy :)

0

@PatrykBarca o ile dobrze kojarzę to Ferran kręcił w City takie same liczby jak Alvarez więc po co kupować Alvareza skoro gościa o takich samych możliwościach mamy ;)

Ferran nie jest gorszy w rozegraniu, jest szybki, całkiem nieźle pressuje, główki ma lepsze niż Alvarez (za to wolne gorsze) i jest już zgrany z zespołem

0

@esem91 nikt nie bronił Leo podpisywać długich kontraktów zamiast wodzić klub za nos przez długie lata ;)

0

@esem91 odejdzie tak jak odszedł
Messi ;)

W końcu pieniądze zwycięża

8

@Rastafarnianin dobry wariat xd

32

Super wiadomość, ale ukradzionych goli nikt nam nie odda

1

@urbipl kontrowersyjna opinia ale według mnie tak powinno liczyć się bramki

4

@barteq teoretycznie jest to możliwe.

Atletico może chcieć zapłaty w jednej racie a Chelsea może być skłonna na rozłożenie płatności na wiele rat.

Argentyńczyk może też wołać większej wypłaty niż Brazylijczyk.

4

@AmigoBlancos arbeloa ma też minimum 1 zaletę - nie boi się wprowadzać młodych zawodników

0

@Eklerek oczywiście że miał dobre, nawet lepsze niż Manu.

Mam tylko na myśli że prime na skrzydle według mnie penaldo miał w United.

W realu skupił się na roli nurka & doskonałego egzekutora

0

@Eklerek oj to chyba w Manchesterze United

2

@Luciano99 ten kij ma dwa końce - jeżeli na mundialu jakimś cudem nie dadzą dupy to musieliby mu dać większy kontrakt niż to na co się zgodził obecnie

0

@TridenteMSN ja uważam że Araujo na PO jest OK bo jest diabelsko szybki i silny, ale to kontrowersyjna opinia ;)

0

@TridenteMSN Ekitke za Kounde poproszę

1

@Comentateiro na kms jakoś dawał radę ;)

0

@Barcanajlepszyteam w wielu wywiadach powtarzał też że mógłby grać dla Barcy za darmo ;)


Nie ma co zbytnio wierzyć w słowa piłkarzy

0

@SinMistico Flick regularnie ogląda Barce B wie wie kto się nadaje czego owocem dzisiejsza gra Corteza

0

@Murazor akurat Malcom to był kot tylko Valverde nie potrafił go wykorzystać. Generalnie, Valverde nie był topowym trenerem nigdy.

0

@Bernard777 ile dzisiaj było pite?

1

@Konradowskyy bodaj wczoraj / przedwczoraj ktoś tutaj wstawił oficjalke

0

@Sulimo może wzorują się na szymonie tfu marciniaku

0

@Konradowskyy ja tam mam nadzieję że sevilla której współwłaścicielem jest sergio ramos zdechnie i nigdy nie powstanie

0

@Danny Gaucho a ja myślę że Lewy to 100% materialista i jezeli ta oferta jest prawdziwa to Lewy zagra w Arabii

1

@mordini123 cóż, myślę że właśnie tak jest :D

2

@Kessie zgadzam się. Po tym jak dali się wyruchac realowi niech spadają na szczaw

0

Super skład Panie Flick!

0

@Kgorecki2500 mnostwo było w sporcie przypadków gdy dobry trener / zawodnik zaliczył nieudaną przygodę w drużynie.

mourinho określona jakość gwarantuje i coby o nim nie mówić, nie jest cipą w przeciwieństwie do arbeloi.

Flick też sobie nie poradził w repce Niemiec, i co z tego?

0

@mkord o ile dobrze pamiętam przepisy to wystarczy wejść na minutę

0

@MessiForeverTheBest ancelotti nie dostał lepszej.

real ma zajebista kadrę. Tam potrzeba tylko jednego / dwóch transferów na śp, nic ponad to.

Ktoś mógłby zapytać skąd na to kasa - wystarczy pogonić jednego z tej czwórki:
- camavinga
- bellinhham
- guler
- paz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?