Dankho94isback
Dołączył/a: sierpień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lordzi to czemu jeszcze tego nie robi?
0
@Kamiloza91 oni zawsze grają tak przeciwko dobrym drużynom, taki mają styl :)
0
@654321 gitara, prędzej mu kolana padną
0
@AmigoBlancos kto dzisiaj w roli frana, tj. Odpowiada za wybicia piłki rękoma?
0
@Kozinho. @Trump dajesz
0
@MateS to zależy kogo spytasz, jest tu wielu kibiców realu, czyli osób które dzisiaj liczą na zwycięstwo złodziei :)
0
@Tomek54321 zakładając nierealne - tj. Uczciwe sędziowanie, real nie ma szans dzisiaj
3
@Messibestplayerintheworld mało meczy Kris ogląda skoro uważa że jedynie +12.
Zakładając że zremisowalibyśmy z Atletico to mamy 5 punktów przewagi
1 ukradli nam z Girona
3 ukradli w pierwszym klasyku - licząc prawidłowe bramki mamy remis
3 ukradli Elche z realem
To już jest 12 punktów, a nawet nie wrzuciłem drugiego biegu
0
@cracker wiem jakie podejście preferujesz - awans realu madryt co dla mnie osobiście kłóci się z kibicowaniem Barcy.
Przekładając na politykę - to tak jak bycie fanem jednocześnie PIS i PO - może i jest to możliwe ale dla mnie jest to dziwne
0
@cracker jako kibic Barcy wolałbym by mieli 160 milionów niż na przykład 200 i dziwi mnie że kibic Barcy może jednocześnie kibicować realowi
0
@Kapitan9 ja będę oglądał jak czerwoni dostają po dupie od Olivera.
0
@cracker no według mnie gdyby mieli tak cudownie poukładane finanse jak piszesz to w ich kadrze znalazłby się chociaż 1 porządny rozgrywający.
Ponadto, dla mnie jako kibica Barcy życzenie realowi sukcesów jest czymś nie do pomyślenia, nienawidzę tego klubu i życzę im wszystkiego co nagrodzę :)
0
@Ojciec5tkidzieci cóż, według mnie sędziowie i ich najbliższa rodzina nie powinni publicznie okazywać sympatii klubowych.
Wiadomo że sędzia też kibic i może prywatnie kibicować temu czy innemu klubowi ale publiczne obnoszenie się z tym jest według mnie niesmaczne i może prowadzić do dyskusji wśród kibiców o faworyzowaniu przez sędziego tej czy innej drużyny.
Podobnie Tebas - wszyscy wiedzą że jest kibicem realu ale czy powinien to podkreślać na każdym kroku?
1
@Ojciec5tkidzieci czemu zatem (prawie) zawsze beneficjentem skandali sędziowskich jest real?
Jak argumentować inaczej niż stronniczością sędziów?
0
@Ojciec5tkidzieci no wyjaśnione w chuj na prawdę, argumentów cała masa
0
@Zoker nie przypominam sobie by kiedykolwiek w 21 wieku real odpadł z ligi mistrzów z powodu wałków sędziowskich.
Jeżeli się mylę to mnie popraw.
Jeżeli się nie mylę - czy nie ma nic dziwnego dla Ciebie w tym że prawie zawsze beneficjentem błędów sędziowskich w meczach realu jest real?
0
Komentarz usunięty
1
@Zoker bez ironii - uważasz że normalnym jest przyzwolenie w dobie varu na kopnięcia w głowę przeciwnika i uderzanie go piescia?
0
Komentarz usunięty
0
@cracker pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.
Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.
Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.
1
@A4ron pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.
Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.
Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.
1
@Zoker tego samego możemy zatem spodziewać się dzisiaj
2
@Zoker a co z karnym z dupy dla realu w meczu z juve? :)
3
@BialyKolorDoDupy pomyśl o kimś kogo bardzo nie lubisz.
Następnie zastanow się czy wolałbyś żeby ta osoba miała na koncie dodatkowe kilkadziesiąt milionów euro.
Daj znać o wyniku procesu myślenia nad powyższym zagadnieniem.
1
@Szymemdymek szkoda że Dembele nigdy nie pokazał pełni talentu w Barcy :(
0
@buglikos oni są groźni parę razy do roku a na codzień grają kupe
1
@kanver_ dzisiaj też ładnie strzelił ale Musso niestety obronił
0
@Szymemdymek Olmo na fałszywej do dupy niestety. Rashford poza golem też słabizna
0
@VeB 1899 i dlatego murowali bramkę całą jedenastka przez 45 minut?
2
@Tigermaus spokojnie