- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1295 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
68 odpowiedzi
Ilka
4
A teraz najlepsze piwko :) https://zapodaj.net/images/c51c9a84e695e.jpgJest to moje drugie piwo od... » Czytaj dalej
23 odpowiedzi
Ilka
2
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
43 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1295 Culés
17
Cancelo okazuje się świetnym transferem zimowego okienka
Każdy wiedział że nie mamy pieniędzy na nikogo lepszego i szczerze i tak nikogo lepszego na obecny moment na tą pozycję byśmy nie znaleźli
Może trzeba się zastanowić nad podpisaniem go na dłużej?
0
@Lisuu07 na dłużej to tylko jeśli Araby oddadzą za darmo, w przeciwnym wypadku mamy ważniejsze priorytety
1
@Lisuu07 Moim zdaniem warto go kupić.
1
@Lisuu07 Cancelo jest świetny do stylu obecnej Barcy bo brakuje nam dynamiki na skrzydle
Balde i Kounde to tyle rajdów z piłką na połowie rywala robią przez cały sezon co on w kilka meczów
Z tyłu wystarczy że sprowadzą pewnego stopera, który wejdzie w buty Inigo (sory ale Maldini to max zmiennik) wtedy nikt nie będzie płakać, że nie wraca bo będzie ubezpieczony do tego Bernal/Gavi zamiast Frenkiego żeby faktycznie blokować środek pola i może rzeźbić z tego Flick
Jeszcze Fermin na SS a na skrzydło Yildiz/Nusa a najlepiej obu ;)
2
@Barca_Big_Moment akurat Kounde bardzo dobrze współpracuje z Yamalem i jest z tego wiele pożytku. A co do Balde to nie ma się co zastanawiać i sprzedać jak najszybciej. Chłop nic nie daje od siebie. Miał być drugim Alphonso Davisem a jest tragiczny
0
@margroo Balde i Kounde to ten sam poziom marazmu. Żaden z nich nie prezentuje poziomu żeby grać na najwyższym poziomie.
Współpraca z Yamalem? Jakaś jest, ale to nie zmienia faktu, że chłop porusza się jak wóz z węglem i nie potrafi grać na mózg jak Eric Garcia żeby swoje mankamenty szybkościowe tuszować poprzez inteligentne ustawianie
Kounde to stoper, który został bocznym obrońcom bo klub dał się postawić na wychowanków. Fartowny gol z Realem, który nigdy się nie powtórzy nie zmienia faktu, że typ nie powinien grać na boku obrony.