0

@ACMaldini3 zaszli mi za skórę bardziej niż pozostałe drużyny (poza realem), choć w niektórych przypadkach nie z ich winy - nie jest chociażby ich wina że w 2014(?) Lahoz zabrał nam mistrzostwo a dal Atleti

1

@Eklerek ale to mogłaby być historia gdyby nie wypadek Robcia :(

3

Ależ ta UEFA gowno się zna, przecież wiadomo że Raphinia to pokraka nie @Faro ?

2

@ACMaldini3 moja:
1) Barca
2) Arsenal
3) Sporting
4) Liverpool
5) Bayern
6) PSG
7) Atm
8) real

0

@Vurt wróci na 1/4, możesz być tego pewien

6

@Vurt nie chce tego, nie potrzebuje zawału

2

@tribo gdyby Cancelo był tak samo dobry w defensywie jak w ofensywie to City by się go nie pozbyło -> nigdy by do nas nie trafił ;)

0

@ZwyklyKibicBarcy04 za mocno wczoraj poświętował wygrana realu i doznał kontuzji ;/

1

@urbipl powinien wylecieć z czerwoną kartką, sędzia go uratował

5

@David_Martin nie no Courtois jest lepszy i to zdecydowanie

0

@regatta52 on ma kontuzję mózgu od urodzenia

5

@Ilka to jest tak zwany gangbang

0

@dzefrej234 to w takim razie lipa że za chwilę przerwa na reprezentacje ;)

1

@Wiktorek2002 i cofnęliby ostatnie 5 lig mistrzów realowi

2

@clyde to ja zacznę od nienoname’a:
@Faro

1

@KrwawiaceoczyVEB no coś Ty

1

@VamoSBarca88 ale mają za to 15 ukradzionych lig miszczow

0

@Leooo nie gdyż Atleti przejmuje to co miało Tottenham (4 miejsce)

1

@Faro mógłbyś chociaż przyznać że Twoje komentarze są bezdennie głupie i chuja się znasz na piłeczce :)

1

@Cochise A powinni grać w 9/10 gdyby sędzia sędziował uczciwie ;)

3

Dla @Faro Fati lepszy ;)

0

@Enerio będzie czekał do gorszego meczu Raphinii żeby móc się powyżywac ;)

1

@michal26 lepiej niż real bo chociaż sędzia nie musi kręcić wyniku ;)

0

Poki co koszmarny wieczór dla @Faro

0

@TridenteMSN szkoda szkoda tylko że Newcastle też jedną wykreował :/

0

@Faro Fati lepszy niz Raphinia nie?

0

@Kitek1640 jeszcze nic straconego

6

@AmigoBlancos albo może by tak wypożyczyć immunitet na faule i bronienie rękami w polu karnym od realu madryt

0

@TR3YWAY Olmo fizycznie jest słaby więc nie zdziwiłby mnie jego brak w pierwszej 11

0

@A4ron idę o zakład że Liverpool nie wyleci.

Newcastle zaś było dużo lepsze od Barcy w 1 meczu więc zalecałbym ostrożność w takiej predykcji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?