Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ACMaldini3 zaszli mi za skórę bardziej niż pozostałe drużyny (poza realem), choć w niektórych przypadkach nie z ich winy - nie jest chociażby ich wina że w 2014(?) Lahoz zabrał nam mistrzostwo a dal Atleti
1
@Eklerek ale to mogłaby być historia gdyby nie wypadek Robcia :(
3
Ależ ta UEFA gowno się zna, przecież wiadomo że Raphinia to pokraka nie @Faro ?
2
@ACMaldini3 moja:
1) Barca
2) Arsenal
3) Sporting
4) Liverpool
5) Bayern
6) PSG
7) Atm
8) real
0
@Vurt wróci na 1/4, możesz być tego pewien
6
@Vurt nie chce tego, nie potrzebuje zawału
2
@tribo gdyby Cancelo był tak samo dobry w defensywie jak w ofensywie to City by się go nie pozbyło -> nigdy by do nas nie trafił ;)
0
@ZwyklyKibicBarcy04 za mocno wczoraj poświętował wygrana realu i doznał kontuzji ;/
1
@urbipl powinien wylecieć z czerwoną kartką, sędzia go uratował
5
@David_Martin nie no Courtois jest lepszy i to zdecydowanie
0
@regatta52 on ma kontuzję mózgu od urodzenia
5
@Ilka to jest tak zwany gangbang
0
@dzefrej234 to w takim razie lipa że za chwilę przerwa na reprezentacje ;)
1
@Wiktorek2002 i cofnęliby ostatnie 5 lig mistrzów realowi
2
@clyde to ja zacznę od nienoname’a:
@Faro
1
@KrwawiaceoczyVEB no coś Ty
1
@VamoSBarca88 ale mają za to 15 ukradzionych lig miszczow
0
@Leooo nie gdyż Atleti przejmuje to co miało Tottenham (4 miejsce)
1
@Faro mógłbyś chociaż przyznać że Twoje komentarze są bezdennie głupie i chuja się znasz na piłeczce :)
1
@Cochise A powinni grać w 9/10 gdyby sędzia sędziował uczciwie ;)
3
Dla @Faro Fati lepszy ;)
0
@Enerio będzie czekał do gorszego meczu Raphinii żeby móc się powyżywac ;)
1
@michal26 lepiej niż real bo chociaż sędzia nie musi kręcić wyniku ;)
0
Poki co koszmarny wieczór dla @Faro
0
@TridenteMSN szkoda szkoda tylko że Newcastle też jedną wykreował :/
0
@Faro Fati lepszy niz Raphinia nie?
0
@Kitek1640 jeszcze nic straconego
6
@AmigoBlancos albo może by tak wypożyczyć immunitet na faule i bronienie rękami w polu karnym od realu madryt
0
@TR3YWAY Olmo fizycznie jest słaby więc nie zdziwiłby mnie jego brak w pierwszej 11
0
@A4ron idę o zakład że Liverpool nie wyleci.
Newcastle zaś było dużo lepsze od Barcy w 1 meczu więc zalecałbym ostrożność w takiej predykcji