1

@Kamiloza91 nom, zwłaszcza że Bayern dzisiaj pokazał że mentalnie są totalnymi cipakami

0

@Encore oj tam, City nie podyktowano 2x bardziej klarownych

0

@Luciano99 oglądałeś mecz? :)

1) Bayern powielił błędy City stawiając ultra wysoko obronę, gdyby nie świetny mecz Neuera jebneli by z trzy bramki z kontry

2) żałośnie nie wykorzystywali swoich szans, jak chociażby kontra w ostatnich 10 minutach meczu gdzie zawalił bodajże Olise

2

@norbi77 i tak real na luzie awansuje, gdyż Bayern nie ma psychy

2

@wyrek po prostu prywatnie osoby jak marciniak kibicują realowi i ma to przełożenie na to jak sędziują

0

@Bykunn @Zoker pozdrawiam

0

@ja8215 spokojnie, jeszcze 3 minuty

0

@Katalończyk 99 toć ten tchouameni gowno gra, żadne osłabienie dla realu

0

Komentarz usunięty

0

@Bykunn oj, jak to, nie podoba Ci się sędziowanie? Wow

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@wyrek ciamajdy, tyle

1

Bayern obsrany xd

0

@Aragorn33 spokojnie, real to może na luzie odrobić.

Bayern nie gra nic wielkiego

1

@macio_944 no jak dla mnie to Bayern gra defensywnie gowno. Każda sytuacja realu ultra groźna.

Na koniec dali dodatkowo argument sędziemu by podyktował karnego złodziejom

0

@Encore do Barcy go

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Komentarz usunięty

0

@SinMistico nie kopia, dotykają. To tak wygląda w spowolnieniu, co często podkreślają piłkarze

0

@Gibbon_FCB i tak da karnego dla realu

0

@FCB24 dotknął, nie kopnął. Obejrzałbyś mecz w spowolnieniu to takich dotknięć byś widział dziesiątki w meczu

0

@addept może ktoś powinien mu doradzić by przestał się bawić w rozgrywającego

0

@Foton piłka nożna to sport kontaktowy, takie „kontakty” są minimum 10 razy na mecz, chciałbyś 10 karnych co mecz?

1

@Cryptolis trzeba brać Osimhena

0

@Eric_Abidal_22 i nic z tego nie wynika ;)

0

@Cryptolis no to jest żenująca strategia na real. Kane jest środkowym napastnikiem a robi z siebie rozgrywającego, bez sensu

0

@jimmyltd z tej „nonszalancji” Olise też nic nie wynika

0

Czemu Kane gra takie gówno i stoi na środku boiska zamiast trzymać się pola karnego?

0

@Lordzi to czemu jeszcze tego nie robi?

0

@Kamiloza91 oni zawsze grają tak przeciwko dobrym drużynom, taki mają styl :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?