Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 nom, zwłaszcza że Bayern dzisiaj pokazał że mentalnie są totalnymi cipakami
0
@Encore oj tam, City nie podyktowano 2x bardziej klarownych
0
@Luciano99 oglądałeś mecz? :)
1) Bayern powielił błędy City stawiając ultra wysoko obronę, gdyby nie świetny mecz Neuera jebneli by z trzy bramki z kontry
2) żałośnie nie wykorzystywali swoich szans, jak chociażby kontra w ostatnich 10 minutach meczu gdzie zawalił bodajże Olise
2
@norbi77 i tak real na luzie awansuje, gdyż Bayern nie ma psychy
2
@wyrek po prostu prywatnie osoby jak marciniak kibicują realowi i ma to przełożenie na to jak sędziują
0
@Bykunn @Zoker pozdrawiam
0
@ja8215 spokojnie, jeszcze 3 minuty
0
@Katalończyk 99 toć ten tchouameni gowno gra, żadne osłabienie dla realu
0
Komentarz usunięty
0
@Bykunn oj, jak to, nie podoba Ci się sędziowanie? Wow
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@wyrek ciamajdy, tyle
1
Bayern obsrany xd
0
@Aragorn33 spokojnie, real to może na luzie odrobić.
Bayern nie gra nic wielkiego
1
@macio_944 no jak dla mnie to Bayern gra defensywnie gowno. Każda sytuacja realu ultra groźna.
Na koniec dali dodatkowo argument sędziemu by podyktował karnego złodziejom
0
@Encore do Barcy go
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Komentarz usunięty
0
@SinMistico nie kopia, dotykają. To tak wygląda w spowolnieniu, co często podkreślają piłkarze
0
@Gibbon_FCB i tak da karnego dla realu
0
@FCB24 dotknął, nie kopnął. Obejrzałbyś mecz w spowolnieniu to takich dotknięć byś widział dziesiątki w meczu
0
@addept może ktoś powinien mu doradzić by przestał się bawić w rozgrywającego
0
@Foton piłka nożna to sport kontaktowy, takie „kontakty” są minimum 10 razy na mecz, chciałbyś 10 karnych co mecz?
1
@Cryptolis trzeba brać Osimhena
0
@Eric_Abidal_22 i nic z tego nie wynika ;)
0
@Cryptolis no to jest żenująca strategia na real. Kane jest środkowym napastnikiem a robi z siebie rozgrywającego, bez sensu
0
@jimmyltd z tej „nonszalancji” Olise też nic nie wynika
0
Czemu Kane gra takie gówno i stoi na środku boiska zamiast trzymać się pola karnego?
0
@Lordzi to czemu jeszcze tego nie robi?
0
@Kamiloza91 oni zawsze grają tak przeciwko dobrym drużynom, taki mają styl :)