2

@VinDiesel chyba w bronieniu rękoma

0

@APTAPT no penalty, no party

Za zidane pakowali jeszcze z spalonych

1

@kaamil1910

1) tak
2) nie, jest podstawowym zawodnikiem, niedoceniany jest np. Casado

1

@Adran360 w tym szczególnym przypadku bardziej poukładana taktycznie.

Hiszpanie, zwłaszcza te słabe drużyny, nie zostawiają tyle miejsca do ataku, bronią się dużo szczelniej

0

@Pedri16Future Mendy jest najlepszym LO sportowo w ich kadrze tyle że co chwila się łamie.

Nie dziwię się że Arbeloa wystawia najlepszego LO gdy ten jest dostępny

7

@malypuzon Flick próbuje utrzymać w rytmie gry tych piłkarzy którzy są mu szczególnie potrzebni.

Przykładowo, daje minuty Araujo bo wie że w przypadku kontuzji któregoś z obrońców Araujo jest bardziej doświadczonym i ma lepszy poziom sportowy niż np. Espart.

Wybitny talent sportowy się obroni - co pokazuje Tobie na przykładzie Bernala w tym sezonie czy na przykładzie Martina, Casado na którego Xavi nie stawiał.

Gdyby Flick byl betonem i nie rotował składem, dalej mielibyśmy w podstawie Balde a nie Cancelo.

Grają najlepsi, skoro Tommy nie gra to znaczy że nie ma jeszcze wystarczającego poziomu.

Nie każdy z La Masii nadaje się na pierwszy zespół, jest pełno piłkarzy ze szkółki którzy grają teraz w średniakach lub na peryferiach futbolu, jak chociażby Puig.

5

@malypuzon nie każdy z La Masii ma papiery na pierwszy zespół, podczas gdy Tunkara uważany jest za największy talent w szkółce.

Flick już raz spróbował grać dzieciakami, rok temu z Ossasuna, pamiętasz jakim wynikiem zakończył się ten eksperyment?

12

@malypuzon no jakoś Bernala rozwija, czemu z Tunkara miałoby być inaczej?

0

@EzioAuditoreDF masz rację lecz Real dzisiaj na luzie wygra

0

@Hasszz no właśnie - topowy trener to podstawa. Bez tego to można mieć nawet Messiego, Neymara i Mbappe w jednej drużynie i gówno z tego będzie :p

0

@fracek13 nie, to nie jest ten sam sort :)

Co takiego złego robi getafe prócz brutalnej gry i skracaniu efektywnego czasu gry?

1

@JBgomeS z dwojga złego lepsza spóźniona sprawiedliwość niż jej brak

1

@Rewolucja123 nie no Atleti na szczęście nie wygra LM :)

2

@Sulimo 10 lat temu w Hiszpanii (teraz w Hiszpanii mundial się zbliża więc chcąc nie chcąc musieli poprawić stadiony) chyba też było słabo pod tym kątem, więc może i Włosi się ogarną :)

0

@LAMC_10 słabe te dresy

1

@derus cena / jakość według mnie flop sezonu to Woltemade - choć już w chwili transferu ciężko było uwierzyć by mógłby to być udany zakup ;)

0

@Cochise jeżeli chodzi o zachowanie w barwach Barcy - poza l4 na urodziny siostry nie pamiętam większych kontrowersji.

A co do sposobu odejścia - nie widzę w tym nic strasznego. Odszedł na początku okienka dzięki czemu mogliśmy kupić zastępstwo. Tak to już jest z piłkarzami. Messi uwielbiany przez wielu latami mówił w wywiadach że mógłby grać w Barcy za darmo :)

1

@Adran360 po tych dwóch akcjach to bym nie powiedział że liga angielska lepsza niż Hiszpańska

0

@kanver_ żaden z nich bo nie wygrają mundialu :)

0

@kundee za De Jonga nie musimy kupować nikogo - zakładając że Bernal i Gavi nie będą się już łamać.

Za Kounde ja bym dał Erica Garcie + w rezerwie Araujo.

Jak przyjdzie Bastoni to Eric na SO sobie nie pogra

0

@Filipem zbyt piękne by było to możliwe.

0

@ShawnC kogoś na skrzydło dać trzeba.

Roony wiatru nie zrobi a Raphinia nie zagra 90 minut bo to nie w stylu Flicka by po kontuzji dać piłkarzowi cały mecz

0

@Cochise Neymar zostawił po sobie 222 milionów na koncie Barcelony - według mnie to Fair Deal

0

@BezglutenowyPedri do topowych piłkarzy potrzeba również topowych trenerów którzy niestety w ostatnich latach byli poza Barceloną :)

0

@ShawnC cóż, w takim razie podobnie jak Thierry Henry nie znam się na piłce, bo dla niego, podobnie jak dla mnie, faul Cubarsiego nie był na czerwoną kartkę ;)

Dalej rozwodzić się nie będę bo nie ma sensu skoro nie widziałeś ręki Atletico w polu karnym w pierwszym meczu.

1

@Laminedependencia a jeszcze Ferrankowi co nieco ukradli sędziowie gwizdając spalone których nie było :)

0

@Kazragore troche można było się tego spodziewać po tym jak chcieli tak ogromną grę wypuścić na przestarzałą konsole :)

0

@turhiay żaden nie odważy się za takie coś dać czerwieni, to będzie martwy przepis jak żółta kartka za symulke

0

@Katalończyk 99 licząc prawidłowo strzelone bramki to ja się doliczyłem 1:1

0

@Jonyx od kiedy szymon marciniak jest piłkarzem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?