Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker wolałbym żebyś skontrował mnie i udowodnił że nie mam racji ;)
Podaj na przykład jakiś karny totalnie z dupy który otrzymaliśmy (nie mam na myśli karnego po lekkim kontakcie bo to dyskusyjne tylko 1 bezdyskusyjny błąd arbitra)
0
@EzioAuditoreDF z drugiej strony masz var i rudigera kopiącego po głowie przeciwnika ;)
1
@FcPortoFan1999 o to jesteś kawał chłopa!
Ale Ty chyba z prawdziwej wsi więc pewnie mięśni i siły też sporo
0
@FcPortoFan1999 jaka waga
0
@macio_944 nie no, aż tak to nie ;)
Koniec końców to człowiek sukcesu, ma po prostu kontrowersyjną retorykę której charakter pogłębia się z wiekiem
0
@Zoker problem w tym że w sezonie 25/26 nie było żadnego dużego błędu sędziego na korzyść Barcy ;)
0
@ShawnC dosłownie każda drużyna marnuje sytuację i popełnia błędy w obronie, nie da się grać bezbłędnie, to nie FIFA. Sędzia ma zasrany obowiązek uczynić mecz sprawiedliwym wydarzeniem sportowym
0
@Zoker no widzisz, ja się z Tobą kompletnie nie zgadzam :)
Uważam że wszędzie powinno podejmować się temat pracy sędziego gdyż jego wpływ na wynik meczu jest ogromny.
I nie zgodzę się z Tobą że sędziowie mylą się w każdym meczu zarówno na korzyść realu jak i Barcy.
Gdyby tak było, na moje 20 wielbłądów na korzyść realu, potrafiłbyś odpowiedzieć wielbłądami na korzyść Barcy, podczas gdy rzeczywistość jest taka że na korzyść Barcy w tym sezonie sędziowie nie zrobili żadnej dużej pomyłki ;)
0
@Mow_mi_Douglas ja tam wolałbym żeby przyszedł jakiś leszcz który im rozwali ten klub :)
0
@Zoker widzisz, taki jest z Tobą problem, próbuje sprowadzić dyskusję na logiczne argumenty a Ty ograniczasz się do ironii :)
0
@ShawnC czyli przy uczciwym sędziowaniu awansowałoby Atletico czy Barcelona według Ciebie? :)
0
@Aequlibre jeżeli przy założeniu że na 100% przychodzi Silva to wtedy spoko.
Choć niestety Olmo nie chciałby odejść
1
@Zoker okej, i co z ta narracja jest nie tak?
Na luzie mogę podać 20 wielbłądów na korzyść realu z tego sezonu z którymi nawet fan realu się zgodzi, czy na korzyść Barcy potrafiłbyś odwdzięczyć się tym samym? :)
1
@Zoker taa nie powinien według Ciebie dostać wczoraj czerwonej?
1
@Who_you_mam istnieje jeszcze szansa że po bramce rudigera który również powinien być zawieszony do końca sezonu za atak na głowę przeciwnika ;)
0
@ShawnC otóż nie, odpadliśmy przez sędziego. Sam wczoraj przyznałeś że dla Koke należała się czerwona kartka. Uważasz że Atletico wygrałoby 2-0 na Camp Nou grając prawie cały mecz w 10tke?
0
@ShawnC myślisz że Courtois czy Oblak nie wyciągają setek? :)
Od tego jest bramkarz w topowym klubie
0
@ShawnC Amatorska obrona która traci najmniej goli w lidze xd
Jak więc nazwać obronę Atletico? Paralitycy?
0
@Aequlibre ja mówię o podstawowych pozycjach tych zawodników. Piłkarze najlepiej czują się na swojej pozycji i o ile to możliwe, tam powinni grać.
W związku z powyższym, powtarzam, nie mamy nominalnego SPO poza Ferminem i Olmo
0
@takisobiektos w Juve nie zarobi dużo lepszego siana niż w Barcy, a doliczając zmienne za puchary to pewnie nawet mniej ;)
Ponadto nowy język, nowa drużyna, nowy kraj, według mnie na taki roczny wyskok nie opłacalne.
Ja bym na miejscu Lewego został w Barcy lub poszedł robić siano do Arabów.
Lewy w tym sezonie ma tak mało minut bo dwa razy wypadł przez kontuzję mięśnia dwugłowego
0
@BorzyKrzys dla mnie Lewy nic nie zyska po przyjściu do Serie A.
Pozbawi się jedynie szansy na sukces w Europejskich rozgrywkach
0
@Aequlibre Raphinia gra na LS, Yamal to PS a Gaviego podstawową pozycja to SP.
Nie mamy żadnego SPO w kadrze poza Ferminem i Olmo.
0
@halfnolife dalej w Europie, w porządnym klubie w którym dostaje dużo minut i zbiera wysokie oceny ;)
0
@arkon____ @Sysia11 masz?
1
@arkon____ lecz lepiej 45 za Endricka niż za Roque :)
0
@Gaucho obydwu lecz żaden z nich nie chce odejść
0
@Aequlibre jakie poza Ferminem mamy opcje na SPO?
2
@robsesh wystawili valverde który powinien dostać wielomeczowego bana za uderzenie pięścią w głowę przeciwnika i City nie dostało dwóch karnych na początku drugiego meczu które mogły odmienić losy dwumeczu ;)
0
@takisobiektos szybki jest, więc jest szansa że zdążałby za takimi julkami simeone
1
@kaamil1910 Fermin gra na dużej intensywności dlatego często jest zmieniany bo nie wyrabia kondycyjnie, takie odnoszę wrażenie