Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@snupson które niby dyrdymały? Xd
Przecież burofaks to fakt, nie plotka
0
@Messibestplayerintheworld 1) wysyłając burofaks potwierdził że chciał odejść z klubu, nie został do tego zmuszony
2) jak juz wiemy, nie ma prawa które nakazuje w Hiszpanii do płacenia minimum połowy wysokości pensji z poprzedniego kontraktu. A zatem Messi mógłby zostać i grać w Barcelonie gdyby zgodził się na niską pensję :)
1
@Messibestplayerintheworld w dalszym ciągu Messi zrobił to z własnej woli a nie z przymusu :)
Jeżeli kochasz klub to zostajesz z klubem niezależnie od tego czy jeden z pracowników klubu Ci się podoba czy nie
2
@Messibestplayerintheworld kto Messiego zmuszał rok przed odejściem do wysłania burofaksu?
2
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
0
@dzefrej234 sam sobie nie gotuje nawet ;)
1
@dzefrej234 obiad o 12?!!!
5
@Peciak Cancelo nie jest wolnym piłkarzem, nie dostaniemy go za darmo
0
@kamilop Cancelo nie jest naszym pilkarzem, nigdy nie był i nie będzie
0
@RinooniR wygramy na luzie
0
@fotohobby De Jong często łapie kontuzje, Gaviego póki co nie można traktować poważnie.
Ja bym przesunal De Jonga wyżej (czyli traktował go jako zmiennika Pedriego) gdyż bardzo często olewa on obronę a przegląd pola ma wyborny
1
@kundee z dwojga złego (bo obie to plastiki) Antonella
0
@Bobo25 wiedziałem że spodoba Ci się mój komentarz :)
0
@Ghandi @AmigoBlancos
0
@Tasde spokojnie, sędziowie mylą się w dwie strony, real nie jest faworyzowany! @Bobo25
0
@AmigoBlancos milej lektury
0
@Bobo25 dla mnie żadne ale nie jestem tutaj sam :)
0
@ViscaBarca123 wiesz, ja się nie znam
na potencjale jaki mamy w rezerwach, ale jeżeli Pau byłby epokowym talentem (nie twierdzę że takim jest), to wolałbym żeby Barca schowała dumę do kieszeni niż żeby straciła potencjalną szansę na darmowego piłkarza którego wartość w niedługim czasie miałaby wzrosnąć do dziesiątek milionów.
——-
Chciałbym też powrotu Guiu, zauroczył mnie swoją gra, choć pewnie jego kariera nie rozwinie się tak jakbym sobie tego życzył
0
@ViscaBarca123 ja tam uważam że każdy ma prawo do błędu -> nie poszedł do realu, więc nie jest to błąd niewybaczalny.
Uważasz że w Barcy B mamy lepszych na jego pozycję?
0
@Azi @AmigoBlancos opinia?
0
@kuz @AmigoBlancos
0
@FCB_dimiC @AmigoBlancos
0
Niech wraca za darmo lol
0
@Bobo25 na pocieszenie powiem że carvajal skończył mecz bez kartki choć mógł z dwiema żółtymi
0
@Tasde @AmigoBlancos opinia
0
@liberoFCB ja bym Araujo pogonił przy korzystnej ofercie 30 milionów +.
Nie ufam temu piłkarzowi i już nigdy nie zaufam
10
@europejczyk szkoda że nie odważył się dać karnego za faul na Llorente.
0
@Derean to po tej akcji był karny?
0
@Bobo25 otóż nie, nie wymieniłem wszystkich kontrowersji z ich udziałem - pominąłem chociażby to że mbappe za brutalny faul na graczu Alaves otrzymał tylko jeden mecz zawieszenia, to że na podstawie pomówienia zawieszono gracza Benfici tak by nie mógł zagrać w rewanżowym meczu i wiele wiele więcej ;)
Skoro sędziowie są słabi lecz mylą się w dwie strony co zdarza Ci się podkreślać to podaj proszę choć jeden sezon gdy Real odpadł z ligi mistrzów z powodu błędów sędziowskich :)
0
@Bobo25 a odpowiedz na zadane pytanie się znajdzie czy niestety nie? :)