0

@Zoker wolałbym żebyś skontrował mnie i udowodnił że nie mam racji ;)

Podaj na przykład jakiś karny totalnie z dupy który otrzymaliśmy (nie mam na myśli karnego po lekkim kontakcie bo to dyskusyjne tylko 1 bezdyskusyjny błąd arbitra)

0

@EzioAuditoreDF z drugiej strony masz var i rudigera kopiącego po głowie przeciwnika ;)

1

@FcPortoFan1999 o to jesteś kawał chłopa!

Ale Ty chyba z prawdziwej wsi więc pewnie mięśni i siły też sporo

0

@FcPortoFan1999 jaka waga

0

@macio_944 nie no, aż tak to nie ;)

Koniec końców to człowiek sukcesu, ma po prostu kontrowersyjną retorykę której charakter pogłębia się z wiekiem

0

@Zoker problem w tym że w sezonie 25/26 nie było żadnego dużego błędu sędziego na korzyść Barcy ;)

0

@ShawnC dosłownie każda drużyna marnuje sytuację i popełnia błędy w obronie, nie da się grać bezbłędnie, to nie FIFA. Sędzia ma zasrany obowiązek uczynić mecz sprawiedliwym wydarzeniem sportowym

0

@Zoker no widzisz, ja się z Tobą kompletnie nie zgadzam :)

Uważam że wszędzie powinno podejmować się temat pracy sędziego gdyż jego wpływ na wynik meczu jest ogromny.

I nie zgodzę się z Tobą że sędziowie mylą się w każdym meczu zarówno na korzyść realu jak i Barcy.

Gdyby tak było, na moje 20 wielbłądów na korzyść realu, potrafiłbyś odpowiedzieć wielbłądami na korzyść Barcy, podczas gdy rzeczywistość jest taka że na korzyść Barcy w tym sezonie sędziowie nie zrobili żadnej dużej pomyłki ;)

0

@Mow_mi_Douglas ja tam wolałbym żeby przyszedł jakiś leszcz który im rozwali ten klub :)

0

@Zoker widzisz, taki jest z Tobą problem, próbuje sprowadzić dyskusję na logiczne argumenty a Ty ograniczasz się do ironii :)

0

@ShawnC czyli przy uczciwym sędziowaniu awansowałoby Atletico czy Barcelona według Ciebie? :)

0

@Aequlibre jeżeli przy założeniu że na 100% przychodzi Silva to wtedy spoko.

Choć niestety Olmo nie chciałby odejść

1

@Zoker okej, i co z ta narracja jest nie tak?

Na luzie mogę podać 20 wielbłądów na korzyść realu z tego sezonu z którymi nawet fan realu się zgodzi, czy na korzyść Barcy potrafiłbyś odwdzięczyć się tym samym? :)

1

@Zoker taa nie powinien według Ciebie dostać wczoraj czerwonej?

1

@Who_you_mam istnieje jeszcze szansa że po bramce rudigera który również powinien być zawieszony do końca sezonu za atak na głowę przeciwnika ;)

0

@ShawnC otóż nie, odpadliśmy przez sędziego. Sam wczoraj przyznałeś że dla Koke należała się czerwona kartka. Uważasz że Atletico wygrałoby 2-0 na Camp Nou grając prawie cały mecz w 10tke?

0

@ShawnC myślisz że Courtois czy Oblak nie wyciągają setek? :)

Od tego jest bramkarz w topowym klubie

0

@ShawnC Amatorska obrona która traci najmniej goli w lidze xd

Jak więc nazwać obronę Atletico? Paralitycy?

0

@Aequlibre ja mówię o podstawowych pozycjach tych zawodników. Piłkarze najlepiej czują się na swojej pozycji i o ile to możliwe, tam powinni grać.

W związku z powyższym, powtarzam, nie mamy nominalnego SPO poza Ferminem i Olmo

0

@takisobiektos w Juve nie zarobi dużo lepszego siana niż w Barcy, a doliczając zmienne za puchary to pewnie nawet mniej ;)

Ponadto nowy język, nowa drużyna, nowy kraj, według mnie na taki roczny wyskok nie opłacalne.

Ja bym na miejscu Lewego został w Barcy lub poszedł robić siano do Arabów.

Lewy w tym sezonie ma tak mało minut bo dwa razy wypadł przez kontuzję mięśnia dwugłowego

0

@BorzyKrzys dla mnie Lewy nic nie zyska po przyjściu do Serie A.

Pozbawi się jedynie szansy na sukces w Europejskich rozgrywkach

0

@Aequlibre Raphinia gra na LS, Yamal to PS a Gaviego podstawową pozycja to SP.

Nie mamy żadnego SPO w kadrze poza Ferminem i Olmo.

0

@halfnolife dalej w Europie, w porządnym klubie w którym dostaje dużo minut i zbiera wysokie oceny ;)

0

1

@arkon____ lecz lepiej 45 za Endricka niż za Roque :)

0

@Gaucho obydwu lecz żaden z nich nie chce odejść

0

@Aequlibre jakie poza Ferminem mamy opcje na SPO?

2

@robsesh wystawili valverde który powinien dostać wielomeczowego bana za uderzenie pięścią w głowę przeciwnika i City nie dostało dwóch karnych na początku drugiego meczu które mogły odmienić losy dwumeczu ;)

0

@takisobiektos szybki jest, więc jest szansa że zdążałby za takimi julkami simeone

1

@kaamil1910 Fermin gra na dużej intensywności dlatego często jest zmieniany bo nie wyrabia kondycyjnie, takie odnoszę wrażenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?