Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 ponawiam pytanie
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-16688030#comment-16688090
0
@Bobo25 wystarczy włączyć myślenie.
Która drużyna ma przyzwolenie na bronienie rękami w polu karnym, strzelanie i asystowanie ręką w polu karnym, kopanie kolanem w głowę przeciwnika, uderzanie sierpowym w głowę przeciwnika, kopaniem w kroczę przeciwników, darcie mordy na sędziego, wykonywanie gestów podrzynania gardła, strzelanie bramek po faulu w ataku?
1
@AmigoBlancos fede to najlepszy bokser grający w piłkę nożną, zgoda?
0
@Demazo plus brak dwóch podyktowanych karnych na początku meczub
0
@Lisuu07 na dłużej to tylko jeśli Araby oddadzą za darmo, w przeciwnym wypadku mamy ważniejsze priorytety
1
Drużyna wygrywająca w tym roku mundial to…?
0
@bari_94 Wojtek miał już 3 mecze w LM w tym sezonie
2
@Kapitan9 tak, ze względu na szybkość, siłę przewagę centymetrów.
0
@tbas no to przecież napisałem że lada moment zagra 180 minut xd
180 minut na 14 dni to uważam wystarczającą ilość minut
0
@tbas Przed Lewym 180 minut w barażach, gry mu nie braknie
1
@Bolton niech oddadzą Guiu skoro i tak nie korzystają!
0
@LAMC_10 Ferran grał wiele meczy pod rząd i wyglądało na to że Flick chce zrobić z niego podstawową 9.
Poziom Ferrana był jednak tak żenująco niski że Flick się zreflektował i wrócił do jedenastki z Lewym.
1
@marcin62 Barca nigdy nie powinna kupować De Jonga, no ale cóż…
Bernal wyleczył kontuzje już około pół roku temu tylko nie dostawał minut
0
@Faro nie obrałem sobie żadnego celu - prędzej to Ty to zrobiłeś nie weryfikując z kim piszesz i z góry zakładając że mam takie a nie inne myślenie ;)
0
@Faro po jakiego grzyba piszesz „sami piszecie” gdy nigdy w żadnym komentarzu nie napisałem że Fati to len?
Napisz proszę na ktorym śmietniku znalazłeś logikę którą kierujesz się przy tworzeniu komentarzy
0
@Faro Fati też coś osiągnął i co z tego?
Póki co Gavi jest jedną wielką niewiadomą, może wrócić do formy a może skończyć jak Ansu ;)
1
@Faro głupsi są tylko Ci co podważają klasę Raphinii, Flicka czy Fermina.
0
@Faro Gavi też (praktycznie) nie gra
39
@AmigoBlancos ale macie wzory do naśladowania w realu
0
@jacobFCB @AmigoBlancos opinia
0
@Luciano99 choć trzeba przyznać że z Newcastle nic nie zepsuł a dodatkowo stanowił zagrożenie przy stałych fragmentach gry :)
0
@NeroTFP1 @Faro
9
@Pawel13sz Zlatan był wyjątkowy i mógłby osiągnąć dużo więcej gdyby siedział w topowym klubie całą karierę
2
@kanver_ w piłce generalnie zbyt często przyznawane są karne.
Sytuacja gdy jest 20% szansy na bramkę często zmienia się w 80%
0
@Gosciuu cóż, każdy ma inne podejście, ja rozumiem zarówno kibiców którzy oglądają piłeczkę na chłodno jak i tych dla których to całe życie ;)
0
@Gosciuu czemu niby?
I tak łagodna reakcja - włos mu z głowy nie spadł
0
@webber idź na spawacza xd
Dobry hajs i można na ryczałcie dużo na podatku zaoszczędzić
2
@BorzyKrzys śmieszna jest ta dzisiejsza moda na odsłanianie wszystkiego poza cipa, wykrojony strój jak to tylko możliwe
0
@ACMaldini3 zaszli mi za skórę bardziej niż pozostałe drużyny (poza realem), choć w niektórych przypadkach nie z ich winy - nie jest chociażby ich wina że w 2014(?) Lahoz zabrał nam mistrzostwo a dal Atleti
1
@Eklerek ale to mogłaby być historia gdyby nie wypadek Robcia :(